אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. מצברים לרכב בחיפה
  4. מצבר שנפ – הראשון בישראל

מצברים לרכב 

בדף זה תוכלו לקרוא ולהעשיר את הידע במגוון מאמרים על מצברים לרכב 


מצבר שנפ – הראשון בישראל

מצבר שנפ נחשב למצבר מספר אחד בארץ. מצברי שנפ מיוצרים בארץ במפעל שהוקם בשנת 1951 והם מחזיקים ב 45% ממכירות המצברים בארץ. מצבר שנפ נחשב למצבר איכותי המותאם במיוחד לתנאי מזג האוויר והאקלים שבארץ ובמיוחד לתנאי הקיץ הקיצוניים. יש לזכור כי מצברים הם אביזרים מאד רגישים ולמזג האוויר השפעה גדולה על יעילותם. מצברים מבית שנפ נמכרים בארץ בלמעלה מ 2500 נקודות מכירה ועל כל מכירה ניתנת ללקוח אחריות בהתאם לסוג המצבר.

מצבר שנפ לכל מטרה

מפעל מצברי שנפ מייצר מצברים לכל ייעוד לרבות לתעשיית הרכב הממונע. החברה מתמחה בייצור ושיווק של מצברי עופרת וחומצה לכל סוגי הרכב, ייצור ושיווק מצברים ל UPS עבור מחשבים, מצברים אל פסק ומצברי גיבוי. בנוסף מיוצרים במפעל מצברי פריקה עמוקה המתאימים לרכבי קלנועית ולעגלות נכים ממונעות. כמו כן החברה היא היבואנית הבלעדית של מצברי טרויאן שנחשבת לחברה הגדולה בעולם לייצור מצברים לפריקה עמוקה. כל מצבר שנפ הוא בעל תו תקן של מכון התקנים הישראלי ומיוצר בפיקוח של מערכת ניהול איכות מתקדמת ביותר.

מצברי שנפ ואיכות הסביבה

המפעל עושה מאמצים רבים כדי לעמוד בצרכים ההולכים וגדלים של שמירה על איכות הסביבה והחברה נמצאת בתהליך שיאפשר לה לעמוד בדרישות של החוק לאוויר נקי. החברה מוסמכת על ידי המשרד לאיכות הסביבה לאסוף ולשנע מצברים שיצאו משימוש למפעל על מנת למחזר אותם ולעשות בהם שימוש חוזר.

יתרון מצבר שנפ

מצבר שנפ הוא שם המקושר לאיכות בענף המצברים בארץ. כבר למעלה משישים שנה מיוצרים מצברי שנפ בהצלחה גדולה והשוק הגדול שהיא שולטת בו מעיד על כך בבירור. בעולם הוירטואלי שבו ניתן למצוא תחליפים זולים באינטרנט, מחזיקה שנפ בשם הטוב ביותר בענף ואחוז המכירות שלה כמעט ולא נפגע. נקודות המכירה הרבות הפרוסות בכל הארץ מאפשרות מתן שירות לכל בעל רכב בכל מקום שבו הוא נמצא. ובנוסף, הטכנולוגיות המתקדמות שבהן מיצרים מצברי שנפ וההתעדכנות הרציפה בכל השכלולים בענף הופכים מצבר שנפ לקנייה בטוחה, אמינה ועמידה לאורך זמן.

מגוון הלקוחות של שנפ

כל חברה שמעידה על עצמה כמובילה צריכה להוכיח זאת בפועל ולא רק במילים. לחברת שנפ לקוחות קבועים כמו משרדי הממשלה השונים, משרד הבטחון והצבא, התעשייה הצבאית והאווירית, חברת החשמל, חברות האוטובוסים המובילות בארץ, חברות השכרה וליסינג גדולות וכל יבואניות הרכב בארץ הממליצות על מצבר שנפ כמצבר הטוב ביותר.

איפה תמצאו מצבר שנפ ?

השאלה המתבקשת היא למעשה, איפה לא ניתן למצוא מצבר שנפ. לחברה 2500 נקודות מכירה בכל הארץ הכוללים בין היתר מוסכים, חברות גרירה, רשתות שיווק שונות, בתי מסחר למצברים, רשתות עשה זאת בעצמך, חנויות חלפים ואביזרים לרכבים, יבואני רכב ומשווקים שונים מתחום הרכב. בנוסף תמצאו מצברי שנפ גם בחו"ל במדינות רבות.

 

logo בניית אתרים