אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. מצברים לרכב בחיפה
  4. מצברי פריקה עמוקה ושימושם

מצברים לרכב 

בדף זה תוכלו לקרוא ולהעשיר את הידע במגוון מאמרים על מצברים לרכב 


מצברי פריקה עמוקה ושימושם

מצבר פריקה עמוקה הוא מצבר הנטען בכל פעם מחדש והוא מבצע שימוש חוזר באנרגיה שנצברה בו בזמן ההתנעה. השימוש העיקרי של מצבר פריקה עמוקה הוא בקלנועיות, קראוונים, כסאות נכים ממונעים, מכונות לשטיפת רצפות, במות הרמה, רכבי גולף, סירות וכדומה.

מצבר פריקה עמוקה מתוצרת טרויאן – trojan

יצרנית המצברים הגדולה בארץ, שנפ היא גם יבואנית בלעדית של מצברי פריקה עמוקה מתוצרת טרויאן האמריקנית שנוסדה בשנת 1925 בסמוך ללוס אנג'לס קליפורניה. חברה זו נחשבת עד היום לחלוצה בטכנולוגיות מצבר פריקה עמוקה והמוצרים שלה נחשבים למקור אנרגייה לתעשיות רבות. מצברי טרויאן מספקים אנרגיה לחברות מתחום הנופש והפנאי, מחזור אנרגיה ואנרגיה סולארית וכיוצא באלה.

טרויאן מייצרת מצברי פריקה עמוקה לתחומים הבאים:

  • רכבי שירות, רכבי גולף ורכשי שירות קטנים.
  • מכונות שטיפה גדולות לרצפות.
  • במות ומתקני הרמה שונים.
  • סירות, יאכטות וקראוונים.
  • רכבי חילוץ שונים.
  • ועוד...

בארץ נעשה שימוש במצברי טרויאן גם בתעשיית הקלנועיות. מצבר פריקה עמוקה מתוצרת טרויאן נחשב למצבר הטוב מסוגו בעולם והוא בעל מהימנות גבוהה בכל מצבי הפריקה העמוקה. המוניטין הרב של החברה בעולם כולו מאפשר לה ליצור יחסי מסחר עם יצרנים מובילים בתחומים שהוזכרו ובמגוון רחב של תעשיות נוספות, גם צרכני קצה נהנים מהאיכות הגבוהה של מוצרי החברה. הייצוג הבלעדי של מצברי טרויאן בארץ נעשה על ידי מצברי שנפ המשווקים בלעדית מצברים אלה בארץ. מערך השיווק של שנפ הכולל 2500 נקודות מכירה, מעמיד אותן גם לטובת מכירת מצבר פריקה עמוקה של טרויאן ובכך מאפשרת לכל אחד להיות נגיש למצברים מעולים אלה.

הייחוד של מצבר פריקה עמוקה

מצבר פריקה עמוקה, בשונה ממצבר רכב רגיל, נועד לנצל את האנרגיה שאוחסנה בו לכל משך זמן הפעולה של המכונה שהוא אמור להפעיל. מצבר פריקה עמוקה הוא בעל יכולת הטענה מחדש והדבר מאפשר שימוש מחדש באותו המצבר כל הזמן. מצבר פריקה עמוקה דווקא צריך לפרוק את המטען שלו בפרק זמן ארוך ובניגוד למצבר רכב המיועד להצתות מהירות, הרי שמצבר כזה מיועד לשימוש ממושך ולתפעול רציף של המכונה אותה הוא אמור להפעיל.

מצבר פריקה עמוקה הוא מצבר סגור ללא החלפת נוזלים והוא מאד בטוח לשימוש. במקומות שבהם אין חשמל זמין, כמו על יאכטות וסירות משמשים מצברים אלה כמקור החשמל וברכבים חשמליים רבים נעשה שימוש במצברים אלה כדי להניע אותם למרחקים גדולים.

מצבר פריקה עמוקה מגיע בגדלים שונים והוא מיוצר לייעודים שונים. מצברים אלה לשימוש ברכבים ממונעים כמו קלנועיות או כסאות גלגלים ממונעים לנכים יהיו שונים ביכולת השימוש שלהם מדגמים הנחוצים לסירות או לשימושים אחרים.

מצבר פריקה עמוקה הוא מצבר ייעודי ויש לרכוש אותו על פי הוראות היצרן של הכלי שאותו הוא אמור להפעיל ויש לזכור כי למכונות שונות מתאים מצבר פריקה עמוקה שונה.

 

logo בניית אתרים