אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. צמיגים כל מה שצריך לדעת
  6. /
  7. צמיגים אוביישן

צמיגים אוביישן

צמיגים אמינים ובטיחותיים מתחילים בראש ובראשונה בייצרן ובאמינות. עולם הצמיגים במיוחד בתחום הצמיגיות המורשות הינו עולם מחמיר העובר בדיקות מקיפות ולא בכדי, חשיבות על שמירה על חיי האדם, בטיחות הנוסע ולאחר מכן כמובן חווית הנסיעה, עומדים על הקנה.

 

צמיגים אסיאתיים? בשבילי רק אוביישן!

 

יצרניות הצמיגים האסיאתיות ואיכות הצמיגים שלהן, מוטלים לעיתים בספק במבחן איכות ואורך חיי המוצר. יצרניות הצמיגים אוביישן מפתיעה אותנו בתחום האיכות והבקרה המחמירה על צמיגיה מזה שנים רבות. צמיגי אוביישן הם ההוכחה שניתן להסתמך גם על היצרנית הסינית ולקבל איכות ומחיר אופטימאלי. צמיגי אוביישן מתמחים ומצטיינים בעיקר . צמיגי אוביישן קיימים ומשווקים בארץ מזה שנים רבות. בשנה האחרונה נצפה גידול משמעותי בגידול מכירות צמיגיי אוביישן ולא מסתמן שהפרמטר הזה הולך לרדת. על פי נתוני שביעות הרצון של הנהגים בישראל נהגים רבים ענו כי יש סיכוי רב שיחזרו וירכשו את צמיגי אוביישן בבוא העת להחליף את הצמיגים. צמיגי אוביישן מצטיינים בעיקר באורך חיי צמיג ארוך במיוחד בעת תחזוקה וטיפול נכון. הטכנולוגיה המתפתחת של צמיגי אוביישן היא אחת הסיבות בגללן קיבלה את המוניטין והאמינות של נהגים וצמיגיות מורשות רבות.

 

אוביישן כמוטיב של בטיחות

 

אוביישן, ידועה כדוגמה ליצרנית צמיגים השמה את הבטיחות כפרמטר ראשוני בפעולת ייצור הצמיגים. צמיגי אוביישן ידועים ביתרונות הרבים שלהם בעת נהיגה על כבישים רטובים או חלקלקים ומשפרים את החיכוך שבין הצמיג, הגלגל והכביש מה שמשפר את אפשרות השליטה על הרכב בעת המצאות בנהיגה במצב כביש מסוכן, רטוב או מתעקל. צמיגי אוביישן המקוריים ניתנים לרכישה אצלנו בחברת מאסטרו. אנו מתחייבים לצמיגים המקוריים בלבד ובודקים כל צמיג וצמיג הרבה לפני התקנתו ברכב הלקוח ומתחייבים לצמיגים החדישים והמתקדמים ביותר ממיטב ייצרניות הצמיגים המובילות בעולם כמו צמיגי אוביישן. גם אנחנו במאסטרו בוחרים מידי שנה להשתמש בשירות של צמיגי אוביישן לנוחות ולבטיחות של לקוחותינו הרבים.

 

התאמת מידת הצמיג לרכב

 

חשיבות התאמת הצמיג לרכב והתאמת מידת הצמיג הינה קריטית לבטיחות הנסיעה, לאיכות שלה וכמובן תתרום למניעת בלאי גלגלים ו/או צמיגים מהיר מידי. עקב הבנת פרמטר מרכזי וחשוב זה אצל יצרנית הצמיגים אוביישן קיים כיום מגוון רחב ביותר של מידות צמיגים המותאמות באופן מדויק ביותר לסוג הרכב. כהצעה של שיפור וייעול בטיחות הנסיעה אך שילוב פרמטר החיסכון אנו ממליצים על החלפת צמיגים בזוגות במידה ורק צמיג אחד זקוק להחלפה וזאת בכדי לתרום ליציבותו של הרכב וכפי שציינו פעמים רבות, בטיחות נוסעיו ועוברי הדרך השונים בעת הנסיעה.

 

 

אנחנו כאן במאסטרו, לשירותכם תמיד, למתן עצות וטיפים לתחזוקה נכונה וחיסכון, המלצות ייעוץ התאמה ומכירת כלל הצמיגים והמוצרים הנלווים לרכב.

 

מאסטרו. מנצחים על הבטיחות בכביש.

2all - בניית אתרי אינטרנט