אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. מאמרים ג'נטים מגנזיום
  4. ג'נטים מגנזיום קונים רק אצל ה-מאסטרו

ג'נטים מגנזיום קונים רק אצל ה-מאסטרו

ג'נטים מגנזיום קונים רק אצל ה-מאסטרו

מחפשים אחר ג'נטים מגנזיום לרכבכם? זה הזמן לדעת הכול על הג'נטים האיכותיים הממתינים גם לכם אצל ה-מאסטרו, הפנצ'רייה המובילה בתחומה בערי הקריות וחיפה. 

ג'נטים ממגנזיום הם שם דבר אצל נהגים מביני עניין, ומעבר למראה היוקרתי והמרשים אותו הם מעניקים לגלגלי הרכב, מדובר באביזר רכב פונקציונאלי לשיפור ביצועי נהיגה. חשוב לציין שעל אף השם המחייב, ג'נטים מגנזיום אינם מיוצרים ממגנזיום בלבד, אלא ממגנזיום בשילוב מתכות נוספות כגון: אלומיניום ונחושת, וזאת לצד חומרי גלם נוספים המייחדים את חישוק הרכב ומעניקים לו את המראה הייחודי ואת המאפיינים הפונקציונאליים של הג'נט, וביניהם: חוזק ומהירות. 

ג'נטים מגנזיום - מה מקור השם? 

ג'נטים מגנזיום זכו לשם המחייב עוד מהתקופה בה חישקוי הצמיג יוצרו בעיקר ממגנזיום, כאשר במרוצת השנים, החלו לייצר ג'נטים לכלי הרכב מתרכובת של מתכות שחומר הגלם העיקרי בהן הוא האלומיניום. על אף שכבר עשרות שנים הג'נטים ממגנזיום משלבים בתוכם אחוז קטן באופן יחסי של מגנזיום (בהשוואה למתכות אחרות), השם המחייב נותר כפי שהיה ואף הפך לשם דבר אצל נהגים מביני עניין. 

סוגי ג'נטים מגנזיום 

כאשר מדברים על ג'נטים מגנזיום מדברים למעשה על מספר הולך וגדל של סוגי ג'נטים הנבדלים זה מזה בהתאם למפרט הטכני של יצרניות הצמיגים לכלי הרכב. סוגי הג'נטים השונים נבדלים בין היתר בהתאם לקוטר הג'נט ומרחק הברגים, כאשר דגמי הג'נטים השונים זוכים גם לעיצובים מרעננים ומדליקים במיוחד ההופכים את חישוקי הרכב לאחד מאביזרי הרכב המגניבים והמדליקים ביותר. 

כל סוגי הג'נטים ממגנזיום במקום אחד 

אצלנו ב-מאסטרו, הפנצ'רייה המובילה בתחומה בערי הקריות וחיפה, תוכלו למצוא היצע גדול ומלאי זמין של ג'נטים מגנזיום המיוצרים על ידי החברות המובילות ביותר בענף. לרשותנו, מבחר עצום של ג'נטים לרכב במחירים אטרקטיביים לאורך כל ימות השנה. 

רכישת ג'נטים מגנזיום במאסטרו, תאפשר גם לכם ליהנות ממגוון רחב של יתרונות שירות לאורך כל הדרך, וביניהם: שירותי ייעוץ ומכירה לצורך התאמת סוג הג'נט המותאם ביותר לרכבכם, שירותי החלפה והרכבה של חישוקי וצמיגי הרכב ושירותי איזון גלגלים בכל החלפת ג'נטים וצמיגים

אם גם אתם רוצים ליהנות מכל היתרונות הנלווים לג'נטים ממגנזיום בכל נסיעה, זה הזמן להיחשף להיצע הדגמים והעיצובים של ג'נטים ממגנזיום המשווקים על ידינו. לחצו כאן וגם אתם תוכלו להתרשם מהדגמים העדכניים והמבוקשים ביותר. 

אנו מזמינים גם אתכם לשדרג את חישוקי הרכב למגנזיום וליהנות מכל יתרונות השירות הממתינים לכם אצלנו.  logo בניית אתרים