אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. מצברים לרכב בחיפה
  6. /
  7. חשיבות המצבר ברכב

מצברים לרכב 

בדף זה תוכלו לקרוא ולהעשיר את הידע במגוון מאמרים על מצברים לרכב 


חשיבות המצבר ברכב

מצבר הוא בין הפריטים החשובים ביותר לרכב. הוא חשוב כמו המנוע ובלי מצבר הרכב לא יכול לתפקד. מצבר אחראי על סיפוק כוח חשמלי לכל חלקי הרכב החשמליים. דוגמה לכך היא להתנעת הרכב, הדורשת סיפוק חשמלי להתנעת המנוע. מקרים בהם אתם רואים שהרכב לא מניע, סביר להניח שברוב המקרים הסיבה היא שהמצבר נגמר או התקלקל. כמו כן המצבר אחראי על סיפוק חשמל למערכות קירור המנוע וללא המצבר המנוע יכול להתחמם יתר על המידה ולהווה סיכון רב. לכן חשוב בהחלט להשקיע במצבר לרכב ולדאוג שהמצבר יהיה איכותי וטוב, בכדי למנוע בעיות עתידיות. אחד המצברים המומלצים לרכב, הוא מצבר שנפ.

 

מצבר שנפ

מצבר שנפ הוא מצבר המתחשב באיכות הסביבה. חברת שנפ היא חברה שדואגת לשמור על סביבה נקייה ויצור מצברים שאינם פוגעים בסביבה. שנפ מייצרת מצברים בתקנים מחמירים וכל מוצריהם בעלי תו תקן. מצברי שנפ מיוצאים מחוץ לישראל גם למדינות רבות בעולם. המצברים עוברים בדיקות איכות ממושכות הדואגות לטיב המוצר ולאורך חיים ארוך. מצברי שנפ מורכבים מעופרת וחומצה בלבד, חומרים אלו הם חומרים דומיננטיים למחזור. לשנפ ידע וניסיון רב בשמירה על איכות הסביבה והיא דואגת לבצע מיחזור של החומרים הפנימיים באישור למיחזור הפסולת מאגף החומרים המסוכנים. בכך נמנע זיהום אוויר, טיפול בפסולת מסוכנת נוזלית ופינוי פסולת מוצקה.

 

מצברי שנפ  מתאימים לכל רכב

מצברי שנפ מיוצרים כמעט לכל רכב, החל ממכוניות ומשאיות ועד קטנועים ואופנועים. חברות אוטובוסים, חברות הסעה, משרדי הממשלה, משרד הביטחון, התעשייה הצבאית, התעשייה האווירית וחברות השכרה וליסינג הם רק חלק מלקוחות מצברי שנפ. המצברים מותאמים לאקלים הישראלי וזהו חלק שחשוב להקפיד עליו לפני קניית מצבר. לא כל מצבר מתאים לאקלים הישראלי ולחום הכבד בימי הקיץ, לכן חשוב לבחור מצבר המתאים לאקלים הישראלי כדוגמת מצבר שנפ. כל אחד המעוניין במצברי שנפ יכול לפנות למעל 2,500 נקודות מכירה ברחבי הארץ, ביניהם מוסכים, חשמלאי רכב, רשתות שיווק, חברות גרירה, חנויות חלפים, יבואני רכב וכו'.

 

סיכום

כמו שאמרנו, מצבר הוא אחד החלקים החשובים ביותר ברכב שלכם. הוא חשוב לא פחות ממנוע והתעלמות מטיפול ובדיקת מצבר, או רכישת מצבר שלא מותאם לרכב שלכם ולאקלים הישראלי יכול לגרום לבעיות עתידיות מיותרות שעשויות אפילו לאלץ אתכם להזמין גרר. לכן חשוב לבחור מצבר איכותי ויעיל כמו מצבר שנפ. מצברי שנפ ידועים באיכות שלהם וניתן לראות זאת לפי לקוחותיהם הרבים, כמו כן עם שמירתם על איכות הסביבה וכמובן עם בדיקות האיכות הממוחשבות של המצברים שבוחרת אך ורק את המצברים האיכותיים ביותר ובעלי אורך החיים הגבוה ביותר להוצאות למכירה. אז אם אתם מעוניינים במצברי שנפ תוכלו לפנות לאחת מ 2,500 הנקודות הפזורות ברחבי ישראל ולרכוש מצבר איכותי, שיתאים לרכבכם כמו כפפה.

טואול - בניית אתרים