כתובתינו:

איזור חיפה והסביבה


תיקון צמיגים

בעת שקונים חדשה, חשוב לבדוק אילו צמיגים מתאים לרכב החדש. על מנת לשמור על אורך החיים של הצמיגים של הרכב שלכם, רצוי לנקוט במספר פעולות משמרות.

 

החשיבות של צמיגים איכותיים בכל מכונית

בין הנושאים החשובים ביותר שאותם אנחנו בודקים לפני רכישת מכונית חדשה, הם צמיגי הרכב החדש.

בכל רכב, יוקרתי, ספורטיבי או משפחתי, האיכות והאמינות של הצמיגים, היא חד משמעית. צמיגים מאפשרים לנהג לבלום, להאיץ, להאט או לפנות לכיוונים שונים במהלך הנסיעה. צמיגים, הם אלה אשר מתרגמים כל פעולה המתבצעת במערכת הרכב לטובת הנהיגה.

הנטייה שלנו היא להחליף את הצמיגים, רק כשהם במצב ירוד ועלולים לסכן את שלומנו. היות ומחירם של צמיגים איכותיים,

אינו זול, השאיפה היא לשמור ולתחזק אותם, בצורה הטובה ביותר, ורק אחרי שאנחנו בטוחים שהם כבר לא יכולים להבטיח לנו נסיעות נוחה ובטוחה, אנחנו פונים לחברות או לסוכנים מורשים להחלפת צמיגים.

 

כמה טיפים חשובים על תיקון צמיגים ותחזוקתם 

לפנינו כמה טיפים חשובים איך לשמור על הצמיגים המותקנים ברכבים שלנו. אלה טיפים הקשורים לתחזוקה נכונה של הצמיגים וכיצד לשמור על שלמותם לתקופות ארוכות יותר.

* בדיקת נפח הצמיגים באופן קבוע. אחד מהנושאים החשובים ביותר לגבי תקינותם של צמיגים קשור למידת הנפח של הצמיגים.

* בדיקת לחץ אוויר בצמיגים – בכל פעם שאתם מגיעים לתחנת דלק לתדלוק כדאי לבדוק את לחץ האוויר בצמיגים. בנוסף, פעם בחודש רצוי לבדוק גם את לחץ האוויר בצמיג החילופי.

* לא להמתין מדי עם החלפת הצמיגים – כידוע, צמיגים סובלים מבלאי שלא תמיד בא לידי ביטוי בדרכים המוכרות, כמו תקר או כדומה. עבור צמיגים, שעשויים מגומי המפגש התמידי עם האספלט גורם לשחיקתםבנוסף, צמיגים סובלים מהתייבשות ומשינויי טמפרטורה קיצוניים. יש גם משמעות לקילומטרז' שאתם עושים עם המכונית, ובאילו כבישים אתם נוהגים איתה. ככל שמצב הכבישים יהיה ירוד יותר, הפגיעה במצב הצמיגים תהיה גבוהה יותר ותקצר את אורך החיים שלהם.

 

אתם מוזמנים לבקר באתר של בית מאסטרו, ולהתרשם מהמבצעים הכדאיים שהחברה מציעה ללקוחותיה ולכל הפונים. אצלנו תוכלו למצוא צמיגים של החברות המובילות בעולם בתחום הצמיגים.

2all - בניית אתרי אינטרנט