אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. מצברים לרכב בחיפה
  6. /
  7. כיצד בוחרים מצברים איכותיים לרכב

מצברים לרכב 

בדף זה תוכלו לקרוא ולהעשיר את הידע במגוון מאמרים על מצברים לרכב 


כיצד בוחרים מצברים איכותיים לרכב

תפקידם של מצברים הוא לספק חשמל למערכות שונות ברכב. מצברים של העידן הנוכחי עולים על היכולת שלהם לעומת מצברים מהדור הקודם. בכל מקרה, חובה להתאים את גודל המצבר והיכולות שלו לגודל המכוניות ולאקלים החם בארץ.

 

מה תפקידם של מצברים לרכב

מצברים לרכב מהווים מקור חשמלי שתפקידו לספק זרם חשמלי לפעילויות החשמליות השונות המתבצעות ברכב. המצברים של העידן הנוכחי, מסוגלים להעניק מענה טוב יותר לצרכים של הרכב המודרני. אם בעבר, תפקידם של מצברים היה לספק חשמל למערכות מועטות, היום, פועלים בכלי רכב, מערכות מתקדמות רבות, שכל אחת מהן צורכת כמויות חשמל גדולות, ממקור אחד בלבד, שהוא מצבר הרכב.

חברות המייצרות מצברים, מודעות לדרישות הגבוהות מהמוצר שהן מייצרות, ולכן, כשאתם קונים היום מצברים לכלי רכב שלכם, אתם מקבלים מצברים רבי עוצמה ומתקדמים לעומת מצברים של הדור הקודם.

בעידן המודרני מצברים צריכים לספק חשמל למערכות רבות ברכב כמו: חלונות חשמליים, נעילה מרכזית, מזגן, מערכת סטריאו, לפעמים כולל מסך, מכונות גילוח, מצתים לסיגריות ולפעמים מערכות נוספות.

 

כיצד מתאימים מצברים לרכב

מצברים מותאמים לכלי רכב לפי גודל הרכב וצרכיו. מכוניות גדולות, עם מערכות חשמליות רבות הצורכות חשמל רב, מחייבות התקנה של מצבר גדול וחזק יותר.

את המידע על סוג המצבר שתצטרכו עבור הרכב החדש שלכם, אתם מקבלים כבר מההתחלה כשאתם מזמינים את הרכב אצל היבואן, או, אם זהו רכב יד שנייה, מהאדם  שממנו אתם קונים את הרכב.

מצברים המשתייכים לדור החדש נקראים מצברי עופרת חומצה קלציום. היתרון של מצברים אלה, הוא שהם אינם מחייבים מילוי של מים מזוקקים.

המגמה היום במפעלים שבהם מייצרים מצברים, היא של ייצור מצברים בעלי אורך חיים ארוך יותר מבעבר. אורך החיים של מצברים לרכבים הוא בין 2-3 שנים.

השאיפה הנוספת, היא שהם לא יזדקקו לתחזוקה או למילוי מים.

 

התאמת המצבר לאקלים בארץ

גם בנושא של מצברים, צריכים לקחת בחשבון את האקלים החם בארץ. חברות המייצרות מצברים מייצרות דגמים מיוחדים המתאימים למדינות חמות בעלות אקלים קיצוני. לא רק בישראל יש מזג אוויר חם, ולכן, הזמנות מצברים של החברות המייצרות מצברים בחו"ל, מגיעות ממדינות רבות בעולם.

מדובר במצברים לרכב בעלי ריכוז נמוך של חומצה. בישראל, קיימת דרישה למצברים חזקים ואמינים, בעיקר בגלל האיכות הירודה של כבישים רבים.

 

באתר המאסטרו תוכלו להתרשם מהמבצעים והדגמים השונים והאיכותיים של מצברים של החברות המובילות בעולם. בנוסף, אצלנו תוכלו לרכוש ולקבל מידע על מגוון עשיר של אביזרים לרכב.

טואול - בניית אתרים