אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. צמיגי ברידג'סטון
  4. צמיגי ברידג'סטון

צמיגי ברידג'סטון

ברידג'סטון, על אף היותו שם אמריקאי לכל דבר ועניין, הוא בכלל קונצרן יפני לייצור צמיגים אשר החל בפעילותו בשנת 1931, ולאורך השנים ביסס את מעמדו כאחת משלוש החברות הגדולות ביותר בעולם בענף עם למעלה מ-200 מתקני ייצור ו- 26 מרכזי פיתוח מסביב לעולם. 

כל סוגי הצמיגים תוצרת ברידגסטון במקום אחד 

אצלנו ב-'מאסטרו', פנצ'רייה אשר מוכרת כפנצ'רייה מובילה באזור הקריות וחיפה, תוכלו למצוא מגוון רחב של צמיגי ברידגסטון המיועדים לכל כלי הרכב הפרטיים והמסחריים כאחד, וכמו כן, למגוון רחב של רכבי שטח ואופנועים. צמיגי ברידגסטון המיוצרים מחומרי גלם שונים כמו למשל גומי טבעי וגומי סינתטי, פוליאסטר וכימיקלים שונים, מתאפיינים בין היתר ברמת שחיקה נמוכה ועמידות ממושכת.

דגמי צמיגים תוצרת בריג'סטון 

כאחת מחברות ייצור צמיגים המובילות ביותר בעולם, חברת ברידג'סטון משקיעה משאבים רבים למטרות פיתוח דגמי צמיגים, כאשר בין יתר דגמי הצמיגים המובילים של החברה ניתן לציין את דגםECOPIA  המסייע בין היתר לצריכת דלק נמוכה באופן משמעותי, את דגם TURANZA המסייע לאחיזת כביש מיטבית ודגמי D830, D694, B391 ו-S226 שכל אחד מהם מתאפיין באחיזת כביש מיטבת וחווית נהיגה משופרת. 

לאורך כל שנות פעילותה בענף ייצור הצמיגים, חברת ברידג'סטון פועלת רבות בתחום פיתוחי טכנולוגיה לצמיגי הרכב, כאשר בין יתר הפיתוחים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר של החברה מהשנים האחרונות היא טכנולוגית RFTT המאפשרת נסיעה עד 80 ק"מ עם תקר (פנצ'ר) באחד מגלגלי הרכב. טכנולוגיה נוספת אשר פותחה על ידי חברת ברידג'סטון בשנים האחרונות היא טכנולוגיית NANO PRO TECH המאפשרת ייצור צמיגים עם מבנה מולקולרי המסייע בין היתר להקטנת צריכת הדלק. 

חשוב לא לשכוח – הצמיגים של ברידגסטון

מדובר על קונצרן יפני מוכר וזאת בזכות איכות צמיגיו, דגמים מובילים המסייעים בצריכת דלק נמוכה, אחיזת כביש וחוויית נהיגה נהדרת. קבוצת החברות אשר אחראיות על ייצור צמיגים איכותיים אלו עוסקות בתחום קרוב ל- 90 שנה. ההכנסות של החברה מגיעות לעשרות מיליארדי דולרים והקונצרן גוזר רווח נאה. מספר המועסקים בו הם מעל ל- 100,000. כל הנתונים הללו מאפשרים לכל לקוח ולקוח להבין את רמת האיכות הגבוהה של צמיגי ברידגסטון.

"מאסטרו, שים לי ברידג'סטון"

אצלנו ב-'מאסטרו', הביטוי: "שים לי ברידג'סטון" הוא ביטוי שגור בקרב קהל לקוחותינו, וזאת לנוכח היתרונות הרבים הנלווים לכל דגם של צמיגי ברידגסטון. אם גם אתם רוצים להבטיח לעצמכם אחיזת כביש מיטבית וחווית נהיגה משופרת, זה הזמן לבקר אצלנו, ליהנות מיחס אישי ושירות מקצועי לאורך כל הדרך ולבחור באחד מהדגמים של צמיגי ברידגסטון המותאמים לרכבכם. כמו כן, תוכלו לרכוש דרכנו מגוון רחב של אביזרים לרכבכם, מצברים לרכב ועוד.  

לפרטים והזמנות צרו איתנו קשר ב - 052-8989490


logo בניית אתרים