אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. צמיגים לרכב
  4. מחירון צמיגים

מחירון צמיגים

מתי מחליפים צמיגים לאוטו? כמה עולה צמיג? האם שווה לקנות צמיג יקר?

צמיגים משפיעים על אחיזת הכביש של הרכב ועל צריכת הדלק. במקביל, לצמיגים יש השפעה דרמטית על חווית הנהיגה ועל הבטיחות. אם הצמיגים טובים ומתוחזקים היטב, זה אומר שהנהג שולט ברכב וזמן התגובה מתקצר. אבל אם הצמיגים שחוקים, כל מערכת הבלימה או התאוצה נפגעת ועם הזמן הערך של הרכב כולו יורד.

הפתרון הוא להחליף צמיגים מיד עם הופעת סימני השחיקה הראשונים על הגומי. במקרים אחרים, יכול להיות שיהיה צורך להחליף צמיגים בגלל כישלון במבחן הרישוי השנתי. בעת החלפת צמיגים, אפשר להתייעץ עם בעלי מקצוע לגבי הסוג המתאים ולקבל הצעת מחיר מסודרת ומנומקת.

המחיר שמתאים לך – דרך בעלי מקצוע שמבינים אותך

המטרה שלנו היא לאפשר לך להחליף את הצמיגים בלי לחרוג מתוך מסגרת התקציב. לנו ברור עד כמה היכרות עם מחירון צמיגים חשובה לך, אבל אנחנו מתחייבים שגם השירות יהיה מקצועי יותר. אז עם שילוב כזה בין מחיר משתלם ושירות אמין, כנראה שהרכב שלך הגיע אל המקום הנכון.

פרמטרים המשפיעים על מחירון צמיגים

התשובה לשאלה כמה עולה צמיג חדש עלולה להיות מתעתעת. קודם כל, יש המון צמיגים מחודשים ולא חדשים שהמחיר שלהם זול משמעותית. אבל גם אם מתמקדים ספציפית בצמיגים חדשים, מגלים פערים של עשרות אחוזים.

הפרמטרים העיקריים שמשפיעים על מחירון צמיגים הם היצרן, האיכות והמידות. ככל שהיצרן מוכר וגדול יותר, המחיר של הצמיג עשוי לעלות. כמו כן, אפשר לראות פערי מחירים בין צמיגים איכותיים לבין כאלה שמיוצרים מחומרי גלם פחות טובים. אם מוסיפים לזה את ההבדל בין המחיר של צמיג רגיל וסטנדרטי לבין המחיר של צמיג גדול, מבינים למה יש פערי אחוזים גבוהים כל כך.

כך בוחרים את הצמיג הנכון

הטעות הנפוצה היא לבחור צמיגים רק לפי המחיר שלהם. מובן מאליו למה חשוב להתייחס אל המחיר וזה לגמרי לגיטימי להביא את זה בחשבון, אבל יש עוד פרמטרים שכדאי להכיר. בין היתר, צריך למשל לבדוק מה רמת האמינות של הצמיג וכמה זמן הוא יכול להחזיק מעמד לפני שנצטרך להחליף אותו. אם מתלבטים בשאלה הזו, אפשר להתייעץ עם בעלי מקצוע.

מלבד רמת האמינות של הצמיג, חשוב לבחור אותו גם לפי המחיר וגם לפי מידת ההתאמה שלו אל הרכב. זה השלב שבו מגלים למשל הבדל בין הצמיגים שמיועדים לרכב פרטי לבין צמיגים לרכבי שטח. אפילו אם נוהגים על ג'יפ אבל לא יורדים לשטח, יכול להיות שיהיה אפשר להסתפק בצמיג רגיל ולחסוך בהוצאות.

תחזוקת צמיגים לאחר הרכישה

מחירון צמיגים מתאר רק חלק מההוצאות. אם רוצים לקבל את התמונה המלאה, צריך לשקלל גם את העלויות של תחזוקת הרכב בכלל ותחזוקת הצמיגים בפרט.

בהקשר של צמיגים, תחזוקת הרכב כוללת מילוי אוויר לפי הנחיות היצרן וכיוון פרונט אחת לכמה חודשים. לבסוף, חשוב לבצע כיוון פרונט אחרי תאונה ולהגיע לטיפולים תקופתיים על מנת לבדוק את מערכת הבלימה שמשפיעה על שחיקת הצמיגים ועל העמידות שלהם. 

הצמיג שחיפשת כבר כאן

המחירים של צמיגים מבלבלים אותך? חשוב לך לבחור צמיג טוב, אבל במחיר הוגן? אנחנו נעזור לך לעשות את זה. לנו יש את הרקע הנדרש בהתאמת צמיגים לרכבים ומאחורינו יש שנים רבות של ניסיון. 

כעת, כל הניסיון הזה יכול להיות מגויס גם לטובתך. אז בשביל לחסוך על מחירון צמיגים, כל שעליך לעשות הוא להשאיר פרטים כאן באתר ולשוחח איתנו בהקדם. נציגינו ממתינים לפנייתך ממש עכשיו!


logo בניית אתרים