אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. פנצ'ריה
  4. פנצ'ריה

פנצ'ריה

הדבר הראשון שעולה להרבה מאיתנו בראש כאשר אנו שומעים את המילה פנצ'ריה הוא צרות. הפנצ'ר הוא למעשה תקר בגלגל, בעיה קטנה עם השלכות גדולות. התקר, ברוב הפעמים, בוחר להגיע בזמן פחות מתאים כאשר אנו בדרך לפגישה, לאסוף את הילדים מהגן ועוד מגוון רחב של מצבים לא נוחים. כיום, כל רכב מצויד בגלגל חלופי בעל יכולות מוגבלות למדי: הגלגל החלופי מיועד לשמש אותנו להגעה עד הפנצ'ריה הקרובה, שכן מומלץ מאוד לא להתנייד עם גלגל חלופי למרחקים ארוכים ולא לבצע בו שימוש במהירות נסיעה גבוהה. הפנצ'ריה מפעילה שירות המאתר את מקור התקר, מאבחן את עוצמת הנזק ומציע טיפול במקום לתיקון התקר במקרה הטוב והחסכוני יותר, או החלפת צמיג במקרה הרע והיקר יותר.

חשיבות רבה למקצועיות ולמבחר

על מנת שנוכל להגדיר את הפנצ'ריה אליה פנינו כאיכותית יש מספר פרמטרים שעלינו לבחון. ראשית, חשוב לבחון האם המקום מתאפיין ברמת שירות גבוהה: ישנן פנצ'ריות המציגות שירות בפריסה ארצית, מה שמקל על קבלת שירות במקרה הצורך. כמו כן, פנצ'ריות רבות מייבאות את הצמיגים מחו"ל, ועל כן יש צורך לבחון את איכות היבואן, ובייחוד האם מדובר ביבואן הרשמי של הצמיגים. המכשור ותודעת השירות של העובדים בפנצ'ריה יעידו גם כן על יכולתה להעניק שירות מקצועי ואמין. פרמטר נוסף וחשוב ביותר הוא מבחר הצמיגים שמציעה הפנצ'ריה: במקרים רבים כאשר נגלה כי הצמיג המפונצ'ר שבק חיים ויש להצטייד בצמיג חלופי, יהיה מאכזב לגלות בשלב זה כי אין גלגל מתאים עבור רכבכם. פנצ'ריות מובילות מחזיקות מגוון רחב של צמיגים מכל סוגי היצרנים, ולכן מומלץ לבחור בפנצ'ריה כזאת.

לא רק מתקנים פנצ'ר

הפנצ'ריות מציגות כיום מגוון רחב של שירותים נלווים לרכב. הן לא רק הסתפקו בשדרוג נרחב של מלאי הצמיגים בכדי להקל על הלקוחות: על מנת להתאים את עצמן לדרישות של השוק המודרני, הפנצ'ריות לקחו את תודעת השירות צעד אחד קדימה על ידי שילוב אפשרויות נוספות רבות. כך, נוסף על רכישת הצמיג ניתן להצטייד באביזרים רבים בדמות ג'נטים, מגנזיום, ואף אפשרות לקבל ייעוץ במגוון נושאים כמו צמיג חסכוני בדלק, טכנולוגיות חדשות עולם הצמיגים ועוד.

עתיד הפנצ'ריה

על אף הגידול התמידי שאנו רואים מדי שנה בכמות כלי הרכב הציבוריים, ולמרות המגמה הגלובלית לפיתוח אמצעי תחבורה ציבורית, אין חשש הפנצ'ריה. בעלי רכבים רבים עדיין ממשיכים לנסוע בכבישים על בסיס יומיומי, ולכן אין חשש ממבחר קטן יותר, או מחוסר תחרות. ההיפך ההוא הנכון – ככל שגידול האוכלוסיה גובר כך מתרבים והולכים כלי הרכב הפרטיים על הכביש (זאת כאמור לצד כלי הרכב הציבוריים, ולא במקומם), והפנצ'ריות נמצאות בצמיחה מתמדת.

 הפנצריה פתוחה בשבת


logo בניית אתרים