אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

 1. דף הבית
 2. /
 3. מאמרים
 4. /
 5. מצברים לרכב בחיפה
 6. /
 7. מצבר שנפ, איכות ללא תחרות

מצברים לרכב 

בדף זה תוכלו לקרוא ולהעשיר את הידע במגוון מאמרים על מצברים לרכב 


מצבר שנפ, איכות ללא תחרות

חברת שנפ נוסדה בשנת 1951 והיא אחת מחברות ייצור המצברים הגדולה והמפותחת ביותר. חברת שנפ פועלת במספר מישורים:

 • יצור ושיווק מצברים ל – UPS למחשבים ומצברי גיבוי.
 • יצור ושיווק מצברי עופרת – חומצה לכל סוגי הרכבים.
 • יבואנים של חברת Trojan, המייצרת מצברי פריקה עמוקה.
 • יצור ושיווק של מצברי פריקה עמוקה המתאימים לקלנועיות, עגלות נכים ועוד...

על כל מצברי שנפ מוטבע תו תקן של מכון התקנים הישראלי ומערכת ניהול של שנפ בהתאם לתקנים. מצברי שנפ הינם מצברים איכותיים, העשויים מחומרי גלם מומלצים ואורך חייהם ארוך למדי.  

מה הוא מצבר שנפ, ולמה הוא משמש?

מצבר שנפ הוא סוג של סוללה נטענת, המיוצרת לשימוש ברכבים פרטיים, בג'יפים ובמשאיות. תפקידו של מצבר שנפ הוא להעניק חיות ואנרגיה לצורך הנעה ותנועה של כלי הרכב על הכביש ולצורך נסיעה תקינה ובטוחה. מצבר שנפ מיוצר כך שהוא מורכב משישה תאים, ביניהם חוצצים פלטות העשויות חומרים מבודדים מפני נוזלים. אורך חייהם של מצברים המיוצרים בחברת שנפ מגיעים לכארבע שנים, שזה הוא אורך החיים הארוך ביותר שיכול להיות למצבר שפועל כהלכה.

טיפים לשמירה על מצבר שנפ

מצבר שנפ מיוצר מן החומרים הטובים ביותר, בצורה איכותית שמבטיחה פעילות לאורך זמן, אולם גם המצבר הטוב ביותר עשוי לההרס לאחר תקופה קצרה אם לא שומרים עליו כהלכה. הנה מספר טיפים לשמירה על מצבר שנפ:

 • בכל חודשיים עד שלושה חודשים הקפידו לבדוק את רמת המים במצבר. מצבר שנפ מצוייד בשנתות המסייעות לך לבדוק את מצב המים ולראות האם ישנו חוסר. במידה ויש חוסר מלא את המצבר במים מזוקקים בהתאם לסימונים והשתדל לא להציף אותו במים.
 • חשוב מאוד לבצע בדיקה של מתח וטעינה של המצבר אחת לשישה חודשים. על הבדיקה להתבצע במוסך מוסמך ומסודר המעסיק חשמלאים מיומנים שידעו לבצע את הבדיקה כהלכה.
 • חשוב לבדוק את המצבר מבחוץ ויזואלית ולראות האם ישנו לכלוך או קורוזיה על הקטבים. במקרה של קורוזיה הקפידו לנקות עם מטלית לחה ולמרוח חומרים נוגדים כדי למנוע הישנות.
 • באם אתם יודעים כי תעדרו לזמן רב, בקשו מאחד השכנים להניע את הרכב ולעשות סיבוב קצר כדי מנוע ריקון של המצבר.

שנפ אחראים לשמירה על הסביבה

חברת שנפ מאמינה כי יצור מצבר שנפ ברמה גבוהה הוא תלוי טכנולוגיה ובדיקת איכות השומרת על הסטנדרטים הגבוהים של המצבר. יצור המצברים מצריך שימוש בחומרים מסוכנים והרסניים לסביבה. מצבר שנפ מיוצר מחומרים ממוחזרים ומעופרת שנעשה בה שימוש חוזר על מנת לשמור על הסביבה. חברת שנפ מבצעת איסוף של כל המצברים שיצאו משימוש ומעבירה אותם למיחזור לצורך שימוש חוזר בחומרים השונים. תהליך מיחזור מצבר שנפ נעשה בקפדנות ובדקדוק רב תוך כדי שמירה על הוראות המשרד לאיכות הסביבה.   

טואול - בניית אתרים