אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. מצברים לרכב בחיפה
  4. מצבר לרכב והאחריות על סוגים שונים

מצברים לרכב 

בדף זה תוכלו לקרוא ולהעשיר את הידע במגוון מאמרים על מצברים לרכב 


מצבר לרכב והאחריות על סוגים שונים

מצבר לרכב ידוע כאחד המרכיבים החיוניים ביותר לרכב. ללא מצבר תקין עלול הרכב להיתקע ללא יכולת לנסוע כלל. מצבר לרכב חייב להיות תקין בכל עת ויש להקפיד לטפל בו באופן שוטף כדי למנוע מצבים לא נעימים שבהם הוא מסרב להניע. לפיכך, מומלץ לרכוש מצבר לרכב שיהיה מיצרן מוכר ואמין שנותן אחריות לתקופה ארוכה, אבל בהרבה מקרים אנשים מוכנים לוותר על הבטיחות של הרכב שלהם בעבור חסכון ברכישת המצבר.

התחרות בענף המצברים

בשנים האחרונות גברה התחרות בענף המצברים בארץ ועם תחילת מכירת מצברים באינטרנט הפך השוק למאד פרוע. התחרות הכניסה יבואנים חדשים לתחום המייבאים מצברים לא מוכרים שנמכרים ישירות באינטרנט. במצב זה הפך חיפוש מצברים למשימה מורכבת ולאף אחד אין ידיעה ברורה אודות כל המצברים הנמכרים בשוק ועל אמינותם או עמידותם לחום הישראלי וכדומה.

על פער המחירים והאחריות על מצברים

כמובן שהפער במחירים הוא שעומד במרכז התחרות הזו והדבר מקשה מאד על מיון המצברים ועל ההשוואה בינהם. הפער במחירים בין מצבר בעל שם ידוע למצבר שאינו מוכר יכול להיות מאד משמעותי וגם האחריות הניתנת על המצבר אינה מעידה תמיד על אמינותו. רוב המצברים מעניקים אחריות ל 12 חודשים מיום הרכישה, אבל כולם יודעים כי תקופת האחריות היא רק חלק מאורך חיי המצבר. מצברים מעולים יכולים להחזיק מעמד כמה שנים טובות בעוד שמצברים זולים יחזיקו הרבה פחות. השיקול הכספי בבחירת מצבר לרכב יכול להיות בעוכריכם כאשר תמצאו את עצמכם נאלצים להחליף מצבר לרכב כל שנה וחצי ולא כל ארבע שנים.

מצברים ממותגים ואחרים

מצבר לרכב, כמו כל מוצר אחר ניתן למצוא מחברות מובילות בעלות שם בענף שלהם. כמו שידוע כי רכבים מבית מרצדס או יגואר הם רכבים מבית טוב, כך גם במצברים. שני המצברים הידועים המיובאים לארץ הם מצברי שנפ ומצברי וולטה. מצברים אלה הם שקובעים את מחירי השוק וכל יתר היבואנים קובעים את מחיריהם על פי שני אלה. בין שני אלה אין כמעט הבדל במחיר והוא משתנה בהתאם להספק המצבר. מצברים אלה מתחייבים לאחריות שבין 12 ל 20 חודשים. המחיר נקבע בהתאם ויכול להגיע לפערים של עד 50%. יבואני המצברים האחרים קובעים את מחירי המצברים שלהם על פי מחירון וולטה ושנפ.

בנוסף לשני מותגים מובילים אלה יש עוד כמה יצרנים שהתקבלו בארץ כמו מצברי ורטה, אבל יש להיזהר ממצברים לא מוכרים לחלוטין, כי במקום שיש תחרות גדולה מתרבים גם השרלטנים המעוניינים לזכות בכספיכם בלי לתת לכם תמורה הולמת.

אם אתם בכל זאת מעוניינים לחסוך בדקו את היבואן והיצרן וודאו כי הם נמצאים זמן ממושך בשוק וזאת כדי שלא תמצאו את עצמכם ללא כתובת לפנות אליה כאשר המצבר שלכם יתקלקל לפני מועד פקיעת האחריות.

logo בניית אתרים