אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. צמיגים כל מה שצריך לדעת
  6. /
  7. צמיגי פולדה

צמיגי פולדה

צמיגים פולדה הינם מהצמיגים האיכותיים והנמכרים ברחבי אירופה וכעת אחרי זמן רב של היעדרות מהשוק הישראלי, הם חוזרים עם בשורה חדשה וטכנולוגיה חדשה. אחת המטרות לדברי יבואני צמיגי פולדה בישראל היא לענות על כמה שיותר צרכים לכמה שיותר צרכנים.

 

בטיחות ובטחון במוצר

 

השם צמיגי פולדה הוא מהשמות השכיחים והמוכרים ביותר בעולם הצמיגים הן מבחינת האיכות אשר מביאה איתה החברה, תקינות ללא רבב של מגוון מוצרי וכמובן הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום הצמיגיות אשר הולכת ומתפתחת בהתאם לצרכים המשתנים והתקופות המשתנות. צורך הבטיחות והביטחון של הרכב ושל נוסעיו ליעדים השונים גם בנסיעה לטיול משפחתי רגוע וגם בנסיעת שטח הדורשת אחיזה מקסימאלית בדרך לא סלולה ויציבות בלתי מתפשרת. צמיגי פולדה נותנים מענה למגוון רחב של רכבים ומתאימים את עצמם לסכנות צפויות ובלתי צפויות במהלך הנסיעה, מסייעים לנהג ותורמים לשליטה על הרכב. אצלנו במאסטרו תוכלו למצוא את צמיגי פולדה החדישים ביותר אשר נבנו במיוחד בהתאם לתקנות החדשות ולדרישות החדשות של הצרכן בדבר העמידות והחיסכון בצריכת הדלק.

 

קנה צמיג- חסוך בדלק!

 

לדברי היבואנים הרשמיים של צמיגי פולדה בישראל אחד היתרונות הבולטים של צמיגי פולדה כיום הוא המבנה המיוחד שלהם הכולל סולית גומי בעלת מבנה ייחודי השונה ממבנה סולית הגומי אצל המתחרים המשפיעה על הקטנת גלגול הצמיג על האספלט עד כ 40 אחוז מחברות הצמיגים המתחרות. אחת המטרות וההישגים המשמעותיים של צמיגי פולדה הינם האפשרות המשמעותית לחסכון בהוצאות הדלק, וזאת כתוצאה מהפיתוח המיוחד המאפשר בין היתר התנגדות טובה יותר של גלגול הצמיג על הכביש אשר גורם לשריפת דלק מועטה יותר. אפשרויות החיסכון בצמיגים על פי דברי היבואן עלו בכ- 8% מהשנה החולפת ועשויים לחסוך כ- 1000 ₪ בשנה על צריכת הדלק בהגעה ל18,000 ק"מבשנה, הממוצע של כמות גמיעת הקילומטרים בשנה של הנהג הישראלי.

 

אפשרויות התאמה לרכבים השונים

 

ניתן לרכוש את צמיגי פולדה במגוון צמיגיות מורשות ברחבי הארץ וכמובן שגם אצלנו מאסטרו, המבטיחה ללקוחותיה את הצמיגים האיכותיים והמקוריים בלבד של מיטב יצרניות הצמיגים העולמיות הטובות ביותר. צמיגי פולדה מגיעים במגוון מידות החל מ 13 ועד ל16 אינטש בנוסף לאפשרות נוספת של מידה גדולה יותר ב 10 אינטש המהווה את צמיג הדגל של חברת פולדה הנקרא בשם Carat progresso  הצמיג הספורטיבי הייחודי של יצרנית הצמיגים. אפשרויות ההתאמה המגוונות הכוללות מידות צמיג שונות מאפשרות לנו בעזרת יצרנית הצמיגים המובילה "פולדה", לענות על מגוון צורכיהם של לקוחותינו ומגוון הרכבים הקיימים.

 

זקוקים לצמיגים איכותיים באמת? מעוניינים בתחושה בטוחה ומוגנת יותר עבורכם ועבור היקרים לכם? צרו קשר או היום, השאירו פרטים או היכנסו לאחת הצמיגיות שלנו ברחבי הארץ וקבלו שירות מנצח.

 

 

מאסטרו. מנצחים על הבטיחות בכביש.

2all - בניית אתרי אינטרנט