אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. צמיגים לרכב
  4. חנקן בצמיגים

חנקן בצמיגים

אצל המאסטרו תוכלו לבחור למלא חנקן בצמיגים לקבלת תוצאות טובות יותר על הכביש וצמיגים עמידים לאורך זמן

חנקן בצמיגים נפוץ בדרך כלל במכוניות המרוץ, במשאיות ובמטוסים, אך כיום נהוג למלא גם צמיגים של רכבים רגילים בחנקן כדי להאריך את חיי הצמיג על הכביש ולמזער נזקים בצמיגים. אצל המאסטרו תוכלו למלא חנקן בצמיגים, חנקן טהור שיעניק לכם את כל היתרונות בשימוש בחנקן במקום באוויר.

מהם היתרונות של מילוי חנקן בצמיגים


מילוי חנקן בצמיגי הרכב הוא למעשה תחליף לאוויר בצמיגים שאותו כולנו מכירים. כדי לנסוע על צמיגים תקינים, החובה שלנו היא למלא בהם אוויר ולדאוג שיהיו מנופחים כראוי לנסיעה בטוחה. אם אתם רוצים להאריך את חיי הצמיג, לגרום לו לנזק פחות משמעותי עם הזמן, מילוי חנקן בצמיגי הרכב הוא הפיתרון. חנקן ככלל מצוי באוויר שאנחנו ממלאים בין כה בצמיגים, אך ככל שאחוז החנקן בצמיג יהיה גבוה יותר, כך יופחת הסיכוי שיגרמו הנזקים הרגילים כמו שקורים בניפוח צמיגים באוויר, בעיקר שינויים בלחץ הניפוח בצמיגים שהינם מסוכנים מאוד. במאסטרו יוכלו להעניק לכם את המידע הדרוש על אודות מילוי חנקן בצמיגים וימליצו לכם באילו צמיגים הכרחי יותר למלא חנקן ובאילו פחות. ישנם צמיגים שללא ספק חנקן עדיף עבורם באופן משמעותי ואלה למשל צמיגים במשאיות, מטוסים וספורט מוטורי. אולם, חנקן בצמיגים רגילים של רכב פשוט אינו מזיק ולבטח יהיה בעל יתרונות למול מילוי צמיגים באוויר. במאסטרו תוכלו למצוא חנקן לצמיגים באיכות גבוהה, בריכוז של 95 עד 98 אחוזים. במאסטרו חנקן למילוי צמיגים זו נישה מאוד מפותחת ואנשי המקצוע במקום יוכלו לתת לכם את ההדגמות, הפרטים, ההסברים והיתרונות המוכחים של חנקן בצמיגים במקום אוויר.

השירות והמחיר המנצחים עבור חנקן בצמיגים רק אצל המאסטרו

אם אתם החלטתם ללכת על חנקן בצמיגים, חשוב שתדעו כי רק במאסטרו תוכלו לקבל את המחיר הטוב ביותר עבור מילוי החנקן לצד ביצוע עבודה מקצועיות וקבלת שירות אדיב ביותר. חנקן בצמיגים מבחינת צוות המאסטרו הינו בעל חשיבות עליונה בדגמים מסוימים של רכבים וצמיגים ובגלל החשיבות שמוענקת לבטיחות במאסטרו, הצוות תמיד ימליץ לכם מתי למלא את הצמיג בחנקן. במאסטרו, חנקן בצמיגים שמגיע לצד הסברים מפורטים על המאפיינים של צמיג עם חנקן מול צמיג עם אוויר, יעניק לכם את מלוא הבטיחות על הכביש. ביטחון על הכביש מתחיל בצמיגים תקינים מכיוון שגם עם הרכב הכי חדיש, בסוף מי שבא במגע עם הכביש או השטח הם הצמיגים שצריכים לעמוד בעומס ולספק את התוצאות המצופות מהם. צמיגים הם עניין שיכול להציל חיים ומכאן ההתמקצעות הרבה של צוות המאסטרו בתחום הצמיגים והיכרותם עם כל סוגי יצרני הצמיגים, הדגמים של כל יצרן וגם היתרונות של מילוי חנקן לצמיגים למול אוויר רגיל. 

logo בניית אתרים