אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. צמיגים לרכב
  4. מחירון צמיגים השוואת מחירים ?

צמיגים לרכב 

כאן תוכלו להתרשם ממגוון המאמרים שנכתבו על צמיגים לרכב 


מחירון צמיגים השוואת מחירים ?

מה זה מחירון צמיגים?

 

משרד התחבורה מחייב כל יבואן צמיגים לקבוע מחירון צמיגים שהוא מייבא, לפי הוראות אלה אוסר על יבואן או פנצ'ריה  למכור צמיגים שמיחרהם עולה על  מחירון צמיגים. בדרך כלל מחירון הצמיגים הוא גבוה והצמיגים נמכרים ללקוחות בהנחה עד ,50% לפעמים גם יותר.

מבצעי צמיגים

היום יש כל מיני שיטות של רשתות או פנצ'ריות  שמפרסמים צמיגים במבצע.  לדוגמה תיקנה צמיג, השני חינם או קנה 3 צמיגים והשלשי חינם. הם מתייחסים למחירון צמיגים של אותו יובאון ולא למחירי הצמיגים בשוק, זאת אומרת כי מבצעי צמיגים אלה לפעמים הם יותר יקרים ממחיר רגיל שנמכר בשוק.

צמיגים השוואת מחירים?

באתר אפשר לבדוק השוואת מחירי צמיגים לפי סוג, דגם, ומידה בצורה קלה. יש גם  3 תמונות לכל צמיג, צורת הפרופיל, ומבנה החריצים, בכדי לבחור צמיגים לפי התקציב שאתם מעוניינים להשקיע בהם, כל הצמיגים שאנו מחזיקים ומציעים באתר ופנצ'ריות הם לפי הוראות ותקנות משרד התחבורה.

אך לבחור צמיג?

היום כלי הרכב מאובזרים בטכנולוגיות מתוחכמות, הנהגים מחפשים צמיגים מצוינים המתאים לכל רכב, יש צמיגים כאלה שמתאימים לכל עונות השנה וגם המקובלים כאן בארץ. לפני רכישת צמיגים לרכב אנו חייבים לקחת בחשבון מטרת הנסיעה שלנו ברכב, למשל צמיגים המתוכננים לנסיעה רגילה יומיומית, לא מתאימים לרכב ספורט ונהיגה מהירה גם בסיבובים, לרכב ספורט  מתאימים צמיגים שרמת האחיזה גבוהה עם תרכובת גומי רכה המספקת יציבות בכביש, צמיגים כאלה בדרך כלל לא צוברים הרבה קילומטרז' ואורך חייו של הצמיג הוא קצר לעומת צמיגים רגילים, באירופה  במדינות שמזג האוויר בהן בעונת החורף קר ועם שלג כבד צריכים צמיגים כאלה שרמת האחיזה גבוהה

חשוב לדעת !!!

 

לפני שתחליטו לרכוש צמיגים המתאימים לרכב ואופי נסיעה שלכם, תעשו מחקר קטן וקל בין המותגים השוואת מחירים צמיגים, אין צמיג מושלם, יתרונות באים על חשבון חסרנות, בחרו צמיגים עם מוניטין בשוק כמו צמיגי טויו, פירלי, וכדומה .

כותב מאמר : עיסא פאיד

עריכה לשונית : עיד ג'בילי 

תמונה של צמיג מקרוב


logo בניית אתרים