אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. פנצ'ריה
  4. פנצ'ריה בחיפה

פנצ'ריה בחיפה

בית המאסטרו הינה לא אחרת מאשר פנצ'ריה המספקת סחורה איכותית ממדרגה ראשונה, המותקנת ע"י בעלי מקצוע מנוסים ומיומנים. שני סניפי החברה שוכנים ביפיע ובמפרץ חיפה, ועומדים לרשותכם ולשירותכם במשך שעות ארוכות במהלך היום.


פנצ'ריה שיש בה הכל:

מאסטרו הינה פנצ'ריה בה תוכלו למצוא כל שעולה בדעתכם עבור כלי הרכב שלכם, והדבר אמור לגבי שני הסניפים. הצוות המקצועי העובד במקום יתקן תקלות ברכבכם ויתקין בו אביזרים חדשים לבקשתכם ולשביעות רצונכם. תוכלו למצוא בפנצ'ריית מאסטרו צמיגים רגילים וצמיגי שטח של מס' חברות, ג'נטים, אגזוזים, מצברים, מגיני רוח, כיסויים, פילטר פתוח, סמלים, פנסים שקופים, אביזרים מיוחדים ותוספות, טסות מקוריות, גגונים לרכב ועוד.


פנצ'ריה עם שירות מתקדם:

מעבר לעבודה המסורה והמקצועית של צוות העובדים, הלקוחות הקיימים כמו גם לקוחות חדשים, יכולים להיכנס לדף הפורום של החברה, בו שואלים לקוחות רבים שאלות לגבי רכבם ומקבלים תשובות מקצועיות, הדרכות ועצות. משתתפי הפורום שקבלו תשובות מספקות לשאלותיהם ומעוניינים להגיע לשם קבלת טיפול ברכב או התקנה של חלק מסוים, יכולים ליצור קשר בדף מיוחד שנועד ליצירת קשר, הן ע"י פניה דרך האתר והן ע"י שיחת טלפון. פנצ'ריה כמו המאסטרו הינה מצרך מבוקש בים הפנצ'ריות הקיים בשוק. שירות אדיב ומקצועי, זמינות, מגוון מוצרים איכותיים, ומידע מהשורה הראשונה הנוגע לכלי רכב, הם קומבינציה אטרקטיבית לכל בעל רכב, חדש או משומש, המבקש לתקן  להוסיף או לחדש משהו ברכבו.


לסיכום

לא בכל פנצ'ריה ניתן למצוא תחת אותה קורת גג את כל מבוקשכם. פנצ'ריות מאסטרו - גם הסניף שביפיע וגם הסניף שבמפרץ חיפה - מספקים את השירות המושלם לבעלי הרכב אובדי העצות הנתקלים בבעיה כלשהי ברכבם, או פשוט מעוניינים להתפנק באביזרים חדשים, המשדרגים את זמן השהות ברכב והופכים כל נסיעה שגרתית לנסיעה כיפית ומהנה. אז אם אתם מעוניינים בשירות כלשהו לרכבכם, תוכלו לשאול על מאסטרו - פנצ'ריה מצליחה ואמינה באזור הצפון שלנו, ואף לקבל המלצות חמות מלקוחות קודמים ומרוצים. צרו קשר עוד היום דרך האתר ותקבלו שירות שלא תשכחו במהרה.


פ'נצריה פתוחה בשבת, חיפה חוצות המפרץ

052-8989490


 תמונת חנות של צמיגים וגנטים


logo בניית אתרים