אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. מצברים לרכב בחיפה
  4. מחיר מצבר - מי שקונה בזול משלם ביוקר

מצברים לרכב 

בדף זה תוכלו לקרוא ולהעשיר את הידע במגוון מאמרים על מצברים לרכב 


מחיר מצבר - מי שקונה בזול משלם ביוקר

כשאתם מחפשים מצבר: למחשב, לרכב, לפלאפון או למברגה שלכם אתם נתקלים במגוון עצום של מצברים. מחיר מצבר משתנה ונע בין מאות לאלפי שקלים. האם כדאי לכם לרכוש מצבר במחיר מציאה? או שמא, כרגיל, קנייה בזול תעלה לכם ביוקר? בגדול, זה תלוי ואפשר גם לא ליפול לפח, אך ככלל יש להניח שמצבר זול מדי הוא מצבר לא איכותי ולא משתלם לקנות אותו. מדוע חשוב להשקיע במצבר איכותי וטוב? ולמה זה כל כך יקר?

 

מחיר מצבר – למה זה עולה לנו?

  1. שאלה של איכות: מצבר איכותי וטוב עולה הרבה כסף. ככל שהמצבר יותר איכותי, מיוצר בטכנולוגיות חדישות, עמיד, חזק ומתאים לעבודה בתנאים קשים כך הוא יהיה יותר יקר בשל התהליכים הקשורים בייצורו המשובח.
  2. גם על המותג משלמים: מצברים הנושאים שם של יצרן, ספק או משווק איכותיים נהנים ממוניטין רב שנים והביטחון הכרוך ברכישת מצברים ממותגים הודות למוניטין החברה משפיע מאוד על מחיר המצבר ובצדק. אין תחליף למשפחה טובה ובית חם.
  3. שאלה של מטרה: מחיר מצבר מושפע בראש ובראשונה מסוג המצבר, מטרתו וייעודו. לכל מכשיר מותאם מכשיר ייחודי ואפיון זה משפיע על מחיר המצבר. זה לא משהו שאפשר לחסוך לגביו - קנו למכשיר שלכם בדיוק את המצבר שנחוץ לו.
  4. ביצועים של מצבר: מצבר עם מאפיינים ייחודיים משפיע מאוד על מחירו. מחיר מצבר ייחודי בעל מאפיינים חדישים יכול להרקיע שחקים. היום בשוק מצויים מצברים אגדיים - ישנם מצברים בעלי תוחלת חיים גבוהה במיוחד, חזקים באופן בלתי רגיל, מוכשרים לשרוד ולעבוד בכל תנאי: חום, חבטות, אנרגיה ומתח גבוהים ועוד. מצברים רבים עוברים תהליכי בקרה ומחקר המייעלים ומשפרים אותם עוד ועוד. מצברים איכותיים ויקרים נהנים גם מתקופת אחריות ארוכה מה שגורם להאמרת מחיר המצבר אבל מבטיח שקט נפשי, סיוע וטיפול מטיבי בזמן תקלה. מצברים יקרים הם מצברים המיוצרים בסטנדרטים בינלאומיים ומחיר מצבר הנהנה מתווי תקן יוקרתיים לא יכול להיות כמו מצבר זול שאין לו אבא ואמא.
  5. מה שמשפיע עוד על מחיר מצבר זה מידת "הירוקת" שלו - מצבר מזיק לסביבה משום שבעת פעילותם של חלק מהמצברים נפלטים לאוויר גזים רעילים הפוגעים באיכות הסביבה. כמו כן, המצברים עשויים מחומרים שאינם מתכלים והם נערמים כפסולת רעילה המפריעה לאיזון הטבעי של הטבע והם מפרישים לאוויר, לאדמה ולמקורות המים חומרים רעילים הפוגעים בבריאות האדם. בשל כל אלה חשוב לקנות מצברים ידידותיים, מצברים רב פעמים שניתן לעשות בהם שימוש חוזר ובסיום פעולתם, משלא ניתן לעשות בהם כל שימוש נוסף יש להעבירם למחזור ולהתייחס אליהם כאל פסולת מסוכנת. מצברים ירוקים עולים בהתאם. ישנם כיום מצברי פריקה עמוקה ידידותיים לסביבה - כאלה שהם בעלי תוחלת חיים ארוכה, אינם משחררים גזים רעילים וקל למחזרם ובנוסף אינם יקרים מאד.
  6. קיבולת של מצבר: מחיר מצבר יהיה גבוה יותר כל עוד המצבר חזק יותר ובעל קיבולת גבוהה משמעותית.      
logo בניית אתרים