אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. מצברים לרכב בחיפה
  4. צוברים כוח - מצברים לרכב

מצברים לרכב 

בדף זה תוכלו לקרוא ולהעשיר את הידע במגוון מאמרים על מצברים לרכב 


צוברים כוח - מצברים לרכב

המצבר הוא אחד מחלקי הכוח המרכזיים ברכב, המצבר אחראי לפעילות הרכב, הזרמת החשמל אל המנוע  ומהווה את אחד ממקורות הכוח העיקריים ברכב. הפסקת פעילות המצבר, כיבוי המצבר מפסיקה אוטומטית את פעילות הרכב ומשביתה אותו.

חברת המאסטרו, בעלת מגוון רחב של מצברים למגוון סוגי הרכב השונים. המאסטרו עובדת עם מיטב יצרניות המצברים בעולם ומספק ללקוחות מצברים מקוריים עבור הליבה העיקרית של הרכב: המצבר.

 

התאמת המצבר לרכב

במאסטרו מבינים את חשיבות התאמת המצבר לרכב, מבחינת פרמטרים שונים, מצבר לרכב יש להתאים אל מול סוג הרכב, יצרן הרכב, שנת הרכב, הספק וגודל המנוע שלו וצרכיי הלקוח. מצברים איכותיים ישמשו את הלקוח בין שנתיים לשלוש. הצורך בטיפול במצבור ושימורו לאורך זמן תלוית איכות וכמובן מחיר, קיימים מצברים שעלותם תהיה חסכונית אך ירשו מכם לטפל ולערוך ביקורת מידי מספר חודשים, מצברים מעט יקרים יותר לא ידרשו מכם טיפול ומעקב כזה. אנחנו ב-המאסטרו נדע להתאים עבור הרכב שלכם ועבור התקציב שלכם את המצבר האיכותי ביותר, בתוספת מידע והדרכה לשמירה על חיי מצבר ארוכים ככל הניתן.

 

סוגי מצברים במאסטרו

בחברת מאסטרו, תמצאו מצברים מקוריים בלבד המיוצרים ע"י יצרניות המצברים המובילות בעולם הרכב ובארץ. המאסטרו עובדת עם היצרניות הידועות והאיכותיות ביותר בתחום המצברים כמו גם בכלל המוצרים והשירותים אותם היא מספק ללקוחותיה הרבים.

 

למאסטרו, עשרות מצברים בעלי הספק משתנה בהתאם לצרכי הלקוח וכוללים מצברים של חברות מוכרות ואיכותיות כמו: שנפ,  MCT, שנפ ועוד ברמות אמפר משתנות על פי צרכי הלקוח ובהתאם להוראות יצרן הרכב.

 

אורך חיי מצבר ושמירה על תקינותו

גם במידה ורכשתם מצבר במחיר נמוך, אין זה אומר שיהיה איכותי פחות, במיוחד לא במאסטרו. לשמירה על תקינות מצברים הדורשים ביקורת תקופתית, הקפידו להביא את הרכב לבדיקה תקופתית אצל חשמלאי רכבים, לבדיקת תקינות וטיפול במצבר להארכת חיי המצבר וחיסכון כלכלי אופטימאלי. החשמלאי יבדוק את מצב המתח במצבר ומתח הטעינה בו. אנו במאסטרו, ממליצים לבצע בדיקות תקופתיות כאלה בכל סוג מצבר וזאת על מנת למנוע מצבים של כיבוי המנוע ויציאת האוטו מכלל פעולה, באמצע נסיעה או באופן לא צפוי. הקדימו תרופה למכה ובדקו את מצב המצבר מעת לעת, אחת למספר חודשים.

 

מאסטרו, משווקת את המגוון הרחב ביותר של המצברים למגוון הרכבים, שנות הייצור ודגמי הרכבים בהתאמה לרמת האמפר (ההספק החשמלי ברכב) הדרושה לכם ובהתאם להוראות יצרני הרכב, למידע נוסף והצעת מחיר צרו איתנו קשר, היכנסו אל אחד הסניפים שלנו ברחבי הארץ או השאירו פרטים ויועץ המאסטרו יחזור אליכם בהקדם.

 

המאסטרו. מנצחים על הבטיחות בכביש.

כותב מאמר:

עיסא פאיד

logo בניית אתרים