אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

 1. דף הבית
 2. מאמרים
 3. מצברים לרכב בחיפה
 4. שנפ – שם נרדף למצברים

מצברים לרכב 

בדף זה תוכלו לקרוא ולהעשיר את הידע במגוון מאמרים על מצברים לרכב 


שנפ – שם נרדף למצברים

כשחושבים על המילה "מצבר" או "מצברים" המונח הראשון שקופץ לראש הוא צמד המילים מצבר שנפ. כבר שנים ארוכות ששנפ היא יצרנית המצברים הגדולה בישראל, המייצרת מגוון גדול של מצברים מסוגים שונים. מצברי שנפ הם שם נרדף לאיכות, יעילות, מקצועיות ואמון.

 

מצבר שנפ – תמיד מקום ראשון

אז מה הופך את מצבר שנפ למצבר הכי טוב, מבוקש ופופולרי? כמה מאפיינים:

 1. עמידה בתקנים מחמירים: מצברי שנפ עומדים בתקנים המחמירים ביותר וכולם נושאים תו תקן של מכון התקנים הישראלי ובנוסף תקן 9001:2008 ISO.
 2. ביקורת איכות קפדנית: מצברי שנפ עוברים לאורך כל תהליך הייצור תהליכי ביקורות איכות ממוחשבות וקפדניות. במפעל המייצר את המצברים ישנן תחנות בקרה המנוהלות על יד מחשב לשיפור תקני הייצור והם תורמים לאיכות, לאורך חיי המצברים ולטיבם.
 3. מגוון מצברים: מצבר שנפ הוא לא רק מצבר לרכב או מצבר למשאית או אופנוע. מצבר שנפ הוא מצבר לכל כלי שעובד על מצבר - לשנפ יש מצברים מכל סוג. ישנם מצברי שנפ לרכב כמובן, אך גם מצברים לקרוואנים, מצברים לסירות, מצברים למשאיות, מצברים לאופנועים, מצברים למכונות שטיפה, מצברים לטרקטורונים, מצברי גיבוי, מצברי אנרגיה סולרית, מצברים לבמות הרמה, מצברים לקלנועיות, מטעני מצברים, בודקי מצברים ומצברים לרכבים חשמליים.
 4. מצבר שנפ לכל שימוש: הוא עובד ומיוצר באמצעות טכנולוגיה פורצת דרך בתחום המצברים. תהליך ייצורו של מצבר שנפ מתבצע בעזרת ציוד טכנולוגי מהמתקדמים בעולם. את המצבר מפתחים באמצעות מערכת רובוטית אוטומטית מתוחכמת ביותר. עובדה זו מאפשרת לייצר מצברים מיטביים וממשיכה לאפשר שיפור וייעול של תהליך הייצור שלהם. כך מצברי שנפ חדישים הם בהכרח טובים ויעלים יותר מקודמיהם ובוודאי ממצברים אחרים ותפוקתם, איכותם וטיבם ראויים לציון לשבח.
 5. מצבר שנפ מיוצר ומשווק לקהל הרחב: אך מלאכת פיתוחו אינה מסתיימת בשלב זה. במפעל לייצור מצברי שנפ מתפקד מערך מעקב ופיתוח מתוחכם המפעיל מדיניות מחקר ופיתוח יעילה. כחלק מהמאמץ לשמור על איכות המוצר מערך הפיתוח של שנפ משקיע רבות במגוון מטרות - שדרוג מערך הייצור, שיפור מתמיד ביכולות הייצור, ביקורת איכות קפדנית, פיקוח הדוק על המוצרים, ייעול תהליך הייצור, מתן מענה לצרכים של הרכבים החדשים, מתן מענה וביצוע אדפטציות במצברים בהתאם לרכבים החדשים, להתפתחויות הטכנולוגיות ולאקלים בארץ ובעולם.
 6. מצבר שנפ לכל מטרה: מצברי שנפ מציעים מגוון גדול של מצברים מובילים המיוצרים בטכנולוגיות הטובות בעולם - מצברי HEAVY DUTY - שעצמתם, כוחם ועמידותם מאפשרת להם לפעול בכל התנאים, הטמפרטורות והעבודות ולכן הם משתלבים בצורה אידאלית במשאיות, ציוד כבד, רכבים מסחריים ועוד. מצברי שנפ סילבר קלציום פלוס הם כה חדישים ואיכותיים שכל יצרני הרכב החדשים בוחרים במצבר מטכנולוגיה זו לשימוש ברוב כלי הרכב. מצברי שנפ איכותיים ופופולריים נוספים הם מצברי פריקה עמוקה בטכנולגיית VRLA או GEL שנחשבים לחוד החנית בתחום.
 7. מצבר שנפ נהנה ממוניטין בינלאומי: תוצרת כחול לבן המוערך גם מעבר לים, הוא מוצר מבוקש גם בארץ והפופולריות הבינלאומית מחזקת את המוניטין הנהדרים שיש למצברים - מוניטין המגיעים להם ובצדק.

 

logo בניית אתרים