אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. מצברים לרכב בחיפה
  4. מצבר שנפ – איכות מנצחת כבר שישה עשורים

מצברים לרכב 

בדף זה תוכלו לקרוא ולהעשיר את הידע במגוון מאמרים על מצברים לרכב 


מצבר שנפ – איכות מנצחת כבר שישה עשורים

מצבר שנפ: איכות, יעילות, מגוון, הוגנות, שרידות ואמינות. אלה הן האסוציאציות שקופצות למוחו של כל אדם המחפש לקנות מצבר וחושב על מצבר שנפ. על כל המעלות של מצברי שנפ כבר שמעתם אבל מה אתם יודעים על החברה והמפעל?

 

מצבר שנפ – כחול לבן

אחד היתרונות הבולטים של מצבר שנפ הוא שהוא משלנו. מצברי שנפ מיוצרים, נבדקים, מתוקנים, מעובדים, נחקרים ומטופלים במפעלי ע. שנפ ושות' בע"מ. חברת מפעלי ע. שנפ ושות' בע"מ נוסדה בשנת 1951 ומאז ועד היום היא חברה ציבורית שמניותיה נסחרות בבורסה. מדובר בחברה מצליחה ומוצלחת - בכל שנה נמכרים בישראל קרוב לשבע מאות אלף מצברים, כאשר ארבעים וחמישה אחוזים הם מצברי שנפ.

 

מצבר שנפ – בכל פינה

למעלה מאלפיים חמש מאות נקודות מכירה מציעות מצברי שנפ מכל הסוגים. שנפ - יצרנית המצברים הגדולה בארץ מציעה מגוון עצום של מצברים לסוגיהם השונים, מצברים מובילים המיוצרים בטכנולוגיות הטובות בעולם: מצברי HEAVY DUTY שעצמתם, כוחם ועמידותם מאפשרת להם לפעול בכל התנאים, הטמפרטורות והעבודות ולכן הם משתלבים בצורה אידאלית במשאיות, ציוד כבד, רכבים מסחריים ועוד. מצברי שנפ סילבר קלציום פלוס הם כה חדישים ואיכותיים שכל יצרני הרכב החדשים בוחרים במצבר מטכנולוגיה זו לשימוש ברוב כלי הרכב. מצברי שנפ איכותיים ופופולריים נוספים הם מצברי פריקה עמוקה בטכנולוגיית VRLA או GEL שנחשבים לחוד החנית בתחום.

 

מצבר שנפ - לכל כלי רכב

מצברי שנפ אינם רק מצברים לרכב הפרטי שלכם. יש מצבר שנפ כמעט לכל דבר שזז, עובד, נוסע או מרים: רכבי שירות, רכבי גולף, משאיות, קלנועיות, רכבים חשמליים, ציוד מכני כבד, רכבים חשמליים, מכונות לשטיפת רצפות, במות הרמה, מתקני הרמה, יכטות, קרוונים, סירות, מצברי אנרגיה סולרית, אופנועים, מצברי גיבוי, מצברי פריקה עמוקה, עגלות נכים, ציוד חקלאי, רכבי שטח ורכבי חילוץ. בנוסף גם  מצברים ל – UPS למחשבים ומצברים לאל פסק.

 

מצבר שנפ – איכות בעבודה קשה

איכותו של מצבר שנפ נודע למרחקים והמוניטין שלו כמצבר שורד המתאים לכל כלי רכב, לכל עבודה ובכל תנאי נובע מההשקעה הרבה של חברת שנפ בפרטים הקטנים. החברה עומדת בתווי תקן מתקדמים, משתמשת בטכנולוגיות חדישות לפיתוח מצברים מתקדמים וכוללות תהליכי בקרה ומחקר בתהליכי פיתוח המצברים.

חברת שנפ גם עוסקת בשמירה על איכות הסביבה, היא מספקת מצברי פריקה עמוקה ידידותיים לסביבה כאלה שהם בעלי תוחלת חיים ארוכה, אינם משחררים גזים רעילים וקל למחזרם. דוגמה בולטת לכך היא מצבר שנפ בטכנולוגיית VRLA או GEL: שני מצברים אלו הם מצברי פריקה עמוקה והם אינם משחררים כמעט גזים לסביבה ובעת נזק החומצה שבהם מתקשה ואיננה נפלטת לאוויר או נשפכת החוצה. בנוסף לכך, חברת שנפ עובדת בשיתוף פעולה עם חברה נוספת לשם צמצום הפגיעה של המצברים באיכות הסביבה, החברה מבצעת איסוף של מצברים שיצאו משימוש, מטפלת בהם ומעבירה אותם למחזור. המצברים מהווים פסולת רעילה המזיקה למים, לאוויר, לאדמה וכמובן לבריאות של כולנו וחברת שנפ מסייעת לצמצום הפגיעה באמצעות התנהלות נכונה.

בנוסף לכך, מצבר שנפ הוא מצבר לא יקר במיוחד, עמיד מאד, בעל תוחלת חיים ארוכה, עם אחריות ממושכת וניתן להיעזר בחברה לטיפול, תחזוקה או החלפה של מצבר שמתבלה. חברת שנפ כבר שישה עשורים מספקת מצברים איכותיים בסטנדרטים בינלאומיים ומשווקת אותם בפריסה ארצית וגם מעבר לים - אז תקנו ותיהנו.

logo בניית אתרים