אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. צמיגים במבצע צמיגים במבצע

צמיגים במבצע צמיגים במבצע

צמיגים הם אחד החלקים החשובים ביותר ברכב, ויחד עם זאת לעיתים קרובות אנחנו נוטים להזניח אותם. בין אם מדובר על רצון לחסוך כסף או סתם עצלנות לנסוע לפנצ'רייה הקרובה, הצמיגים שלנו עלולים להיות במצב לא טוב. אז אם אתם בדיוק רואים מבצע על צמיגים זו הזדמנות טובה לבצע את ההחלפה, אבל לפני כן, יש כמה דברים שחשוב שתדעו. 


לפני שמתחילים, מה החשיבות של צמיגים?

לפני שמדברים בכלל על אלו צמיגים לבחור, חשוב מאוד להבין את התפקיד של הצמיגים. למעשה הצמיג הוא החלק היחיד בכלי הרכב שנוגע בכביש, והאיכות והמהירות של הנסיעה שלכם נקבעת במידה רבה באמצעותו. בחירה של צמיגים חשובה הן עבור הבטיחות שלכם וכמובן עבור ביצועים משופרים של הרכב. צמיג טוב מבטיח לכם נסיעה בטוחה ונעימה. 


על מה להקפיד כאשר אנחנו רואים צמיגים במבצע?


  1. מותג מוכר


מבצע צמיגים לעיתים קרובות יכול להוביל אותנו לרכישה של צמיגים לא איכותיים במיוחד. לפני כל רכישה של צמיגם ובמיוחד כאשר מדובר בצמיגים זולים, בדקו רגע מהי החברה שאחראית על הייצור של הצמיגים הללו. בצורה פשוטה מאוד אתם יכולים לבדוק האם מדובר בחברה מוכרת שאם יכולים להיות רגועים להשתמש בצמיגים שלה או שמדובר בחברה שמוטב להימנע משימוש בצמיגים שלה. 


  1. מחיר


לפעמים מבצע צמיגים הוא לא באמת מבצע, ואתם עלולים להיות אלו שנפגעים מכך. בדקו מהו המחיר הממוצע של הצמיגים במבצע בשוק, ובדקו האם המבצע באמת מוזיל את העלות שלהם יחד עם עלות ההתקנה של הצמיגים ברכב שלכם. עם זאת, עם המחיר של הצמיגים זול מידי זה צריך להדליק לכם נורה אדומה ועליכם לבדוק היטב שמדובר בצמיגים תקינים.


  1. תוקף


זה אולי נשמע לכם מוזר, הרי לא מדובר באוכל אבל תתפלאו לשמוע שגם לצמיג יש תוקף שלאחריו אסור להתקין אותו ברכב. אם הצמיגים שלכם ברכב ישנים ותקינים אתם לא מחויבים להסיר אותם ולהתקין חדשים אך יחד עם זאת יש איסור על התקנה של צמיגים ישנים שתאריך היצור שלהם מעל ארבעה שנים. אז לפני שאתם מתקינים צמיגים ממבצע, בדקו שהם בעלי תאריך ייצור שמותר להתקין אותו. 


  1. בחירת פנצ'רייה


גם צמיגים במבצע חשוב לקנות בפנצ'רייה אמינה. זכרו, המחיר הוא לא חזות הכל וחשוב לבצע את החלפת הצמיגים בפנצ'רייה אמינה עם מוניטין ידוע. כל הסעיפים הקודמים שהוזכרו יכולים להיות מיותרים את אם ידועים שהפנצ'רייה שלכם אמינה ומקצועית. כך תוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים שירות הוגן ואיכותי בלי שמנצלים את חוסר הידע שלכם כדי לקחת מכם כסף סתם


לסיכום

מבצע צמיגים יכול להיות מושך, במיוחד אם כבר יותר זמן לא החלפנו את הצמיגים ברכב. אבל בדיוק בגלל זה חשוב להיות זהירים ולוודא שהמבצע לא פוגע בבטיחות של הצמיגים שלנו. חשוב להקפיד על קנייה של צמיגים בתוקף מחברה מוכרת, בפנצ'רייה אמינה.  


logo בניית אתרים