אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. צמיגי ברידג'סטון
  4. צמיגי ברידג'סטון

צמיגי ברידג'סטון

איך יודעים שצריך להחליף צמיג לרכב? מה כולל המחיר של צמיגים חדשים ואיכותיים כגון אלו?

הרכבת צמיגי ברידג'סטון היא דרך מעולה לשפר את חווית הנהיגה ואת רמת הבטיחות של הרכב. צמיגים מן הסוג הזה מוכיחים את עצמם עבור כל סוגי הרכבים, הם מגיעים בדגמים שמתאימים גם עבור רכבי שטח וגם עבור תנאי כביש ויש להם מוניטין חיובי אצל נהגים בכל רחבי העולם. יתרה על כך, החברה שעומדת מאחורי הצמיגים עומדת בסטנדרטים מחמירים של בקרת איכות ובטיחות ולכן מעניקה תחושה משופרת של ביטחון גם עבור הנהג וגם עבור הנוסעים.

היתרון של רכישת צמיגים מחברה גדולה בא לידי ביטוי בין היתר בסף עמידות גבוהה. בגלל שהצמיגים מיוצרים על ידי חברה איכותית, זה בדרך כלל אומר שהם יחזיקו מעמד יותר זמן. בפועל, זה גם מה שהופך את הצמיגים האלה למשתלמים יותר לעומת האחרים. 

צמיגים מתקינים רק אצל המומחים

השארת פרטים ויצירת קשר עם אחד הנציגים שלנו תאפשר לך לתאם התקנה של כל סוגי הצמיגים בהתאם. אם חשוב לך לבחור את הצמיגים הנכונים עבור הרכב וגם ליהנות מהיתרונות שלהם בטווח הקצר והארוך, אנו מתחייבים לעשות זאת עבורך ברמה הגבוהה ביותר.

כך יודעים שהגיע הזמן להחליף את הצמיג

השאלה המתבקשת היא איך בכלל יודעים שהצמיגים של הרכב שחוקים ושצריך להחליף אותם. אז כאן, אפשרות אחת היא להמתין למבחן הרישוי השנתי. אם במבחן הרישוי השנתי בודק מסתכל על הצמיגים ומחליט שהם שחוקים מדי, לא ניתן יהיה לחדש את הרישיון עד שלא מחליפים אותם. היתרון באפשרות הזו היא שהאחריות היא של מישהו אחר, אך החיסרון הוא שמדובר על סיכון דרמטי לבטיחות הנהג והנוסעים.

אפשרות טובה יותר לדעת שהגיע הזמן להחליף צמיגים שחוקים בדגמים חדשים של צמיגי ברידג'סטון היא להסתכל עליהם לבד. אם רוצים שהגומי שחוק ושאין חריצים שאמורים לאפשר לצמיגים לנקז את המים מהכביש, זה כנראה מעיד שצריך להחליף אותם. אז נכון שנדרשת כאן אחריות אישית, אבל זה יכול להציל חיים.

עלות של התקנת צמיגי ברידג'סטון

צמיגים של חברות גדולות ומוכרות כמו ברידג'סטון עשויים להיות מעט יקרים יותר בהשוואה לצמיגים של חברות אחרות. עם זאת, עלות ההתקנה כוללת גם את הפירוק של הצמיגים הישנים, גם את ההרכבה של הצמיגים החדשים וגם את האיזון. חוץ מזה, עדיף לשלם עוד קצת על צמיגים איכותיים מאשר להמר על בטיחות הרכב.

בטווח הארוך, צמיגים טובים של חברה גדולה ומוכרת שווים את ההשקעה גם כי הם חוסכים בצריכת הדלק. אם למשל משווים בין סוגים שונים של צמיגים, אפשר לראות שיש במפרט המלא נתונים על דרגת צריכת דלק. ככל שדרגת הצריכה גבוהה יותר ומתקרבת ל-A, זה אומר שהחיסכון משמעותי ומגיע למאות שקלים בשנה.

אילו צמיגים הכי מתאימים לך?

לנו ברור שאולי יש לך שאלות והתלבטויות לגבי סוגים שונים של צמיגים. אז כדי לחסוך עבורך את עוגמת הנפש של רכישת צמיג לא מספיק איכותי, אנו מעמידים לרשותך כעת צוות שלם של מומחים. בזכות המומחים שלנו, יתאפשר לך להשוות בין סוגים שונים של צמיגים ולקבל רק מידע אמין וקונקרטי.

החלפת צמיגים בעזרת השירות המקצועי שלנו היא פעולה משתלמת ובטוחה יותר. אנו נבצע את ההתקנה ואת ההרכבה של הצמיגים לפי הנחיות היצרן וסוג הרכב, במחיר הוגן שמתאים לאינטרסים שלך. אם ברצונך לקבל מאיתנו המלצות בהתאמה אישית, כל שעליך לעשות הוא להשאיר פרטים באתר ולברר על צמיגי ברידג'סטון ועל צמיגים אחרים בהקדם.


logo בניית אתרים