אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. מצברים לרכב בחיפה
  4. שירות בקניית מצבר

מצברים לרכב 

בדף זה תוכלו לקרוא ולהעשיר את הידע במגוון מאמרים על מצברים לרכב 


שירות בקניית מצבר

שירותי החלפה והתקנה של מצברים

אין ספק שמבין כל חלקי הרכבים השונים - למצבר יש את החשיבות הגבוהה ביותר. מצברים לרכב מהווים את הבסיס לכל מערכת החשמל של הרכב. מצברים מאפשרים את התנעת הרכב, ואת נסיעתו לאורך זמן. בעצם, בלי מצברים איכותיים, כל הרכב לא שווה אפילו אגורה אחת. מכאן, ברור שבמידה והמצבר ברכב שלכם שובק חיים או מתקלקל - אתם תרצו להחליף אותו במצבר חדש. כאן יש חשיבות גבוהה מאד בגורם שאליו אתם תפנו, שיטפל ויחליף את המצבר שלכם. שירותי החלפה והתקנה של מצברים, יכולים להיות נוחים מאד, ברמה מקצועית גבוהה - והם יכולים מצד שני גם להיות בעייתיים. אז איך אפשר לזהות שירות טוב, מקצועי ואיכותי בתחום המצברים?

 

כך תבחנו את שירות המצברים

ראשית, כשאתם עוד רוכשים מראש מצברים לרכב, יש לוודא בתעודת האחריות איזה שירות אתם תוכלו לקבל, במידה ויש תקלה במצבר. לא מספיק שתקבלו מצבר חדש במקומו. הרי אתם זקוקים גם לאיש מקצוע אשר יתקין עבורכם את המצבר החדש - והדבר דורש ידע מתאים. מעבר לכך, במידה ויש לכם מצבר מקולקל, סימן שהרכב שלכם בעצם עומד נטוע במקומו, מבלי שיש לכם אפשרות להזיז אותו. כאן כמובן, יש חשיבות לעובדה שתוכלו לקבל שירות, גם במידה ולא ניתן להגיע עם רכבכם למוקד השירות הרלוונטי. כפי שנראה בהמשך - יש כמה סוגי מענה שונים.

ראשית, יש לשים לב לרמת המענה המקצועי שאתם תוכלו לקבל מהשירות. יש חשיבות לכך שגורם מקצועי יבחן את מצב המצבר ברכב שלכם. אחרי הכל, לא בכל פעם שהמצבר מתקלקל, המשמעות היא שצריך לפנות לשירות של החלפת מצברים. לפעמים, מספיק שחשמלאי רכב יראה מה מקולקל במצבר, ואז ייתן פתרון מתאים מהתחום של תיקון מצברים ולא החלפתם. כך למשל, טיפולים כמו חיזוק חיבורים, ניקוי מצברים, החלפת מים במצברים, ועוד שפע של טיפולים נוספים. החלפת המצבר הוא רק הפתרון האחרון שצריך לצאת לפועל, במידה ומדובר על מצבר ששבק חיים לחלוטין. אולם במקרים רבים - זה כלל לא המצב. כמובן שאם מדובר על שירות של טיפול במצברים, שממומן במסגרת תעודת האחריות - אזי מדובר על שירות איכותי.

 

איך הטיפול ניתן?

הפן השני שאליו נתייחס כאמור, הוא באשר לשיטה שבה אתם תקבלו את הטיפול. ציינו שבמידה והמצבר מתקלקל אתם בבעיה - כי אתם לא יכולים לנסוע עם הרכב עד למוקד השירות, שכן הוא מושבת. פתרון אחד יכול להיות שירות שמגיע עד לבית או למקום העבודה שלכם. אנשי השירות יגיעו מראש עם מספר מצברים מתאימים להחלפה, יראו האם אפשר לתקן את הבעיה במקום, האם יש צורך בהחלפת המצבר - או אף בגרירת הרכב.

פתרון נוסף הוא בפיזור של מוקדי שירות רבים בארץ. כך, גם אם הרכב תקול, אתם יכולים להגיע בקלות בתחבורה ציבורית למתחם השירות, ושם לרכוש מצברים חלופיים או להזמין אתה שירות המתאים.

logo בניית אתרים