אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. מאמרים ג'נטים מגנזיום
  4. ג'נטים מגנזיום

ג'נטים מגנזיום

מדוע רבים בוחרים לרכוש ג'נטים מגנזיום למכוניות שלהם, וכיצד הם כובשים את ליבנו מהרגע הראשון. מדוע ג'נטים מגנזיום נחשבים למובילים בתחום, ומה היתרונות שלהם לעומת חישוקים לרכב אחרים.

 

העליונות של ג'נטים מגנזיום על פני ג'נטים אחרים

אם אתם רוצים לשדרג את ביצועי הרכב שלכם, ובנוסף להקנות לו, מראה יוקרתי ומפואר, ג'נטים מגנזיום יענו על הדרישות שלכם, מכל הבחינות.

ג'נטים מגנזיום, המשלבים מגנזיום עם מספר מתכות נוספות (סיליקון, נחושת, אבץ, ואלומיניום) נחשבים לאיכותיים וליפים מבין אביזרי הרכב הקיימים היום בשוק.

השילוב בין המתכות השונות, מעניק לחישוק הרכב, חוסן מבני וקלות בתנועה. כשמדובר בצמיגי הרכב, שמהירות וחוזק, הינם מילות המפתח שלהם, ג'נטים מגנזיום הם המילה האחרונה בתחום.

לידיעתכם, קיימים היום סוגים שונים של ג'נטים מגנזיום, הנבדלים ביניהם באמצעות המפרט הטכני של היצרניות השונות של צמיגים לרכב.

בכל מקרה, גם אם יש הבדלים בין המפרטים השונים, לכולם יש מכנה משותף, והוא האיתנות והקלות של צמיגים הנחשבים לאיכותיים ביותר, ומוערכים בכל העולם.

 

מדוע כדאי לבחור ג'נטים מגנזיום

אנשים שאינם מכירים באיכויות של ג'נטים מגנזיום עלולים להתלבט בבחירה בין ג'נטים מגנזיום לבין סוגים אחרים.

כדאי שכבר בשלב הזה, נגדיר מדוע ג'נטים מגנזיום עולים בכמה מונים על חישוקי רכב העשויים מחומרים אחרים.

היעילות של ג'נטים מגנזיום מתבטאת בכך שהם מפחיתים ממשקל הרכב באופן כללי, אך גם בנתון הנקרא "משקל בלתי מוקפץ". הכוונה היא למשקל של הרכב שהבלמים אינם תומכים בו ושמשקלו אינו יושב על הצמיגים.

כדי שלא נסבך את הקוראים, במידה רבה, ההפחתה ממשקל הרכב המונח על הגלגלים, מגבירה את מהירות הנסיעה ומקלה על פעילות הגלגלים. היכולת הדינאמית של הרכב עולה, מהירות התגובה של ההגה גבוהה יותר, וגם אופי ההיצמדות של הרכב לכביש הרבה יותר טובה. החיבור בין ההגה לנהג הרבה יותר חזק ויעיל.

עבור כל מי שנהיגה ספורטיבית היא חלק מההנאה שלו בנהיגה, ג'נטים מגנזיום עושים את עבודתם נאמנה.

 

ג'נטים מגנזיום – הכול מתחיל במראה אבל לא נגמר שם

למרות שמי שקונה לרכב שלו ג'נטים מגנזיום, עושה זאת מהסיבות הנכונות, בגלל האיכות, האמינות והיכולות הפונקציונאליות שלו, אין ספק שלמראה שלהם, יש משקל נכבד בבחירתם.

בעלי רכב שרד, או אנשים שברשותם מכוניות חדישות, בין אם הן יוקרתיות, או ספורטיביות, משפחתיות או מכוניות למטרת עבודה, מעדיפים להתקין ברכביהם, ג'נטים מגנזיום, גם בגלל המראה שלהם.

אין ספק, שהמראה המהודר והאלגנטי של ג'נטים מגנזיום כובשים את ליבו של כל מי שקונה רכב חדש או עומד להחליף את הצמיגים ברכבו.

 

אתם מוזמנים לבקר באתר של חברת המאסטרו. תוכלו למצוא אצלנו ג'נטים מגנזיום של החברות המובילות בתחום, במחירים מפתיעים ובמבצעים כדאיים ביותר.

בנוסף, חברתנו מציעה אביזרי רכב מתקדמים ומשוכללים למטרות שונות.

logo בניית אתרים