אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. צמיגים לרכב
  4. צמיגי אליאנס

צמיגי אליאנס

אליאנס תעשיות היא חברה ישראלית המצויה כיום בבעלות הקונצרן היפני – 'יוקוהאמה'. חברה זו הוקמה בישראל בשנת 1950 ולאורך כל שנות פעילותה היא עוסקת בהליכי פיתוח וייצור של צמיגי רכב ובין היתר רשומים על שמה מספר פטנטים בינלאומיים בתעשיית הצמיגים העולמית. 

עד שנת 2016 החברה הייתה בבעלות אנשי עסקים ישראליים ובאותה שנה היא נמכרה לתאגיד היפני יוקוהאמה בעסקה ששוויה הוערך בלמעלה מ-1.2 מיליארד דולר. על אף היותה חברה בבעלות זרה כיום, אליאנס היא ללא ספק מותג ישראלי בתחומו, מותג שהצליח להתמודד לאורך שנים רבות עם חברות ייצור צמיגים מובילות בעולם. 

כיום, חברת אליאנס עוסקת בעיקר בהליכי ייצור ופיתוח של צמיגים מתקדמים המבוססים על פטנטים שונים אותם רשמה החברה לאורך השנים בתחומי הנדסה כימית וחוזק חומרים. צמיגי אליאנס משווקים במספר רב של מדינות מסביב לעולם, כאשר מרבית דגמי הצמיגים של החברה מיועדים לכלי צמ"ה (ציוד מכני הנדסי) ורכבי תעשייה. יחד עם זאת, קיימים עשרות דגמים של צמיגי אליאנס לכלי רכב מסחריים ופרטיים וחלקם משווקים גם בישראל. 

ה-מאסטרו מציג: כל סוגי הצמיגים של כל החברות במקום אחד

אנחנו ב-'מאסטרו', פנצ'רייה מובילה בתחומה באזור קריות וחיפה, עוסקים ומתמחים בהליכי שיווק ומכירה ושירותי החלפה והרכבה של כל סוגי הצמיגים של כל חברות הייצור המובילות, לרבות, צמיגי אליאנס. פתרונות השירות שלנו בענף הצמיגים, מבוססים על היכרות רבת שנים עם תחום הרכב בכלל וענף הצמיגים בפרט, על ציוד מתקדם מסוגו ועל מלאי גדול ורחב של צמיגי רכב המותאמים ומיועדים לכל סוגי הרכבים, מרכבים פרטיים בכל קטגוריה, דרך רכבי שטח ועבודה ועד לרכבים מסחריים וכלי רכב כבדים (משאיות ואוטובוסים). כמו כן, אנו מתמחים בפעולות תיקון, החלפה והרכבה של צמיגים לכלי צמ"ה ורכבי תעשייה נוספים. 

מאסטרו - הרבה יותר שירותים לרכב 

אצלנו ב-'מאסטרו', תוכלו להבטיח לעצמכם את שירותי הרכב הטובים ביותר בכל הקשור לצמיגי הרכב, כאשר בין יתר השירותים המוצעים על ידינו תוכלו למצוא:

  • שירותי בדיקת צמיגים לפני מבחן רישוי שנתי (טסט)

  • שירותי איזון גלגלים וכיוון פרונט לכל סוגי כלי הרכב 

  • שירותי תיקון פנצ'רים מהיר ומקצועי 

  • שירותי החלפה והרכבה של כל צמיגי הרכב 

וזאת לצד שירותי רכב נוספים הכוללים בין היתר: מכירה והחלפה מצברים, מכירה והתקנה של אביזרי רכב שונים ומכירה של מגוון רחב של חלקי חילוף באיכות מעולה! 

אם גם אתם רוצים להבטיח לרכבכם את הטוב ביותר, זה הזמן ליצור איתנו קשר כאן ולתאם מועד הגעה.
logo בניית אתרים