אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. צמיגי קלבר
  4. צמיגי קלבר קונים רק אצל המאסטרו

צמיגים לרכב 

כאן תוכלו להתרשם ממגוון המאמרים שנכתבו על צמיגים לרכב 


צמיגי קלבר קונים רק אצל המאסטרו

מחפשים אחר צמיג איכותי במחיר סופר אטרקטיבי? זה הזמן לדעת הכול על צמיגי קלבר הממתינים לכם ב-מאסטרו, הפנצ'רייה המובילה בערי הקריות וחיפה. 

קלבר (KLEBER) היא חברת צמיגים צרפתית שהחלה את דרכה בסוף העשור הראשון של המאה ה-20 והפכה במרצות השנים לאחת מחברות הייצור המוכרות ביותר בעולם. כיום, חברת קלבר היא חברת בת של ענקית הצמיגים מישלן, כאשר צמיגי קלבר משווקים תחת שם המותג המוכר המלווה אותם כבר למעלה מ-100 שנה.

Klebr - צמיגי איכות המותאמים לכל תנאי שטח ומזג אוויר 

אחד מהמאפיינים הבולטים של צמיגי קלבר היא העובדה שצמיגים אלו מותאמים לכל תנאי שטח ומזג אוויר, כאשר ישנם דגמים של צמיגי חברת קלבר המותאמים לנהיגת חורף וישנם דגמים המיועדים לנהיגה במהלך חודשי הקיץ החמים. כך או אחרת, צמיגי קלבר מותאמים להיצע הולך וגדל של סוגי כלי רכב, לרבות, רכבי מיני, רכבים פרטיים, רכבים מסחריים ורכבי ספורט. 

מותג מוביל במחיר מוזל

אחד מהיתרונות המשמעותיים של צמיגי קלבר טמון בעובדה שמדובר בסוג של צמיג מותג המוצע לכם במחיר מוזל בדרך קבע. המחיר הנוח של צמיגים תוצרת KLEBER, הפכו אותם לצמיגים האיכותיים ביותר בקטגוריית הצמיגים הזולים, כאשר בחלק מהדגמים (לפי מידת הצמיג), צמיגי קלבר זולים יותר אפילו מצמיגים סינים. חשוב לציין שחברת קלבר נרכשה לקראת סוף המאה ה-20 על ידי חברת מישלן, ומאז היא משמשת כחברת בת לכל דבר ועניין של ענקית הצמיגים, דבר הבא לידי ביטוי במשאבים הרבים המושקעים בהליכי פיתוח וייצור של דגמי קלבר חדשים היוצאים לשוק העולמי מדי שנה. חלק גדול מדגמי הצמיגים של חברת קלבר משווק תחת הכותרת: צמיגי KLEBER מבית מישלין, דבר המעיד על איכות הצמיגים ועמידותם לאורך זמן. 

כל דגמי קלבר במקום אחד

אצלנו ב-מאסטרו, הפנצ'רייה המובילה ביותר באזור ערי הקריות וחיפה, תוכלו למצוא את כל דגמי הצמיגים של חברת קלבר. רכישת צמיגי קלבר באמצעותנו, תאשפר גם לכם ליהנות ממספר יתרונות שירות מרכזיים הכוללים בין היתר:

  • שירותי ייעוץ ומכירה בכל הנוגע לסוג הצמיג המותאם ביותר עבור רכבכם 

  • שירותי החלפה והרכבה של צמיג בודד או סט צמיגים תוצרת קלבר 

  • שירותי איזון גלגלים בכל פעולת החלפה והרכבה 

כמו כן, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של מבצעי מכירה על כל סוגי הצמיגים וליהנות ממחיר מנצח ברכישת סט צמיגים (4 גלגלים). 

למידע נוסף על מבצעי המכירות שלנו לחצו כאן

logo בניית אתרים