אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. צמיגים כל מה שצריך לדעת
  6. /
  7. צמיגי ניטו,NITTO

צמיגי ניטו,NITTO

צמיגי Nitto הם חלק מרכזי במגוון צמיגי הפרמיום שעומדים לרשותכם בצמיגי המאסטרו. Nitto היא יצרנית צמיגי פרימיום איכותיים במיוחד הנשענת על המסורת ארוכת השנים של צמיגי TOYO ופותחה על מנת להעניק צמיג באיכות קצה מקסימאלית לצרכי כביש או שטח מתקדמים.

הלקוחות של צמיגי Nitto הם בפירוש חובבי נהיגה שמכירים את המותג היוקרתי דרך המוניטין שהוא צבר בארה"ב, שם אחראית Nitto USA לשפע של אירועי ספורט מתקדמים (כביש ו-4X4) וצברה יותר מחמישה מיליון אוהדים רק בדף הפייסבוק שלה (!) – הישג מרשים מאוד כאשר המדובר ביצרן צמיגים, איכותיים ככל שיהיו. הבה ונבין מה עומד מאחורי ההערכה הרבה לה זוכה Nitto בתור יצרנית צמיגים מובילה.

Car enthusiasts"" הוא המונח המקביל באנגלית לתיאור חובבי נהיגה אך מכיל מאחוריו עולם שלם וציבור עצום המשקיע ברכישת כלי רכב לפי טעמו ודרישותיו, ביצוע שיפורים ושכלולים באופן עצמאי, עם קיט או במוסכים מתמחים ועוד : חובבי רכב, או חובבי נהיגה, מכירים היטב את המותגים המובילים ביותר בכל סגמנט של שיפור אפשרי לביצועי הרכב ויודעים לזהות איכות עוד הרבה לפני שהיא מגיעה מחו"ל לישראל, למשל. בעולם המודרני בו זרימת המידע היא מיידית הצליחו צמיגי Nitto לצבור קהל ענק של אוהדים שבמקורו מגיע מעולם הנהיגה המקצועית – בכביש או בשטח.

מותג שנשען על נאמנות הלקוחות הוא מותג שעבר את מבחן השוק הקריטי ביותר, ועל כך מתגאים ב- Nitto בזכות החדירה וההתרחבות המוצלחת בשוק רכבי היוקרה ורכבי הנישה המיוחדים.

 

תכנון ועיצוב

צמיגי Nitto הנם צמיגי פרימיום המחויבים מראש להציע איכות גבוהה ביותר יחד עם עיצוב מרשים : מהדנסי Nitto משתפים פעולה עם מספר אנשי מקצוע מומחים מתחומים שונים, לרבות עיצוב, על מנת לשלב בין הדרישה לאמינות מקסימלית ובטיחות מקסימלית יחד עם הצורך בביצועים גבוהים ובמראה אטרקטיבי. ההצלחה של Nitto היא בהבאת כל המוטיבים הללו משולחן השרטוט לייצור ומשם להתקנה על רכבים מובילים בכל קטגוריה. צמיגי ניטו רשמו לעצמם הצלחות בפיתוחים ייחודיים של עיצובי צמיגים לטובת תנאי שטח משתנים ומשימות מגוונות. חברת ניטו נשענת על רמה גבוהה במיוחד של פיתוחים טכנולוגיים מתקדמים ומשקיעה רבות במחקר ופיתוח בזכות תאגיד האם הענק TOYO, המאפשר גישה למערך עצום של ניסיון ותשתיות. הטכנולוגיות מאפשרות ל צמיגי Nitto להציע חלק

מהעיצובים יוצאי הדופן ביותר בעולם כיום – הישג שקשה להקל בו ראש בפרט בסביבה תחרותית זו של יצרני צמיגים טובים.

מוניטין

צמיגי Nitto צברו מוניטין בעולם כולו ובשוק האמריקאי התובעני הודות לאתגרים שנטלו על עצמם מגוון רחב של כלי רכב מקצועיים בכביש ובשטח, וההצלחה במרוצים ומבחני דרך ממושכים במגוון עצום של תנאים. ההצלחה של ניטו מגיעה מהשטח, מחובבי נהיגה מתקדמת אשר בחרו בצמיג זה מבית טויו, יפן, להוביל אותם במשימות בדרך קשה: בין אם המדובר בכביש אספלט, רכב ספורטיבי ומהירות גבוהה מאוד [ ולמשל – Luxury Sport Ultra High Performance Tires או ה- D.O.T. Compliant Competition Road Course Tires], בין אם המדובר בנהיגת שטח4X4 תובענית (וטובענית !) העושה שימוש בצמיגי - Extreme Terrain Light Truck TiresAll, צמיגי Highway Terrain Light Truck Tires או צמיגי - All Season Truck & SUV Tires המעניקים כיסוי מלא לרכבי SUV למגוון משימות ולכל העונות - צמיגי Nitto מצויים כיום בשורה הראשונה של יצרני הצמיגים האיכותיים במיוחד.

הבאזז סביב צמיגי Nitto קיים גם בקרב חובבי הנהיגה המתקדמת בישראל, המבקשים לבדוק ממקור ראשון את מוצרי האיכות בתחום הנהיגה. הצמיגים צברו ביקוש גבוה בישראל וכעת מוצעים לנהגים במחירים ברי השגה אצלנו בצמיגי המאסטרו. צמיגיNitto מצויים בשוק העולמי גם כנותני חסות של תחרויות מוטוריות גדולות בארה"ב ומחוצה לה וכן ידועים כיצרן השומר על קשר ישיר וקבוע עם לקוחותיו דרך אמצעי המדיה המתקדמים ונוכחות קבועה ברשת האינטרנט. לאחרונה ייסדו בצמיגי ניטו את יום חובבי הרכב בארה"ב והיצרנית תארח תצוגת רכב גדולה בסוף שנת 2013 ( למי שמעוניין – זה יתרחש בפונטנה, קליפורניה).

לסיכום,

צמיגי Nitto מציעים ייצור הנשען על תרכובת חומרים משוכללת ויוקרתית, שמצטרפת לעיצוב צמיג מתקדם ויחד מעניקים ללקוח צמיג איכותי במיוחד, בטיחותי ועמיד מאוד, בעל עיצוב מושך ומסורת של יצרן עולמי מוביל. לחובבי הנהיגה וחובבי הרכב המתקדמים – כמו גם לכל נהג שמבקש לרכוש צמיג שיהיה 'טוב יותר' מרוב המתחרים – מומלץ לבדוק ממקור ראשון את צמיגי Nitto לפי הצורך הספציפי שלכם. צוות צמיגי המאסטרו לרשותכם בכל עת ולטובת כל מידע נדרש. אנו מאמינים כי גם בעלי הדרישות הגבוהות ביותר ימצאו בצמיגים אלו מענה הולם במיוחד.


2all - בניית אתרי אינטרנט