אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. מאמרים ג'נטים מגנזיום
  4. ג'נטים מגנזיום לרכב

ג'נטים מגנזיום לרכב

ג'נטים מגנזיום לרכב

ג'נטים הם החישוקים המתכתיים שעליהם מורכבים הצמיגים. במהלך שנות התפתחותה של מכונית הנוסעים המודרנית, עברו הג'נטים לא מעט שינויים, שיפורים ושכלולים. הג'נטים הראשונים, היו עשויים מעץ, אולם כיום הם עשויים ממתכות קלות וחזקות, המאפשרות להם להעניק לרכב יציבות רבה. מגנזיום הוא מתכת קלה השוקלת חצי מאלומיניום. סגסוגות מגנזיום נחשבות למרכיב חיוני במיוחד בבניית מטוסים וטילים והם משמשות גם לייצור של ג'נטים. ג'נטים מגנזיום לרכב, הם ככל הנראה סוג הג'נטים הידוע והנפוץ ביותר בעולם. ג'נטים מגנזיום לרכב נראים הרבה יותר טוב מאשר כל סוגי הג'נטים האחרים, אולם מעבר למראה הבולט שלהם, ג'נטים מגנזיום לרכב, בולטים בתרומה שלהם לביצועים ולבטיחות.

 

ג'נטים מגנזיום לרכב. הרבה יותר מיופי 

רבים חושבים כי תפקידם העיקרי של ג'נטים מגנזיום לרכב, הוא שיפור המראה של הרכב. אי אפשר להתעלם מכך שרכב עם ג'נטים מגנזיום, נראה טוב יותר מאשר בלעדיהם, אבל זה לא הכול. ממש לא. ג'נטים מגנזיום לרכב הם הרבה יותר מקישוט. כדי להבין את הנקודה הזו, יש להבין לעומק את תפקידם של הג'נטים. לג'נטים יש השפעה עצומה על היציבות של הרכב. ג'נטים העשויים מחומרים עדינים מדי או מחומרים כבדים מדי, עלולים לפגוע ביציבות ואתה תוכל להרגיש את זה. בזמן כניסה לפניות ואפילו בזמן נהיגה על כביש ישר. שים לב! ג'נטים מגנזיום לרכב פגיעים יותר לנזק במקרה של עלייה מהירה על המדרכה. בשונה מג'נטים ממתכת, ג'נטים מגנזיום לרכב, אינם ניתנים לתיקון.

 

מדוע לבחור ג'נטים מגנזיום לרכב? 

קיימות מספר סיבות שיגרמו לך להעדיף ג'נטים מגנזיום לרכב, על כל אפשרות אחרת:

המשקל: ג'נטים מגנזיום לרכב קלים יותר מכל האפשרויות האחרות. למעשה הם שוקלים כמעט רבע מאשר ג'נטים מפלדה וכשהרכב שלך שוקל פחות, הביצועים שלו טובים יותר.

המחיר: טכנולוגיות היצור החדשות של הג'נטים מאפשרות ליצרנים וליבואנים להציע אותם במחירים נוחים יותר מאשר רוב סוגי הצמיגים האחרים.

העוצמה: למרות שהיא זולה יותר, סגסוגת מגנזיום לא נופלת בעוצמתה לעומת החומרים האחרים. העמידות שלה בפני עומסים חוזרים ונשנים הופכת אותה לחומר גלם מוביל.

הגמישות: סגסוגת מגנזיום מתאפיינת בגמישות רבה, יחסית למתכות האחרות. גמישות זו מאפשרת לג'נטים לעמוד טוב יותר בפני חבלות ולשמור את צורתם גם לאחר מכה כבדה.

 

כיצד לבחור ג'נטים מגנזיום לרכב?

השלב הראשון הוא בירור המידות של הג'נט. תוכלו לברר את המידות באמצעות האינטרנט או באמצעות מדריך מודפס שאמור להימצא במוסך. לאחר שוידאתם את המידות, תוכלו לבחור את העיצוב המתאים לכם. ג'נטים מגנזיום לרכב מעניקים ליצרנים אפשרויות עיצוב בלתי מוגבלות כמעט והמבחר הוא עצום.

 

ג'נטים מגנזיום לרכב שלכם

האם ג'נטים מגנזיום לרכב, יתאימו גם לרכב שלכם? התשובה היא ככל הנראה: כן. אם לא בגלל המראה, אז בגלל הבטיחות והמחיר. בכל מקרה, לפני שאתם מתקינים ג'נטים מגנזיום לרכב, מומלץ להתייעץ עם מומחים בתחום ועם נהגים שעברו התקנות ג'נטים מגנזיום לרכב שלהם.  

logo בניית אתרים