אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. מצברים לרכב בחיפה
  4. מחיר מצבר

מצברים לרכב 

בדף זה תוכלו לקרוא ולהעשיר את הידע במגוון מאמרים על מצברים לרכב 


מחיר מצבר

מה משפיע על המחיר של מצברים לרכב?

מעוניינים לקנות מצבר לרכב שלכם? ברגע שאתם תבחנו מצברים שונים, אתם מיד תשימו לב לתופעה מעניינת - טווח המחירים של מצברים בישראל הוא רחב מאד - ומתחיל מ 400 ש"ח, ויכול להגיע גם ל 1,300 ש"ח עבור מצבר בודד. אם כן, מחירי מצברים אינם אחידים כלל וכלל.

עם זאת, האם זה אומר שעליכם לרכוש בהכרח את המצבר היקר ביותר שיש? האם גם מצברים זולים יותר יכולים להיות אמינים ולשרת אתכם לאורך זמן? ומה בכלל משפיע על המחירים של המצברים השונים? אנו נסקור כמה מהגורמים שמשפיעים על מחיר המצברים, כדי שאתם תוכלו לדעת איזה מצברים עליכם לקנות.

 

הקריטריונים שמשפיעים על המחיר

ראשית, אין ספק שיש יחס ישר בין האיכות של מצברים, לבין המחיר שלהם. אולם למה הכוונה באיכות של מצברים? הכוונה היא בעיקר לכך שהמצברים יהיו עמידים לתנאי טמפרטורה קיצוניים, כולל קור וחום. כמו כן, מצברים איכותיים הם כאלה שיוכלו לפעול לאורך זמן, ולשרת אתכם שנים ארוכות. ככל שהמצבר נחשב איכותי יותר, כך יהיו בו פחות תקלות, וכך אתם גם תידרשו לפנות פחות למוסך או לחשמלאי רכב, שלא לדבר על רכישה של מצברים חדשים. לכן, ההנחה היא שרכישה חד פעמית של מצבר יקר יותר - תאפשר לכם חיסכון בטווח הארוך.

קריטריון שני שמשפיע על המחיר של מצברים, הוא תעודת האחריות אשר מגיעה איתו. ככל שמדובר על אחריות מקיפה יותר, שתקפה לזמן ארוך יותר - כך מחיר המצבר יהיה גבוה יותר. מדוע זה כך? משום שההנחה היא שאחריות מקיפה וארוכה יותר על מצברים יקרים, משמעותה שהסיכוי למימושה מראש יהיה נמוך למדי. הסיבה לכך היא שמדובר על מצברים חזקים, עמידים ואיכותיים. חברות שמעניקות אחריות מקיפה וארוכה, בעצם נותנים בטחון מלא במצברים שלהן, אם כי מכיוון שהן משקיעות לא מעט בייצור המצברים הלו - הן גם גובות מחירים גבוהים יותר, שחלקם אף מכסים בהמשך טיפולי אפשריים למצברים במסגרת תעודת האחריות.

קריטריון נוסף שחשוב לדעת ולהכיר שמשפיע על מחירי מצברים, הוא כמובן המותגים. כמו בכל תחום, גם בעולם המצברים יש יתרון למותגים והיצרנים המוכרים. מותגים בתחום המצברים, מרשים לעצמם לגבות מחיר גבוה. מותגים נהנים מיתרונות כמו אמינות בדוקה ופופולריות גבוהה. האם זה אומר שתמיד צריך לבחור מצברים של מותגים? לא בהכרח, אך אם זו חברה לא מוכרת - מומלץ בחום לחפש עליה מידע באינטרנט, ולקרוא על המוצרים שלה ועל איכותם.

 

אז באיזה מחיר רוכשים מצבר?

מכאן בסופו של דבר עולה שאלה-  באיזה מחיר יש לקנות מצברים לרכב? הדבר לא פעם תלוי בהחלטות נוספות. אם מדובר על רכב ישן בין כה וכה שאתם מתכוונים למכור בעוד שנתיים-שלוש, לא חייבים לבחור מצברים יקרים מידי. לעומת זאת, אם זה רכב שאתם עושים בו שימוש יומיומי והוא חדש יחסית - כדאי להשקיע עוד כמה מאות שקלים במצברים איכותיים יותר, שיהיו חסכוניים בטווח הארוך.

logo בניית אתרים