אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. אביזרים לרכב
  4. מגני רוח לרכב

מגני רוח לרכב

מגני רוח לרכב

מגני רוח לרכב הנם אביזר בסיסי שבאפשרותו להשפיע רבות על חווית הנהיגה. מגני רוח לרכב ממוקמים בחלקם הקדמי והעליון של חלונות הרכב וכשמם כן הם, הם מגנים מפני הרוח, מונעים ממנה לחדור ישירות אל תא הנוסעים ומאפשרים נסיעה נוחה יותר כאשר החלונות פתוחים או פתוחים למחצה. נהגים רבים, במיוחד כאלה שנמצאים ברכב שעות ארוכות, מרגישים במקרים רבים צורך לפתוח את החלון. ללא מגנים, הרוח תחדור בעוצמה אל תא הנוסעים בזמן הנהיגה ותאלץ את הנהג לסגור את החלון. נהיגה ברכב שבו מותקנים מגני רוח, מאפשרת לפתוח חלונות וליהנות מאוויר טרי גם בחורף, בימים שבהם יורד גשם. נכון, מגני רוח עלולים לפגוע מעט בדינאמיות של הרכב, אולם כאשר החלונות פתוחים הדינאמיות נפגעת  משמעותית עם מגני רוח ובלעדיהם. נהגים שמעשנים ברכב, טוענים שאחד היתרונות הגדולים של מגני הרוח הוא שהם מאפשרים לעשן כאשר חלונות הרכב פתוחים, גם בימי גשם וגורמים לעשן הסיגריות להישאב החוצה. בנוסף, מגני רוח לרכב  מונעים חדירה ישרה של שמש צד, מונעים הצטברות אדים ומשפרים את המראה של הרכב.

 

מגני רוח לרכב - הסוגים 

מגני רוח, עשויים ברוב המקרים מפלסטיק קשיח. רמת העובי והשקיפות משתנה מיצרן ליצרן ומרכב לרכב. קיימים שני סוגים עיקריים של מגני רוח לרכב:

 

  • מגני רוח לרכב בהשחלה פנימית: מגני רוח אלה מושחלים אל מסגרת החלון, ללא צורך בהדבקה. המבנה שלהם חזק במיוחד ועמיד לא רק בפני פגעי מזג האוויר השונים, אלא גם מגניבות. העלות של מגני רוח אלה גבוהה יותר, אולם הם מבטיחים הגנה איכותית לאורך זמן.

 

  • מגני רוח לרכב בהדבקה חיצונית: מגני רוח לרכב בהדבקה חיצונית עשויים מפלסטיק קשיח המעניק להם עמידות מרשימה בכל תנאי מזג האוויר. בשונה מהמגנים בהשחלה פנימית, מגני הרוח לרכב בהדבקה חיצונית מוצמדים למשקוף של חלונות הצד באמצעות דבק חזק. מגני רוח אלה פגיעים יותר לגניבה או לחבלה מכוונת.

 

מגני רוח לרכב שלך

האם מגני רוח יתאימו גם לרכב שלך? השאלה הראשונה שעליך לשאול את עצמך היא, "האם אני באמת זקוק למגני רוח?", עם דגש על ה – "זקוק". אם אוויר המזגנים מעיק עליך, אם אתה רוצה לחסוך בדלק על ידי הימנעות משימוש במזגן, אם אתה רוצה לעשן כשחלונות הרכב פתוחים, גם בחורף, אם אתה רוצה לפנק את הרכב הרי שיש לך לפחות סיבה אחת טובה להשיג לעצמך מגני רוח לרכב. אלמנט נוסף שיש להתחשב בו הוא המראה. יצרני מגני הרוח לרכב, עושים כמיטב יכולתם על מנת להתאים את המוצרים שלהם למראה של הרכבים השונים. אולם כמו שפס של איפור מתחת לעין של אישה יפה, יכול לשנות את המראה שלך, כך יכולים מגני רוח לרכב לשנות את המראה של הרכב שלך. לכן, לפני שאתה מקבל החלטה, שים לב גם לעיצוב. 

 

logo בניית אתרים