אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. מצברים לרכב בחיפה
  4. שוק המצברים בארץ

מצברים לרכב 

בדף זה תוכלו לקרוא ולהעשיר את הידע במגוון מאמרים על מצברים לרכב 


שוק המצברים בארץ

ענף המצברים עבר מהפכה בשנים האחרונות ותפס תאוצה רבה. כניסתם של יבואנים עצמאיים רבים המוכרים מצברים דרך רשת האינטרנט הביאה לתחרות גדולה בין משווקי המצברים והמחירים ירדו במקרים רבים. אבל לנוכח התחרות על ליבו של הלקוח והמחירים הנמוכים יותר, על הלקוח ללמוד ולהבין את תפקידו של המצבר ואת חשיבותו לרכב שלו לפני שהוא מחליט לרכוש מצבר במקום לא מוכר ולא ידוע.

מצברים הם אלה שמספקים את החשמל הנחוץ כדי להפעיל כל כלי רכב ממונע. רכבים פרטיים, מסחריים, משאיות וכלי עבודה כבדים, אופנועים וקטנועים, כל אלה זקוקים למצברים כדי שיפעלו. שימוש במצבר לא נכון עלול לגרום לתקלות חמורות בכלי הרכב ואף לסכנה של ממש. לכן, לפני שאתם מחליטים על רכישת מצבר כזה או אחר עליכם לדעת מהם מצברים ולמה הם משמשים.

שני סוגים עיקריים של מצברים

את המצברים ניתן לחלק לשני סוגים עיקריים: מצברים נייחים ומצברי הנעה. מצברים נייחים משמשים ברוב המקרים גיבוי למערכות תקשורת הפועלות על חשמל ושאין אפשרות שמערכת שלא תפעל. מצברים נייחים אלה מספקים פתרון לעולם התקשורת וה UPS וישנן חברות רבות המייצרות מצברים לשוק זה שהולך וגדל. בהרבה מקרים נרכשים מצברים אלה בחו"ל כאשר הם לא גמורים ובארץ מתאימים אותם לתנאי מזג האוויר שיש להם השפעה רבה על איכות המצבר. האקלים החם בקיץ הישראלי יכול להשפיע מאד על איכות המצבר ולכן יש צורך להתאימם למזג האוויר המקומי במיוחד אם הם מגיעים מיצרנים אירופאים שמייעדים אותם למזג האוויר הנוח באירופה.

מצברים לצרכי הנעה

מצברים אלה הם המצברים המוכרים לנו מהרכב שלנו וגם בשוק זה ישנם יצרנים רבים המתחרים על כיסם של הלקוחות. המהפך שהתרחש עם כניסת המשווקים דרך רשת האינטרנט לימד את הצרכן הישראלי לבדוק את המצברים לפני הרכישה ולעשות השוואה בין המותגים השונים והמחירים. מצברים בעלי שם עולמי כמו שנפ או ורטה למשל הם תמיד קנייה בטוחה, אבל יש רבים המעדיפים מצברים פחות מוכרים ופחות יקרים ולשם כך יש לדעת לבדוק את המצברים, את ההספק שלהם, את המתח שהם מספקים ואת אורך חייהם הנמדד גם בתעודת האחריות שתינתן לכם בעת הרכישה.

מצברים לאופנועים וקטנועים

מצברים לרכבים דו גלגליים נמצאים בלב התחרות הקיימת כיום באינטרנט על כיסו של הלקוח. חשוב לזכור כי במקום שיש תחרות גדולה וירידת מחירים תמיד יהיו כאלה שינסו לעשות קופה על הגב שלכם ויש להיזהר מכך. כבר שמענו סיפורים רבים של אנשים שרכשו מצברים לקטנוע באינטרנט שהתגלו כפגומים ושהרסו את הכלים. מומלץ לא לרכוש מצברים לא מוכרים באינטרנט ובכל מקרה להתייעץ עם המוסך הקבוע שלכם. לעיתים חיסכון של כמה עשרות שקלים עלול לעלות לכם מאות ואלפי שקלים בתיקון הנזקים שמצברים לא תקינים עלולים לגרום לכלי הרכב שלכם.

 

logo בניית אתרים