אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. פנצ'ריה
  4. פנצ'ריה

פנצ'ריה

מה צריך בסך הכל בנאדם, בשביל לחיות ? פנצריה טובה.

צדק מי שאמר "החיים והמוות בידי הצמיגים". מבין המכלולים המותקנים ברכבים מכל הסוגים, לצמיגים יש את ההשפעה המהותית ביותר : רכב אינו מסוגל לנוע, להאיץ, לבלום או לקבל היגוי בלעדיהם, ומאחורי כל צמיג טוב ניצב יצרן וותיק – וכן ניצבת פנצריה גאה.

 

פאנצ'ר-מאכר – מה זה בכלל המושג הזה ?

ובכן, מקורו של המושג באידיש והוא מתאר בדיוק את מה שחשבתם – מי שעיסוקו הוא במכירת או תיקון צמיגים לרכב. פנצריה נשענת על פאנצ'ר-מאכער, ובעברית אנו קוראים לו לרוב "צמיגאי". המדובר במי שתחום התמחותו הוא כל הנוגע לצמיגים חדשים זולים או יקרים, צמיגים לטוסטוס או משאית, יוקרתיים או פשוטים, לשטח או לכביש – פנצריה איכותית תחזיק במלאי את כ-ל הצמיגים לעיל באיכות גבוהה ובמחירים נוחים. אם עיינתם פעם במה שנקרא מחירון צמיגים ודאי גיליתם כי קיימים פערים בין מה שנראה לנו כמחיר הוגן לביןם מה שלרוב נוקב מחירון צמיגים בתור רפרנס. ובכן, כאן חשיבותה של פנצ'רייה טובה ושל בעל מקצוע ראוי : אנחנו כלקוחות רוצים להשיג את האיכות הטובה ביותר, ובתחום הזה זה לא מגיע עם "המחיר הזול ביותר" – פשוט לא. צמיגים איכותיים עולים יחסית ביוקר, שכן המו"פ המושקע בהם והפיתוחים, כמו גם החומרים, עולים כסף רב.

 

מה עושה פנצריה ל"טובה" ?

אז איך לבחור פנצ'ריה צמיגייה באמת ? האם פשוט לגגל צמיגים בצפון ולראות מה יצא . או ספציפית בחיפה ? זה פתרון אחד, אבל המנועים יודעים לסנן לפי התאמה ולא לפי איכות. ישנה רשימת קריטריונים בהם נוכל להיעזר על מנת לבחור צמיגייה איכותית :

 

1. המלצות של חברים/משפחה. זה סעיף ברור – לכולנו יש חברים או בני משפחה שנוהגים כבר שנים ומכירים לא רק פנצ'ריה בחיפה אלא בכל הצפון. אם הם עובדים עם מישהו ומרוצים ממנו ומהתוצרת שהוא מוכר – הרי זה אחד הסימנים הטובים ביותר למוניטין מוצדק.

 

2. עיון באינטרנט : לא בטוחים ? כנסו לחפש ברשת ועיינו בתוצרת שמציעה כל פנצריה, הן בתחום של צמיגים חדשים והן ג'אנטים וכמובן אביזרים לרכב. נראה לכם טוב, היצע רחב, מותגי יוקרה, זמינות מלאה ? אפשר לגשת לבקר בה אם כך. פנצריה נמדדת בסופו של דבר בעין, בביקור בשטח.

 

3. המבחר והמגוון : אם הגעתם אל פנצריה שמחזיקה רק צמיגים ממותג מסויים או רק צמיגים זולים, שימו לב. פנצ'רייה איכותית תציע מגוון רחב יחסית של מותגים ובהם יכללו מותגי על כמו YOKOHAMA או GOODYEAR ,DUNLOP  או PIRELLI וכד'. צמיגייה איכותית תציע מוצרים איכותיים – שלא לומר יוקרתיים – יחד עם גנט מתאים, תמיד. למבחר ולהיצע על המדף יש אם כן חשיבות רבה. לפני שאתם בוחרים צמיג או ג'אנט נסו להבין מעט בעצמכם, במידה ואינכם בקיאים מראש בנושא, לפחות לגבי מי הם היצרנים המובילים בשוק העולמי : אינכם צריכים לפתח מומחיות של תיקון תקרים, אלא לפחות לדעת איזה שם 'נחשב' בתחום זה.

 

4. נסו בעצמכם. אין תחליף לניסיון ואין חכם כבעליו. לכולנו יש מתי שהוא פנצ'ר, ויהיה פנצ'ר. לחכמים מומלץ פשוט להיערך מראש עם שם של פנצ'ריה אמינה ואיכותית. כך תוכלו לבדוק את המומחיות, השירות, האחריות, המותגים המוצעים לכם – בשטח ובזמן אמת.

פ'נצריה פתוחה בשבת, חיפה חוצות המפרץ

052-8989490

 

אנו מציעים לכם שירות ללא תחרות ומתכוונים לכך,

מחירים הוגנים וריאליים למיטב התוצרת העולמית,

מומחיות בתיקון תקרים והתאמת צמיג חדש לרכב –

ומבחר מגוון של סחורה יוקרתית ממנה תוכלו לבחור.

 

מאחלים נסיעה בטוחה,

ואם צץ לו תקר -

אתם מוזמנים ! 

logo בניית אתרים