אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. מבצע צמיגים

מבצע צמיגים

איפה קונים צמיגים? מה כולל מבצע צמיגים?

מבצע טוב מאפשר לבעלי רכבים לחסוך בהוצאות גם בעת החלפת צמיגים. בגלל שהחלפת צמיגים היא אחת מפעולות התחזוקה החשובות ביותר עבור הרכב, לגיטימי לחפש מבצעים טובים ולהשתמש בהם. 

באמצעות מבצעים מן הסוג הזה, אפשר לא רק לחסוך בהוצאות אלא גם להגדיל את הסיכוי לכך שהצמיגים יתאימו לרכב. אם רוצים שהמבצע יהיה משתלם בטווח הקצר והארוך, כדאי למשל לבדוק מה הוא כולל. 

במסגרת בדיקה כזו ניתן לברר על איזה מותגים של צמיגים המבצע חל, מה משפיע על המחיר והאם יש קשר בין המחירים של צמיגים לרכב פרטי לעומת רכבי שטח. כמו כן, אפשר להתייעץ עם בעלי מקצוע לגבי הצורך בהחלפת צמיג בודד בלבד או מספר צמיגים בעת ובעונה אחת. 

המבצע שחיפשת מתחיל עכשיו!

רוצה ליהנות מהמבצעים הכי משתלמים וגם משירות אישי ויחס מקצועי? אנו כאן עבורך. בהשארת פרטים באתר, נדע איך ליצור עמך קשר על מנת לתאם עבורך התקנה של הצמיגים שמיוצרים על ידי החברות המובילות בעולם. 

יתרה על כך, נשמח להמליץ לך על מבצע צמיגים בהתאם לסוג הרכב ולחסוך עבורך דאגות מיותרות על הכביש. בשביל שנתחיל לעבוד על הרכב שלך, רק נותר לך לשוחח איתנו בהקדם. 

כך יודעים איפה לקנות צמיגים

מבצע צמיגים יכול להיות חלק ממהלך שיווקי של מוסכים ופנצ'ריות בכל רחבי הארץ. כמו כן, יש לעיתים קרובות מבצעים על צמיגים שאותם אפשר לרכוש דרך האינטרנט. אבל גם אם רוכשים את הצמיגים דרך אתרי אינטרנט, סביר להניח שיהיה צורך להגיע פיזית אל המקום כדי לבצע את ההרכבה ואת ההתקנה.

לכן הדרך הנכונה לבחור מול מי לבצע עסקה של רכישת צמיגים במבצע היא לבדוק מה זה כולל. מבצע טוב כולל למשל לא רק את הצמיגים, אלא גם את פירוק הצמיגים הישנים. יתרה על כך, בשביל שהמבצע יהיה אטרקטיבי – כדאי שהמחיר יכלול בתוכו את פירוק הצמיגים הישנים ואת התקנת הצמיגים החדשים. לבסוף, יש לוודא שמחיר המבצע כולל גם איזון גלגלים.

השוואה בין סוגי צמיגים

הטעות הנפוצה היא לחפש מבצע צמיגים רק לפי המחיר. אז ברור שהמחיר של הצמיגים חשוב כי לרוב צריך להחליף את כולם או לפחות זוג צמיגים שנמצאים על אותו סרן, אבל יש עוד כמה דברים שכדאי לבדוק.

הפרמטרים העיקריים שלפיהם משווים בין סוגים שונים של צמיגים הם קוטר, חתך צמיג, רוחב צמיג וקוד מהירות. כמו כן, אפשר להשוות בין סוגים שונים של צמיגים גם לפי נתונים המפורסמים על ידי היצרן ובהם קוד משקל, דרגת רעש, דרגת צריכת דלק ודרגת בלימה. 

בחירת מבצע צמיגים לפי המותג

כדאי לבחור צמיגים שמיוצרים על ידי מותג גדול ומוכר. פערי המחירים בין צמיגים של מותגים לבין צמיגים של חברות קטנות אמנם מגיעים לעשרות אחוזים, אך זה משתלם גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך.

בטווח הקצר, משתלם יותר לקנות צמיגים של חברה גדולה כי הם לרוב יהיו איכותיים יותר. כאשר הצמיגים איכותיים, זה אומר פחות צריכת דלק של הרכב והתנהגות כביש אופטימאלית. בטווח הארוך, צמיגים איכותיים פשוט מחזיקים מעמד יתר זמן.

יש לנו את המבצע שחיפשת!

השארת פרטים באתר תספק לך את כל המידע המעודכן על השוואה בין סוגים שונים של צמיגים. אנחנו מחזיקים רק צמיגים של חברות גדולות ומוכרות, אז כך אנו חוסכים עבורך את הדאגות. כעת, כדאי לדבר איתנו וליהנות מהצעה לזמן מוגבל על מבצע צמיגים אטרקטיבי. 


logo בניית אתרים