אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. צמיגים לרכב
  6. /
  7. השוואת מחירי צמיגים

השוואת מחירי צמיגים

לפי מה משווים בין מחירי צמיגים? כמה עולים צמיגים חדשים? מתי קונים צמיגים משומשים?

השוואה בין מחירים צמיגים היא חלק בלתי נפרד מהתהליך שאותו נהגים עוברים כאשר הם רוצים לתחזק את הרכב שלהם. הצמיגים הם מרכיב קריטי בהתנהגות הכביש של הרכב, כמו גם מה שמשפיע על נתוני צריכת הדלק ועל מרחק הבלימה. אם רוצים שהרכב יתוחזק ברמה גבוהה, יש לדאוג לצמיגים שמתאימים להנחיות היצרן וכדאי גם לתת עדיפות לצמיגים שמיוצרים על ידי חברה גדולה ומוכרת.

מבחינה אובייקטיבית, הדרך הנכונה להשוות בין מחירים של צמיגים היא לבסס אותה על פרמטרים שמשותפים לכל החברות. למרות שיש פערי מחירים בין המותגים עצמם, קיימים גם גורמים אובייקטיביים שמשפיעים על המחיר של הצמיג ועל מידת ההתאמה שלו לצרכים של קהל היעד ואופי הרכב.

צמיגים קונים מכאן

השארת פרטים באתר שלנו תקל עליך את המשימה של השוואת מחירי צמיגים. לנו ברור שחשוב לך למצוא את הצמיגים הכי טובים במחיר הכי משתלם, לכן אנו יכולים לעמוד לרשותך בהקדם עם תשובות לשאלות הנפוצות.

התייעצות איתנו תעזור לך לדעת באיזה סוגים של צמיגים להתמקד ומה הכי נכון עבורך. בהמשך, נסביר לך מה משפיע על המחירים של הצמיגים ונעניק לך יחס אישי מהרגע הראשון. 

השוואת מחירי צמיגים חדשים

השוואת מחירי צמיגים חדשים מבוססת על מפרט טכני. המפרט והמאפיינים של כל צמיג אמורים להיות מפורסמים על ידי היצרן והם שקופים ללוחות. כמו כן, לא צריכים להיות מומחים למכונאות רכב כדי לדעת איך להשתמש במפרט הזה על מנת להשוות בין סוגים שונים של צמיגים.

את ההשוואה בין סוגים שונים של צמיגים כדאי לבסס קודם כל על קוטר. ככל שקוטר הצמיג באינצ' גבוה יותר, כך המחיר שלו יעלה. מלבד הקוטר, אפשר להמשיך את ההשוואה עם פרמטרים של חתך צמיג ורוחב צמיג. גם כאן, הנתונים והגודל מהווים פקטור משמעותי בקביעת המחיר. 

מה הקשר בין דרגת רעש ומחיר?

פרמטרים אחרים מאפשרים להשוות בין סוגים שונים של צמיגים לפי דרגת רעש, דרגת צריכת דלק ודרגת בלימה. כל הדרגות האלה אמורות להיות מסומנות בצורה ברורה על גבי התווית של הצמיג, מה גם שאפשר להתייעץ לגביהם עם בעלי מקצוע. 

במידה ובוחרים להתייעץ עם בעלי מקצוע, רצוי לנצל את ההזדמנות ולשאול על קוד משקל של הצמיג. קוד המשקל נראה כמו נתון טכני, אבל הוא משפיע על המחיר של הצמיג וגם קובע מה תהיה התנהגות הכביש של הרכב. 

האם משתלם לקנות צמיגים משומשים?

השוואת מחירים רלוונטית גם אם בוחרים לקנות צמיגים משומשים. המחיר של צמיגים משומשים אמנם נמוך משמעותית לעומת צמיגים חדשים, אבל הפרמטרים שלפיהם קובעים את המחיר הם פחות או יותר אותו דבר.

צמיגים משומשים משתלם לקנות אם רוצים להחליף רק צמיג אחד. כמו כן, אפשר לקנות צמיגים כאלה עבור רכבים ישנים שלא נוהגים עליהם הרבה. 

אצלנו המחיר טוב – אבל לא רק הוא קובע

מחיר טוב והוגן מחכה לך אצלנו עם יחס אישי של צוות מומחים. אם חשוב לך לקבל ליווי של מומחה ברכישה, נשמח לעמוד לרשותך בהקדם. 

השארת פרטים באתר תאפשר לנו להבין טוב יותר מה הצרכים שלך. על בסיס המידע הזה, נוכל להסביר לך גם איזה צמיגים לבחור ואיך להשיג אותם. כעת, כל שעליך לעשות הוא לתאם מולנו שיחת היכרות ולהתחיל ברגל ימין גם את התהליך החשוב של השוואת מחירי צמיגים של החברות המובילות בעולם. נשמח לעמוד לרשותך.


טואול - בניית אתרים