אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. אביזרים לרכב
  4. מגיני רוח לרכב

מגיני רוח לרכב

אחד המוצרים לרכב בעלי התמורה הגבוהה ביותר למחיר הנם מגינירוחלרכב. מוצר פשוט זה מותקן בקלות סביב מסגרת חלון הרכב מצדה החיצוני ומאותו רגע מסייע להסיט את הרוח בעת נסיעה. חלק מהנהגים אינו יכול להסתדר בלי התקנת מגינירוחלרכב כבר ביום הראשון כאשר רכש את רכבו, והחלק השני עדיין צריך להכיר את המוצר היעיל הזה – וליהנות מיתרונותיו הרבים.

 

ההבדל בין נסיעה ברכב עם מסיטי רוח או בלעדיהם ניכר מאוד כבר מהרגע הראשון. בנהיגה בכבישים פתוחים, קשה למדי להישאר עם חלונות פתוחים בשל הרוח העזה, אשר גם יוצרת רעש ניכר. מגיני רוח לרכב מפחיתים עד מאוד את התופעה הזו, עד לרמה בה נהיגה עם חלון פתוח אינה רק אפשרית – אלא גם נעימה מאוד. מגינירוחלרכב מאפשרים לשוחח, ליהנות מחלון פתוח במגוון מצבים, להימנע מחלק ניכר מהמעופפים העלולים לחדור דרך החלון באופן רגיל – ובעיקר מסייעים לנסיעה מאווררת, נעימה ושקטה. אחד היתרונות המיוחדים של מגיני רוח הוא היכולת לנהוג בחלון פתוח בחורף – אפילו פתיחה חלקית בעם גשם קל – וליהנות גם מהחימום שמציע הרכב בתוכו וגם מהאוויר הרענן שבחוץ.

בחירת מגיני רוח לרכב

מאחר ומגיני רוח הם מוצר זול יחסית, המציע שדרוג ענק במחיר קטן, יש לנהגים את היכולת לבחור במוצר הטוב ביותר – מגן רוח גמיש ועמיד לפגעי מזג האוויר, שומר על גמישותו לאורך תקופה ארוכה ומותאם באופן מושלם לסוג הרכב. בחירת מוצר איכותי – וכאן מצטיינים יצרנים רבים מאירופה וממקומות נוספים- משחררת אותנו מהניסיון ללמוד בעצמנו את התחום ומעבירה את האחריות ליצרן. כאן מומלץ להיעזר בבעלי ניסיון בתחום התקנת מגינירוחלרכב, שיכולים להעיד ממקור ראשון על טיב המוצר, ובעיקר על שביעות הרצון של הלקוחות.

חשוב להיעזר במתקין מקצועי וחשוב לרכוש את המוצר האיכותי ביותר – שכאמור עדיין אינו יקר – וכן כזה המיוצר בהתאמה מלאה לרכב של הלקוח. מגיני רוח מגיעים לפי דגמים ספציפיים וסוג ההתקנה שלהם עשוי להשתנות בתלות במסגרת החלון הקיימת ברכב הספציפי. שיטות שונות של חיבור ללא הדבקה או חיבור אחר קיימות וכולן נעשות ללא קדיחה, פגיעה או שינוי במרכב הרכב – למעשה ההתקנה היא פשוטה ומיידית וכך גם ההסרה אם נדרשת כזו.

 

מותגים מומלצים

בין שאר היצרנים אנו בבית המאסטרו ממליצים על מגיני הרוח המצויינים של חברת HEKO המיוצרים בפולין תחת סטנדרט תקינה אירופאי. מוצרי HEKO  נחשבים לפופולרייםומבוקשים בארץ, מצטיינים בעמידות לפגעי מזג האוויר והדרך, עיצוב אווירודינמי המשלים את קווי הרכב והסטת רוח יעילה המאפשרת ליהנות מיתרונות השדרוג באופן אופטימלי.

אנו מתמקדים בהמלצה על מוצר אחד על מנת לסייע לנהגים הנותרים מבולבלים מול שפע המותגים, אך נשמח להציג בפניכם מגיני רוח מעולים נוספים – כאן נכנסת לעיתים שאלה של התאמה עיצובית, במיוחד במגני רוח לרכבי ספורט או רכבי יוקרה, אשר בהם אנו שמים דגש אסתטי חזק יותר ומעניקים תשומת לב לעיצוב בכל מאפיין, כמו גם בצמיגים. מסיטי רוח ניתנים לרכישה עבור החלונות הקדמיים בלבד או עבור שני זוגות חלונות הצד שברכב, ודגמים רבים מציעים עיצובים שונים, גוונים שונים ועוד.

טיפים לרכישה :

  • מגיני רוח אינם מוצר יקר, לפיכך ניתן לרכוש את הטוב ביותר ללא הוצאה כספית ניכרת
  • בחרו במגינים איכותיים המיוצרים אצל יצרן מוכר ובעל מוניטין, בעדיפות לייצור בסטנדרט גבוה [אירופהארה"ב].
  • בדקו מהי שיטת ההתקנה של מגן הרוח והעדיפו את הפשוטה ביותר
  • מגן רוח לרכב נחשב גם לשדרוג אסתטי : הביטו במספר מוצרים ובחרו את המושך ביותר בעינכם מבין המומלצים

צוות המאסטרו עומד תמיד לשרותכם.

 

logo בניית אתרים