אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. מצברים לרכב בחיפה

מצברים לרכב 

בדף זה תוכלו לקרוא ולהעשיר את הידע במגוון מאמרים על מצברים לרכב 


מצבר לרכב מהווה למעשה את מקור האנרגיה החשמלית הבלעדי ברכב - הוא המניע אותו, ומאפשר לנהג לנסוע בו. חלק חשוב במצבר הוא שני קטביו, העשויים עופרת, ומסומנים בסימונים של פלוס ומינוס. הקוטב השלילי של מצבר הרכב מחובר לשלדת הרכב, ולכן כדי למנוע קצר, על הקוטב החיוב
מצברים לרכב אמורים להתאים לסוג הרכב הספציפי בהתאם להוראות היצרן. קיבולות המצבר מגיעות בגדלים של 55, 60, 65 ועד 100 אמפר כאשר האמפר זו מידה בסיסית המודדת זרם חשמלי. מקובל לרכוש מצבר עם עוצמה של פי 2.5 לפחות מהצריכה היומית באמפר/שעה. הצריכה היומית נקבעת בהתאם לגודל הרכב והשימוש בהתקנים חשמליים ברכב כגון מצת, רדיו, אורות וכד'. בגדול ניתן לומר שרכבים קטנים מסתפקים בדרך כלל בקיבולת של 45-55 אמפר/שעה ואילו רכבים גדולים כמו טנדרים ומשאיות דורשים קיבולת של 72-90 אמפר. ככל שהקיבולת גבוהה יותר כך גם מצברים לרכב יהיו גדולים יותר ויקרים יותר.
מצברים נמצאים בכל סוגי הרכב, גם בקטנועים. בלעדיהם לא ניתן להניע שום מנוע ולהגיע לשום מקום. אולי בגלל זה, יש האומרים, המצבר הוא לא פחות חשוב מפוליסת הביטוח בלעדיה לא ניתן לעלות על הכביש. אכן, אם הרכב או הקטנוע לא יניע – אנחנו לא נגיע רחוק, אם בכלל. אבל על
לכן, בבואכם לרכוש מצבר חדש, אחד הנושאים החשובים ביותר לבדיקה, צריך להיות האחריות שאתם מקבלים על המצבר. אבל מה כלול באחריות, לכמה זמן היא תקפה, ומה חשוב לבדוק בנוגע אליה?
ראשית, כשאתם עוד רוכשים מראש מצברים לרכב, יש לוודא בתעודת האחריות איזה שירות אתם תוכלו לקבל, במידה ויש תקלה במצבר. לא מספיק שתקבלו מצבר חדש במקומו. הרי אתם זקוקים גם לאיש מקצוע אשר יתקין עבורכם את המצבר החדש - והדבר דורש ידע מתאים. מעבר לכך, במידה ויש לכם
כי המצבר הוא בצעם חלק ממערכת חשמל - ולכן יש לשים לב למידת מתח הטעינה שלו
אנו נסקור כמה מהגורמים שמשפיעים על מחיר המצברים, כדי שאתם תוכלו לדעת איזה מצברים עליכם לקנות.
אם הרכב שלכם לא מתניע, לפני שאתם רצים להחליף מצבר - כדאי לפתוח אותו ולראות האם בסך הכל צריך למלא את המים בתוכו. אז איך עושים זאת?
כאשר רובנו הולכים לרכוש מצברים חדשים עבור הרכב, אנו רואים את התוצר הסופי - מה שנראה כמעין קופסת פלסטיק כבדה ואחידה, מלאה בכל מיני נוזלים שמעולם לא שמענו עליהם. חשוב ורצוי לדעת איך מצברים נראים מבפנים, וממה הם מורכבים.
אם הרכב שלכם לא מתניע, לפני שאתם רצים להחליף מצבר - כדאי לפתוח אותו ולראות האם בסך הכל צריך למלא את המים בתוכו. אז איך עושים זאת?
בפני מה מצבר לרכב צריך להיות עמיד? בחירת המצבר לרכב שלכם, היא אחת הבחירות החשובות ביותר שיש. במידה והמצבר הישן יצא מכלל שימוש, חשוב מאד למהר ולרכוש מצבר איכותי, אשר יוכל לשמש אתכם לשנים הקרובות
אם יש לכם רכב פרטי משלכם, חשוב מאד לבדוק את המצבר שלו, כל מספר חודשים.
מצבר לרכב ידוע כאחד המרכיבים החיוניים ביותר לרכב. ללא מצבר תקין עלול הרכב להיתקע ללא יכולת לנסוע כלל. מצבר לרכב חייב להיות תקין בכל עת ויש להקפיד לטפל בו באופן שוטף כדי למנוע מצבים לא נעימים שבהם הוא מסרב להניע.
מצבר פריקה עמוקה הוא מצבר הנטען בכל פעם מחדש והוא מבצע שימוש חוזר באנרגיה שנצברה בו בזמן ההתנעה. השימוש העיקרי של מצבר פריקה עמוקה הוא בקלנועיות, קראוונים, כסאות נכים ממונעים, מכונות לשטיפת רצפות, במות הרמה, רכבי גולף, סירות וכדומה.
מצבר הוא חלק חיוני בכל רכב והוא זה שמספק את החשמל לכל מערכות הרכב החשמליות. מצבר הרכב אחראי על הנעת הרכב ועל פעילותם השוטפת של מערכות הרכב כמו אורות הנסיעה ואורות בתוך הרכב, החלונות החשמליים, מערכת השמע או וידאו של הרכב, לוח השעונים, המזגן, נעילת הרכב ואז
מצברים נמצאים בכל סוגי הרכב הממונעים גם אלה המונעים בכוח חשמלי וגם באלה הממונעים בכוח הבנזין או הסולר. ללא מצבר אין אפשרות להפעיל את מנוע הרכב מהסיבה הפשוטה שכדי להניע אותו יש צורך להזרים חשמל לסטארטר וכדי שיקרה פיצוץ בתוך בוכנת המנוע יש צורך בניצוץ חשמלי
כולנו יודעים כי בכל רכב יש מצבר, אבל רובנו לא ממש יודעים ממה הוא מורכב ואיך הוא פועל. ברוב המקרים אנו מתוודעים למצבר כאשר הרכב לא מניע ויש צורך להחליפו. חשוב לדעת כי מצברים הם חלקים חיוניים לכל רכב ושיש לטפל בהם על מנת לשמור על פעילותם התקינה לאורך זמן.
מצברי שנפ הם הנמכרים והמוכרים ביותר בארץ. מצברי שנפ מיוצרים בארץ משנות החמישים של המאה הקודמת ונתח השוק שלהם הוא 45% מסך מכירות המצברים לרכב בישראל.
מצבר לרכב אחראי על אספקת החשמל לכל המערכות החשמליות בכל רכב שהוא. מצבר לרכב הוא הגורם להנעת הרכב ולהפעלת מערכת האורות, החלונות החשמליים, מערכת השמע שברכב וה GPS, הוא אחראי להפעלת המזגן ולנעילת הרכב, לאזעקה וכיוצא באלה. מצבר לרכב שומר על תקינות פעילותו וכא
התחרות הגדולה בענף המצברים הביאה למצב שקשה מאד להשוות בינהם במיוחד בין אלה שמוצעים לנו חדשות לבקרים באינטרנט. האינטרנט הוא מקום מצויין לערוך בו קניות, אבל כאשר מדובר במוצרים לא מוכרים שאין עליהם כל מידע פרט למידע שמספק היבואן יש לחשוד בהם.
ענף המצברים עבר מהפכה בשנים האחרונות ותפס תאוצה רבה. כניסתם של יבואנים עצמאיים רבים המוכרים מצברים דרך רשת האינטרנט הביאה לתחרות גדולה בין משווקי המצברים והמחירים ירדו במקרים רבים.
מצבר הוא למעשה סוללה שמטעינים אותה בחשמל והיא משמשת בכל רכב ממונע באשר הוא. כלי רכב פרטיים, מסחריים, משאיות, אוטובוסים וכלי רכב כבדים, כל אלה זקוקים למצבר. תפקיד המצבר הוא לספק את החשמל הנחוץ כדי להפעיל את הרכב ואת המערכות החשמליות הרבות המצויות בו.
לרכב יש חלקים ואביזרים רבים שעם הזמן יש להחליף או להוסיף. בהרבה מקרים כאשר יש להחליף חלק ברכב ישנם שיקולים רבים בהחלטה באיזה אופן לעשות זאת. השיקול הכספי הוא לרוב שמכריע ומשום כך יש בשוק הרבה מאד חלפים לרכב שאינם מקוריים של היצרן, אלא של חברות אחרות המציע
לעיתים קרובות אנו מוצאים עצמנו מול רכב שאינו מניע וכמו להכעיס זה תמיד קורה כשאנחנו הכי ממהרים. ברוב המקרים, רכב אינו מניע בגלל מצבר מרוקן או מצבר מת. כדי להימנע מכך ניתן לעשות כמה פעולות מקדימות שאינן מצריכות ידע מוקדם במכונאות רכב או ידע טכני אחר. כל אדם
לרכב יש חלקים ואביזרים רבים שעם הזמן יש להחליף או להוסיף. בהרבה מקרים כאשר יש להחליף חלק ברכב ישנם שיקולים רבים בהחלטה באיזה אופן לעשות זאת. השיקול הכספי הוא לרוב שמכריע ומשום כך יש בשוק הרבה מאד חלפים לרכב שאינם מקוריים של היצרן, אלא של חברות אחרות המציע
מצבר פריקה מהירה הוא מצבר מיוחד שנטען בכל פעם מחדש ומבצע שימוש חוזר באנרגיה שנטענה והצטברה בו בזמן ההטענה. מצבר פריקה עמוקה משמש תעשיות שונות וכלי רכב שונים כמו קלנועיות, רכבי גולף, קראוונים, מכונות לשטיפת רצפות, במות הרמה, סירות ויאכטות וכן לתעשיית האנרג
מי לא מכיר את הסיטואציה שבא חוזרים לרכב לאחר פגישה מוצלחת ביקנעם או בעפולה והרכב לא מתניע. או שיורדים לחניון בניין המשרדים ומצבר הרכב מרוקן ואין כל סיכוי להגיע הביתה בזמן. יש מקרים שמצבר מתרוקן פשוט כי מישהו שכח את האורות דלוקים למשך כמה שעות, אבל ברוב המ
הקשר בין מצברים לאיכות סביבה מתמקד בשני מישוריים עיקריים - מצברי אנרגיה סולארית ומצברי פריקה עמוקה. מצבר פריקה עמוקה הוא מצבר שמבצע שימוש חוזר באנרגיה שהצטברה בו בזמן השימוש.
עמידה בתקנים מחמירים: מצברי שנפ עומדים בתקנים המחמירים ביותר וכולם נושאים תו תקן של מכון התקנים הישראלי ובנוסף תקן 9001:2008 ISO.
מצבר פריקה עמוקה הוא מצבר הפועל בשונה ממצבר רגיל ומאפייניו הייחודיים הופכים אותו למתאים יותר להפעלת מערכות ומכשירים מסוימים. מצבר שאיננו מצבר פריקה עמוקה מכונה מצבר התנעה.
המצבר המצוי במכוניות הוא למעשה סוללה נטענת, מצבר שניוני - אוסף של תאים חשמליים עם מטען שלילי ומטען חיובי שבתנאים מסוימים מפיקים חשמל החיוני לפעולה של התנעת הרכב ונסיעתו.
כשאתם מחפשים מצבר: למחשב, לרכב, לפלאפון או למברגה שלכם אתם נתקלים במגוון עצום של מצברים. מחיר מצבר משתנה ונע בין מאות לאלפי שקלים. האם כדאי לכם לרכוש מצבר במחיר מציאה? או שמא, כרגיל, קנייה בזול תעלה לכם ביוקר?
ישנו מגוון עצום של מצברים למגוון עצום של שימושים. מצבר הוא למעשה סוללה, לרוב סוללה נטענת המצויה בהרבה מאוד אביזרים, פריטים ומכשירים הפועלים על חשמל וזקוקים לאנרגיה חשמלית בעודם ניידים ואינם יכולים להיות מחוברים לשקע החשמל. לאן שלא נביט ונפנה את ראשנו עיני
מצברים שניוניים הם מצברים נטענים. כל הסוללות הנטענות הן למעשה מצברים שניוניים והם מה שנמצא כיום בעיקר בשימוש. את הסוללות הנטענות אנחנו מוצאים היום בכל מקום
עם כניסתם של הטלפונים הסלולריים לחיים שלנו יותר ויותר אנשים מכירים את הסוללות הנטענות. סוללות נטענות הן, למעשה, מצברים המכונים מצברים שניוניים. כן, מצבר הוא שם נרדף לסוללה וכשהוא יכול להיטען הוא מכונה מצבר שניוני שזה, למעשה, שם נרדף לסוללה נטענת.
מצבר ראשוני, קרי סוללה ראשונית מגיע במצב טעון. יש בו אנרגיה מספיקה בהתאם לקיבולת הרשומה עליו. קיבולת וכוח של מצבר נמדדת ביחידות של Ah (אמפר שעה). קיבולת זה מצוינת על ידי ספרה לפני הסימון HA.
כולנו יודעים ומכירים בכך שמסביבנו קיימים אין סוף מצברים לשימושים שונים. רובנו גם בטעות נוטים לחשוב שמצבר הוא מצבר ואיננו מבינים כי כל סוללה באשר היא, כל בטרייה שמשמשת לטלפון סלולרי, שלט, צעצוע או מכשיר היא מצבר לכל דבר.
מצבר שנפ נחשב למצבר מספר אחד בארץ. מצברי שנפ מיוצרים בארץ במפעל שהוקם בשנת 1951 והם מחזיקים ב 45% ממכירות המצברים בארץ. מצבר שנפ נחשב למצבר איכותי המותאם במיוחד לתנאי מזג האוויר והאקלים שבארץ ובמיוחד לתנאי הקיץ הקיצוניים.
לפי היחס של שוחרי איכות הסביבה אל מצברים באשר הם ניתן בקלות להגדיר כל מצבר כאויב הסביבה. האם אכן מצברים כל כך פוגעים בסביבה? מדוע וכיצד הם מזיקים לסביבה? איך ניתן להתנהל נכון עם מצבר ולצמצם פגיעה שכזו? והאם יש מצברים פחות מזיקים לאיכות הסביבה? הרבה שאלות
מצבר, מילה נרדפת לסוללה, הוא לרוב מוצר לא זול שישמש אותנו בתקווה לשנים ארוכות ובאופן מיטבי. מצבר הוא למעשה התקן המזרים חשמל לשפע של אביזרים, מכשירים ופריטים המצויים בשימוש יום יומי והם זקוקים לאספקת חשמל לשם פעולתם.
אתם מחפשים מצבר איכותי לרכב ומרגישים שמדברים אליכם סינית? ובכן, אתם לא לבד. יש הרבה מה לדעת וללמוד על המצבר, פרטים רבים הקשורים למאפייניו ושאלות רבות שיש לענות בקשר אליו ולבחירה במצבר מסוים והעדפתו על פני אחרים.
מצבר הוא למעשה סוללה והוא עובד לגמרי כמו בטרייה רגילה - כזו שמפעילים באמצעות שלט, צעצועים או כל מכשיר אחר שעובד על סוללות. גם המצבר שמצוי אצלנו ברכב הוא כמובן סוללה וגם מה שמצוי אצלנו בטלפונים הסלולריים.
כשמישהו שומע את המילה מצבר ישר קופץ לו לראש המצבר של הרכב. אבל כל סוללה באשר היא, כל בטרייה שמשמשת לטלפון סלולרי, שלט, צעצוע או מכשיר היא מצבר לכל דבר.
מצבר שנפ הוא מצבר המתחשב באיכות הסביבה. חברת שנפ היא חברה שדואגת לשמור על סביבה נקייה ויצור מצברים שאינם פוגעים בסביבה. שנפ מייצרת מצברים בתקנים מחמירים וכל מוצריהם בעלי תו תקן.
חברת שנפ נוסדה בשנת 1951 והיא אחת מחברות ייצור המצברים הגדולה והמפותחת ביותר. חברת שנפ פועלת במספר מישורים:
מצבר פריקה עמוקה הוא מצבר רטוב (מצבר המכיל נוזל), אשר נועד לניצול חוזר של אנרגיה שאוחסנה בו בעת פעילותו. בניגוד למצברים לרכב המיועדים להנעה של המכונית, מצבר פריקה עמוקה הוא מצבר בעל יכולת טעינה מחודשת, כך שהוא מאפשר שימוש מחדש בכל פעם.
מצבר הוא בעצם כלי חשוב בכל רכב ורכב. המצבר מספק כוח חשמלי המניע את כל חלקי הרכב החשמליים. בין השאר, המצבר אחראי על התנעת הרכב וזו הסיבה שאתם נתקלים מדי פעם ברכבים שלא מצליחים להתניע עצמם.
קמת מאוחר, התלבשת וצחצחת שיניים במהירות, לארוחת הבוקר כבר תחטוף משהו קטן במשרד, אז הכנת לך קפה בכוס חד פעמית ויצאת לדרך לעוד יום עבודה מפרך. אתה נכנס לאוטו מכניס את המפתחות לסוויץ והרכב לא מניע. אתה מוציא את המפתחות ומנסה שוב, הרכב עושה קולות של התנעה אבל
בשנים האחרונות עולם המצברים סובל מתנודות ומחוסר יציבות בכל הקשור למחירי המצברים. השינויים במחיר מצבר נובעים מהעליות והירידות במחירי שוק העופרת העולמי. מאחר והעופרת היא המרכיב העיקרי ממנו מורכבים המצברים, כל עליה במחירי העופרת מעלה גם את מחירי המצברים וכל
בבואנו לרכוש רכב חדש, או רכב יד שניה, לרוב אנו בודקים את צבע האוטו, שריטות על האוטו, פח עקום הזקוק לתיקון, כמה ידיים הוא עבר, האם תיבת ההילוכים היא ידנית או אוטומטית, האם ישנו הגה כוח ועוד. שאר הבדיקות כמו תפקוד הגיר, מאמץ הבוכנה, טסט ותיקונים ובדיקה של ה
המצבר הוא אחד החלקים החשובים ביותר לתפקוד ותחזוקה של הרכב. תפקיד המצבר הוא להעניק אנרגיה לחלקי הרכב השונים ולהניע אותו בעת הנסיעה על הכביש.
מצברים הינם הלב של המכונה או הכלי אותו הם אמורים לשנע או להפעיל. המצברים פועלים כמעין סוללה בתוך המכשיר אותו הם אמורים להפעיל והם אילו המספקים אנרגיה וחיות למכשיר. לרוב, חלקים שונים בכלי התחבורה או במכשיר אותו מעוניינים להפעיל תלויים בפעולתו של המצבר ולרו
אנשים רבים הנוסעים במכוניות על בסיס יומיומי אינם חושבים כלל על המצברים המניעים את רכבם, כל שחשוב הוא שהאוטו יסע ללא תקלות על פני הכביש. למעשה, המצבר הוא לב ליבה של המכונית והוא הגורם המניע שלה. ללא המצבר לא תוכלו לעלות כלל על האוטו והוא אחד המרכיבים החשוב
לא אחת אנו שומעים על קרוב או חבר שנתקע עם האוטו כי המצבר התרוקן או כי הוא אינו פועל כשורה. לא אחת אנו שומעים על מצברים שהוחלפו כי נהרסו כליל, או כי בעל המוסך החליט לשקר לבעל הרכב ולגבות תשלום על החלפת מצבר, גם אם ניתן היה רק לתקן.
מצברים לרכב הם בעצם מקור החשמל המספק את החשמל לכל הרכיבים העושים שימוש בחשמל ברכב. המצבר בעצם דואג להתנעת המנוע, הדורשת ספק חשמלי לכך, בנוסף דואגת למערכות קירור המנוע ולמערכות קירור הרכב כמו המזגן וכמובן גם לאורות ברכב.
בדיקת מצברים נעשית לרוב כאשר הלקוחות מתלוננים על תקלה בהנעה של הרכב, בעיקר בבוקר, או כאשר מגיעה תלונה על הנעה של רכב באמצעות כבלים ומצבר עזר. המטרה של בדיקת מצברים היא לאבחן את תקינות המצבר, האם הוא מרוקן וחלש וזקוק לטעינה, או האם הוא אינו תקין ויש להחליפ
אף אחד לא אוהב להיתקע עם המכונית, בטח לא באמצע כביש סואן ובטח לא כאשר הוא ממהר לפגישה חשובה בעבודה או לאסוף את הילדים מהגן. יותר מכך, אף אחד לא אוהב לגלות כי הסיבה לכך שהרכב שווק חיים היא המצבר וכי יש להחליפו בחדש.
מצבר הוא חלק בכל כלי רכב, החל מאופנוע ועד משאית. המצבר חשוב ברכב בדיוק כמו המנוע שלו, ללא המצבר, הרכב לא יוכל לתפקד וכל כלי רכב מחויב בו על מנת להיות ממונע. תפקידו הוא לספק חיות ואנרגיה לכלי הרכב. המצבר מעניק הצתה חשמלית למנוע ובעזרתו האוטו מונע.
כולנו נתקלים לפחות פעם אחת בחיינו במצב בו אנחנו זקוקים למכונית ופתאום היא מחליטה לא להניע. אנחנו מכניסים את המפתח לסוויץ ומנסים, האוטו משמיע קולות של הנעה אבל כלום... אנחנו בודקים את ידית ההילוכים והיא מצביעה על פארקינג, מוציאים שוב את המפתח ומחזירים לסוו
בבואכם לקנות רכב חדש או רכב מיד שניה ישנם מספר דברים חשובים שאתם בודקים לפני הרכישה. לא, לא מדובר בצבע של האוטו, האם הוא נוצץ בשמש ואיזו הדפסה יש על הריפודים, מדובר בפרטים החשובים לתפקוד תקין של הרכב כמו: צריכת הדלק, תקינות הבלמים, האם הוא עבר טסט וכמובן
מצבר הרכב פועל כמעין סוללה אשר תפקידה להניע את כלי הרכב ואת חלקיו השונים. המצבר הוא הכוח המניע את כלי הרכב על הכביש, הוא מעניק להם חיות ואנרגיה לצורך פעולתם ובפעולתו תלויים חלקים שונים ואחרים ברכב.
במאסטרו מבינים את חשיבות התאמת המצבר לרכב, מבחינת פרמטרים שונים, מצבר לרכב יש להתאים אל מול סוג הרכב, יצרן הרכב, שנת הרכב, הספק וגודל המנוע שלו וצרכיי הלקוח. מצברים איכותיים ישמשו את הלקוח בין שנתיים לשלוש. הצורך בטיפול במצבור ושימורו לאורך זמן תלוית איכו
מצברים לרכב מהווים מקור חשמלי שתפקידו לספק זרם חשמלי לפעילויות החשמליות השונות המתבצעות ברכב. המצברים של העידן הנוכחי, מסוגלים להעניק מענה טוב יותר לצרכים של הרכב המודרני.
בכל רכב כיום קיים מצבר אשר תפקידו קריטי וחשוב לפעילות התקינה של הרכב. תפקיד המצבר הוא לספר מתח חשמלי בעוצמה המתאימה- כזו המצליחה להפעיל את כלל החלקים החשמליים ברכב באופן תקין. כאשר המצבר חלש הוא מספק מתח נמוך יחסית ואז יש חשש שלא יגיע מספיק זרם אל החלקים
שוק המצברים הוא שוק גדול מאוד וישנם יצרנים רבים המציעים לבעלי הרכבים לקנות מצבר מבית המפעל שלהם. המצברים בשוק נעים בטווח מחירים מאוד רחב וכן במאפיינים שונים בתכלית זה מזה. בגלל ההיצע הגדול,
בכל כלי הרכב שאתם רואים כיום סביבכם מונח מצבר שתפקידו לספק את זרמי החשמל הנדרשים לפעולות שונות שמבצע המנוע, מערכת החשמל ומוקדים שונים ברכב כגון נוריות התאורה ועוד. אחת הפעולות החשובות ביותר שמבצע המצבר הוא זה שלמשל בזכותו כבר לא צריך לסובב מנואלה להנעת הר
logo בניית אתרים