אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. פנצ'ריה
  4. פנצ'רייה

פנצ'ריה

פנצ'ריה

פנצ'ר היא מילה לא תקנית שנולדה מהמילה האנגלית puncture שמשמעותה, ניקוב. הביטוי העברי התקני המשמש לתיאור נקב בגלגל שממנו יוצא אוויר הוא תקר או נקר. פנצ'רייה, היא המקום שאליו אנו מגיעים כדי לתקן את הצמיגים שלנו במקרה של פנצ'ר או להחליף אותם לאחר שהתבלו. השירות העיקרי שאליו ניתן לצפות מכל פנצ'רייה הוא החלפת צמיגים, אולם פנצ'ריות איכותיות באמת יעניקו לכם גם שירותים נלווים כמו ייעוץ להתאמת צמיגים, או שירות חילוץ ותיקוני דרך, שיכול להיות חיוני במיוחד עבור טיולי שטח. גם לפנצ'ריות המתמחות בצמיגים של יצרן אחד יש יתרונות, אולם לפני שתיכנס אל אחת מהם עם הרכב שלך, כדאי שתוודא כי לאותו יצרן יש צמיגים שמתאימים לך. על פניו עבודתו של הפנצ'ר – מאכר, או הצמיגאי, כמו שאנחנו אמורים לקרוא לו בעברית, לא נראית מסובכת. אולם ההבדלים בין הצמיגאים השונים והפנצ'ריות השונות יכולים להיות אדירים ולכן, כאשר אתה בוחר פנצ'רייה. עשה זאת על פי הקריטריונים הבאים:

 

רמת השירות:

כמו כל נותני שירותים, גם את הצמיגאים כדאי שתבחן על פי רמת השירות. היכנס לפנצ'ריה ונסה לנהל שיחה עם העובדים והמנהלים. יחס לא אדיב וחוסר סבלנות, הם לא דברים שנעים להיתקל בהם בפני עצמם, אולם הם עלולים להעיד גם על חוסר מקצוענות. אם התייחסו אליך באופן שלא היה נעים לך, אתה יכול לדלג לפנצ'רייה הבאה.

 

חוות דעת של חברים

"אין חכם כבעל ניסיון" אם היה לך שקל על כל פעם ששמעת את המשפט הזה, היית לא רק חכם אלא גם עשיר. מאוד עשיר. הסיבה שאתה ממשיך לשמוע אותו שוב ושוב היא שהוא פשוט נכון. שאל את החברים, את החברים לעבודה ואת בני המשפחה, איפה הם מטפלים בצמיגים שלהם. אני בטוח שהם ישמחו להפנות אותך לפנצ'ריות הטובות יותר ולהזהיר אותך מפני רעות.

 

המגוון

בין אם היא עובדת עם יצרן אחד ובין עם מספר יצרנים, פנצ'ריה איכותית אמורה להחזיק מגוון רחב של צמיגים לשימושים שונים. אם אתה מרגיש  שאינך מבין מספיק בנושא, בצע מחקר מקדים קצר, כדי שתהיה לך שפה משותפת עם בעלי המקצוע ולא תרגיש אובד עצות.

 

המיקום

פנצ'רייה יכולה להיות בית מרקחת של ממש. השירות יכול להיות אדיב, המקצוענות ללא פשרות והמחירים נהדרים, אולם אם היא תמצא במרחק של שעה נסיעה מסביבת המגורים שלך אין לך שום סיבה להגיע אליה. אנחנו מקווים שלא תזדקק יותר מדי לשירותי הפנצ'רייה שלך, אבל כאשר תזדקק להם, אין ספק שתעדיף פנצ'ריה נגישה שאליה תוכל להגיע בקלות על מנת לתקן או להחליף את צמיגי הרכב שלך.

 

לסיכום

הצמיגים כידוע הם אחד הרכיבים המשמעותיים ביותר ברכב שלך מבחינה בטיחותית ומבחינת איכות הנסיעה. גם העלות שלהם עלולה להיות משמעותית ביותר, לכן, אתה לא יכול לתת לכל אחד לטפל בצמיגים שלך. אנו מקווים שהטיפים במאמר זה, יעזרו לך למצוא את הפנצ'ריה המתאימה לך.

 

פ'נצריה פתוחה בשבת, חיפה חוצות המפרץ

052-8989490

רכב מורם על ליפט לפני החלפת צמיג בפנצריה
logo בניית אתרים