אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. פנצ'ריה

החלפת צמיגים בחיפה והקריות מהווה את אחד מהשירותים המקצועיים המוצעים על ידינו ב-מאסטרו, הפנצ'ריה המובילה של חיפה והקריות. במסגרת השירות, אנו מאפשרים לקהל לקוחותינו ליהנות ממגוון רחב של יתרונות שירות המבוססים על הניסיון המקצועי מעשי שלנו בענף הצמיגים, ניסיון של למעלה מ-15 שנה. כל שירותי הצמיגים לרכב במקום אחד
צמיגי דנלופ דנלופ (DUNLOP) הוא מותג צמיגים בינלאומי המתמחה גם בפיתוח וייצור של מוצרי ספורט. מותג צמיגי דנלופ דנלופ החל את דרכו בממלכה המאוחדת של בריטניה וצפון אירלנד בשנת 1889 ובתחילת דרכו הוא עסק בייצור צמיגי אופניים. מייסד החברה הוא מדען סקוטי בשם ג'ון בויד דאנלופ. בתחילת שנות ה-20 של המאה החולפת, חברת דנלופ החלה לרכוש חברות בתחומי עיסוק שונים, וביניהם, חברות ביגוד והנעלה ותוך מספר שנים הפך למותג מוביל בתחום הפקת לטקס (צמג) המתמחה בין היתר בייצור כדורי גולף ומחבטי טניס.
את ענף הצמיגים לרכב נהוג לסווג לצמיגי מותג לצד צמיגים לא ממותגים הידועים בשם הגנרי: צמיג סיני, וזאת על אף העובדה שקיימים מספר מותגי צמיגים המיוצרים בסין ושאינם נופלים באיכויותיהם מאף מותג צמיגים אחר. בעמוד שלפניכם תוכלו למצוא סקירה קצרה על כל אחד ממותגי הצמיגים המובילים ביותר בעולם ומשווקים על ידינו ב-מאסטרו, פנצ'ריה מובילה בתחומה באזור הקריות וחיפה. מותגי צמיגים לרכב
תחזוקה שוטפת של הרכב, חייבת לכלול בתוכה התייחסות פרטנית לצמיגי הרכב, וזאת לנוכח חשיבותם של הצמיגים כמרכיב בטיחותי בעל חשיבות רבה. כידוע, גלגלי הרכב הם אלו הקובעים את רמת האחיזה של הרכב בכביש, ולכן, צמיגים שחוקים, בלויים או לא תקניים, עשויים לסכן אתכם בכל נסיעה. אם גם אתם רוצים להאריך את חיי הצמיג מצד אחד, ומצד שני, להבטיח לעצמכם נסיעה בטוחה יותר על צמיגים טובים ואיכות יותר, זה הזמן למספר טיפים חשובים באמת לטיפול בצמיגי הרכב.
בנוסף, בחלק מהצמיגים מופיעים כיתובים נוספים המייצגים את רמת האחיזה של הצמיג, רמת השחיקה, מידת הטמפרטורה המקסימאלית ועוד. חשוב לציין שמידת לחץ האוויר הנכונה על פי הוראות יצרו, מופיעה בדרך כלל על גבי מדבקה בדופן הדלת של הנהג, אך בדגמים מסוימים של צמיגים, מידת לחץ האוויר מופיעה גם על הצמיג באמצעות ספרות מייצגות.
במקביל לשירותים המוצעים על ידינו לצרכי בדיקת צמיגים, תיקון פנצ'רים והחלפת צמיגים בכלי הרכב, אנו מאפשרים לכם ליהנות גם מפתרונות השירות הנוספים המוצעים על ידינו, במהלך השבת, וביניהם, שירותי מכירה של מצברים, ג'אנטים, מגיני רוח ואביזרים נוספים לרכב. כאחת מהפנצ'ריות הגדולות והמובילות ביותר באזור הצפון, אצלנו במאסטרו תוכלו ליהנות ממגוון רחב של יתרונות שירות לאורך כל הדרך, וביניהם:
רוב הצמיגים המשווקים כיום בכל פנצ'ריה פתוחה מיוצרים מתערובת פולימרית של גומי סינטטי או גומי טבעי, פיח שחור, מאיצי הדבקה, מעכבי חמצון, חומרי ריכוך וחומרים נוספים שנועדו להקנות לצמיגי הרכב את התכונות הנדרשות לצורך עמידותן בתקן. תערובת זו עוטפת למעשה את רשת המתכת הפנימית המהווה את הבסיס המרכזי של הצמיגים. חשוב לציין שאופי ואיכות התערובת הפולימרית היא זו הקובעת את מידת עמידות הצמיד ואת מידת הגמישות שלו, וככל שהצמיג מיוצר מגומי (טבעי או סינטטי) רך יותר, כך ניתן להשיג שליטה מיטבית יותר על כלי הרכב. באותה נשימה, נציין שצמיגים "רכים" יותר מתאפייני בשחיקה גבוהה יותר.
צמיגי רכב תקינים הם תנאי הכרחי לנסיעה נכונה ובטיחותית, ולכן, קיימת חשיבות רבה לשמירה על תקינות צמיגי הרכב ולהימנעות מנהיגה עם צמיגים שחוקים מדי העשויים להוות סכנה מיידית עבורכם אפילו בנסיעה קצרה של מטרים ספורים בלבד. אם גם אתם רוצים להימנע מחיפוש אחר פנצ'ריה קרובה עקב צמיג שחוק שאינו מתאים לנהיגה, אנו ממליצים לכם לקרוא את המשך העמוד.
היו קשובים לרעשי חריקה - בכל נסיעה אנו ממליצים לכם להיות קשובים לרעשי חריקה העשויים להופיע במהלך הנסיעה או בעת בלימה. רעשים אלו עשויים להעיד על לחץ אוויר נמוך באחד או יותר מהצמיגים או על תקר (פנצ'ר) באחד או יותר מהצמיגים.
מעוניינים לבצע רכישה משתלמת לרכב? נכון להיום תוכלו להימנע מפקקים, בזבוז מיותר של דלק, חיסכון בזמנים ומבצעים אטרקטיביים וזאת באמצעות הזמנת צמיגים ומוצרים נוספים לרכב באתר האינטרנט שלנו. אתר בו המחירים נוחים לכל כיס, הקנייה מאובטחת וכל מוצר כולל אחריות. קנייה נעימה!
על מנת שנוכל להגדיר את הפנצ'רייה אליה פנינו כאיכותית יש מספר פרמטרים שעלינו לבחון. ראשית, חשוב לבחון האם המקום מתאפיין ברמת שירות גבוהה: ישנן פנצ'ריות המציגות שירות בפריסה ארצית, מה שמקל על קבלת שירות במקרה הצורך. כמו כן, פנצ'ריות רבות מייבאות את הצמיגים
פנצ'ר היא מילה לא תקנית שנולדה מהמילה האנגלית puncture שמשמעותה, ניקוב. הביטוי העברי התקני המשמש לתיאור נקב בגלגל שממנו יוצא אוויר הוא תקר או נקר. פנצ'רייה, היא המקום שאליו אנו מגיעים כדי לתקן את הצמיגים שלנו במקרה של פנצ'ר או להחליף אותם לאחר שהתבלו.
בית המאסטרו הינה לא אחרת מאשר פנצריה המספקת סחורה איכותית ממדרגה ראשונה, המותקנת ע
איך לבחור פנצ'ריה צמיגייה באמת ? האם פשוט לגגל צמיגים בצפון ולראות מה יצא . או ספציפית בחיפה ? זה פתרון אחד, אבל המנועים יודעים לסנן לפי התאמה ולא לפי איכות. ישנה רשימת קריטריונים בהם נוכל להיעזר על מנת לבחור צמיגייה איכותית
הפנצ'ריות מציגות כיום מגוון רחב של שירותים נלווים לרכב. הן לא רק הסתפקו בשדרוג נרחב של מלאי הצמיגים בכדי להקל על הלקוחות: על מנת להתאים את עצמן לדרישות של השוק המודרני, הפנצ'ריות לקחו את תודעת השירות צעד אחד קדימה על ידי שילוב אפשרויות נוספות רבות. כך, נוסף על רכישת הצמיג ניתן להצטייד באביזרים רבים בדמות ג'נטים, מגנזיום, ואף אפשרות לקבל ייעוץ במגוון נושאים כמו צמיג חסכוני בדלק, טכנולוגיות חדשות עולם הצמיגים ועוד.
שירותי פנצ'ריה נחוצים לכל אחד ואחת מבעלי הרכבים הפרטיים והמסחריים שבנינו, גם לצרכי תיקון וגם לצרכי החלפה של אחד או יותר מהצמיגים. בדומה לכל תחום מקצועי אחר בתעשיית הרכב, גם בתחום הצמיגים, חשוב ומומלץ להסתייע בשירותיהם של אנשי המקצוע הטובים ביותר, ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן בשבילכם!
מאסטרו הינה פנצ'ריה בה תוכלו למצוא כל שעולה בדעתכם עבור כלי הרכב שלכם, והדבר אמור לגבי שני הסניפים. הצוות המקצועי העובד במקום יתקן תקלות ברכבכם ויתקין בו אביזרים חדשים לבקשתכם ולשביעות רצונכם. תוכלו למצוא בפנצ'ריית מאסטרו צמיגים רגילים וצמיגי שטח של מס' חברות, ג'נטים, אגזוזים, מצברים, מגיני רוח, כיסויים, פילטר פתוח, סמלים, פנסים שקופים, אביזרים מיוחדים ותוספות, טסות מקוריות, גגונים לרכב ועוד.
איך לבחור פנצ'ריה צמיגייה באמת ? האם פשוט לגגל צמיגים בצפון ולראות מה יצא . או ספציפית בחיפה ? זה פתרון אחד, אבל המנועים יודעים לסנן לפי התאמה ולא לפי איכות. ישנה רשימת קריטריונים בהם נוכל להיעזר על מנת לבחור צמיגייה איכותית
logo בניית אתרים