אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. צמיגים קופר
  4. צמיגי קופר

צמיגי קופר

צמיגי קופר משתייכים לחברת מותג אמריקנית מובילה, והפעילויות העיקרית של המותג מתמקדת בייצור צמיגים עבור אופנועים, מכונית ומשאיות. החברה היא אחת מהמותגים הפופולאריים בקרב שוק הצמיגים האמריקני והאירופאי כאחד, וכעת היא גם צוברת תאוצה בשוק הרכב הישראלי. החברה מציעה צמיגים איכותיים, בטיחותיים ואמינים ביותר, והצמיגים מתאפיינים כחזקים מאד, כך שהם המסייעים לרכב להקנות יציבות רבה על הכביש.

היסטוריית החברה

החברה הוקמה בשנת 1914 על ידי ג'ון פ. שייפר וקולד א. הארט. שייפר רכש חברה המייצרת מספר מוצרים: מדבקות לצמיגים, מלט לצמיגים וערכות לתיקון צמיגים, ושנה לאחר מכן רכשו שייפר והארט עסק לחידוש צמיגים. העסק התחיל לצבור תאוצה, והחברה גדלה במרוצת השנים, והרחיבה את ייצור מוצריה. בראשית שנות האלפיים, החזיקה החברה מעל 50 סניפים יצרניים, ב- 13 מדינות שונות. כיום, מדובר בחברה גלובאלית המנהלת מערך הפצה, מכירות ומרכזי עיצוב ברחבי העולם.  

מאפיינים מרכזיים של צמיגי קופר

צמיגי קופר הם בעלי מספר יתרונות מרכזיים: החברה שמה דגש רב על עיצוב צמיגי החברה, זאת על ידי הסבת תשומת הלב לעובי החתך שמתנוסס על צמיגיה. באמצעות קדמת הטכנולוגיה, ובשילוב מחקר מקיף, החלה קופר לייצר צמיגים בעלי אופי חזק יותר, שמטרתם לשרת את בעלי הרכבים לתקופה ארוכה. מותגים רבים בשוק לא משקיעים מספיק בחיזוק הצמיג, ולעומתם החברה מתגאה כי היא מייצרת שכבה עבה יותר (בכ- 30% ממותגים רבים אחרים בשוק) המפרידה בין החתך שבצמיג לפני הצמיג. יתרון זה עומד מאחורי הטענה כי החברה מציעה תמורה ראויה לכסף של לקוחותיה.

התאימו את הצמיג הראוי לפי הצורך

צמיגי קופר משתנים בהתאם לסוג הרכב וסוג הנהיגה של הנהג. המגוון הוא רחב, ומתחיל מהצמיגים הבסיסיים שלרוב מגיעים עם הרכב מהיצרן. בנוסף לאלה, ישנם צמיגי שטח המתאימים לרכבי שטח, הרגילים לתנאי נהיגה מורכים הרבה יותר: החברה מחזיקה  גם מגוון רחב של צמיגים למכוניות ספורט, אשר מיועדים לשאת את מהירויות הנהיגה הגבוהות, ולסייע בחיכוך הצמיג עם הקרקע בסיבובים חדים ומסוכנים. כל אחד מן הצמיגים שצוינו כאן מצריך צמיג ברוחב שונה, בקוטר שונה, באופי שונה, ובחיתוך גומי שונה, ועל כן חשוב להיוועץ עם אנשי המקצוע הנכונים שיכולים להמליץ לנו על טיפול ראוי לרכב.

אחד פלוס אחד

זכרו כי כאשר יגיע הזמן לבצע את החלפת הצמיגים ברכב, מומלץ להחליף את ארבעת צמיגי הרכב בו זמנית, שכן התאמה בין הצמיגים תסייע לרכב לשמור על ביצועיו, מה גם שאסור לשכוח כי החלפה של כלל הצמיגים יחד מוצעת פעמים רבות במחיר מבצע, שיצדיק את המהלך.

כותב מאמר: עיסא פאיד


logo בניית אתרים