אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. צמיגי גודייר
  6. /
  7. צמיגי גודייר GoodYear

צמיגי גודייר GoodYear


צמיגי GoodYear – הצמיגים הנמכרים בעולם

GoodYear היא אחת משלושת יצרניות הצמיגים הגדולות בעולם. החברה הוקמה בשנת 1898 בידי פרנק סיברלינג מאוהיו. כיום מוכרת חברת GoodYear בלמעלה מ 185 מדינות ומציעה את המגוון הרחב ביותר לצמיגים בעולם. GoodYear נחשבת גם לחברה בעלת הפיתוחים המשמעותיים ביותר בתחום הצמיגים ולחדשנית ביותר.

צמיגיה החדשים מסוג EfficientGrip נחשבים כיום לצמיגים המעולים מסוגם והם תורמים לחיסכון בהוצאות הדלק של הרכב עד 3%, שזה נתון מדהים לצמיג. לאחרונה יצאה החברה עם דגם Eagle F1 שנחשב לצמיג עם הביצועים הספורטיביים הטובים בעולם וכן פיתחה החברה צמיג מיוחד המאפשר לנסוע עליו כשיש פנצ'ר.

צמיגים אלה הם מהנמכרים ביותר בעולם.

מבחינה היסטורית היתה זו Goodyear שפיתחה ויצרה את צמיג הטיובלס הראשון ואת הצמיג הגומי הסינטטי הראשון וכן פיתחה צמיגים פנאומתיים למטוסים, לרכבי חלל ואף לחללית אפולו 14.

Goodyear – אין צמיג שהיא לא מייצרת

תחשבו על איזה צמיג שלא תרצו – Goodyear מייצרת אותו. Goodyear מייצרת צמיגים לכל סוגי הרכב הקיימים: רכבים פרטיים, רכבי ספורט, רכבי שטח, טרקטורונים, משאיות קלות וכבדות, מטוסים וכאמור רכבי חלל. קשת אפשרויות היצור של החברה נובע ממחלקת המחקר והפיתוח המעולה שלה. ב Goodyear משקיעים במחקר ופיתוח מזה 110 שנים ולא עוצרים לרגע. כל חידוש טכני מנוסה מיידית בבתי המלאכה של החברה ומהנדסים מנוסים נכנסים לתכנון חדשני של צמיגים טובים יותר ועמידים יותר.

 

 

 

בטיחות מעל לכל

בכל פעם שאנו נכנסים לרכב אנו חושבים על הבטיחות שלנו. האם יש חגורות בטיחות, כריות מתנפחות וכיוצא באלה. אביזרי הבטיחות החשובים ביותר ברכב הם הצמיגים שלו וב Goodyear מודעים לכך היטב. המוניטין של החברה נובע בין היתר מייצור איכותי ללא פשרות המתמקד גם בפיתוח מקורי, גם בשימוש בחומרי גלם מעולים וגם מהקפדה מרבית על תהליך היצור. ב Goodyear יש יותר בקרי איכות פר עובדי יצור מאשר בכל חברה אחרת לייצור צמיגים בעולם.

 

ב Goodyear חושבים קודם כל על הבטיחות של לקוחותיהם ורק אחר כך על שאר הפרמטרים שיש לקחת בחשבון בייצור ושיווק של צמיגים.

 

צמיגים חסכוניים

גודייר מובילה את השוק עם צמיגיה החסכוניים. יותר מכל יצרן צמיגים אחר נחשבים צמיגי ה EfficientGrip  שלהם להצלחה מסחררת. לצמיגים אלה יש התנגדות גלגל נמוכה בהרבה מן הרגיל המפחית ב 15% את ההתנגדות וכן משקלם נמוך יותר מצמיגים מתחרים ועל ידי כך ניתן להוזיל את עלויות תצרוכת הדלק באופן משמעותי.

 

Goodyear הוא סיפור הצלחה למן ההתחלה. כיום החברה ידועה בכל רחבי העולם כפורצת דרך בתחום הצמיגים. צמיגיה מורכבים באופן שוטף על רבות מן המכוניות שאנו רוכשים וכן על אין סוף משאיות, כלי רכב כבדים, רכבי שטח ומה לא. רכישת צמיגי Goodyear היא אולי הרכישה הבטוחה והטובה ביותר בתחום הצמיגים בעולם.

 


כותב מאמר:

עיסא פאיד 

2all - בניית אתרי אינטרנט