אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. צמיגי דנלופ
  6. /
  7. צמיגי דנלופ

צמיגי דנלופ

דאנלופ [ DUNLOP ] הנה אחת מחברות הצמיגים הוותיקות, המובילות והמוערכות בעולם.

האגדה מספרת על בנו של מר ג'ון דנלופ, שרכב על תלת-האופן שלו, התקשה להתקדם – וזכה בתשומת ליבו של אביו שנתן דעתו על חוסר ההתאמה בין הגלגל שהותקן עליהם [ גלגל – ועדיין לא "צמיג" ]  לתנאי הדרך. מר דנלופ לא התעצל והחל משפר את הגלגלים, עד שרקח נוסחה בה עירב גומי יצוק על סיבי קנבס. זה היה בשנת 1888 : מאז ועד היום המשיכו צמיגי דנלופ להתפתח, הפכו לאחת החברות המובילות בעולם ונמכרים בהצלחה יוצאת דופן בישראל.

 

צמיגי דנלופ – היסטוריה של ספורט מוטורי

 

התחנה הבאה בדרכה של החברה הצעירה הייתה כבר בשנת 1889 עם כניסתה לעולם המרוצים הצעיר והבתולי באותה עת. ההצלחה הייתה מטאורית, והנוסחות המתקדמות לייצור צמיגים שנרקחו בחברה הביאו כבר בשנת 1902 להישג יוצא דופן – ניצחון במירוץ המפרך מפריז לוינה. כבר כאן היה ברור שלדנלופ יש נוסחת צמיגים מנצחת, ומאז זה ממשיך, מתברר ומתבסס בכל המישורים בהם מתפקדים צמיגים – ברכבים קלים ואופנועים, ברכבים פרטיים, ברכבים כבדים, מיכון חקלאי והמגזר התעשייתי ככלל – ובל נשכח את המסורת המפוארת של דאנלופ במרוצים מסוגים שונים, אשר ממשיכה ומתקיימת ביתר שאת. חברת צמיגי דנלופ המשיכה בהשקעה ופיתחה מחלקה רחבה של מחקר ופיתוח, שם נמדדים משתנים רבים הקשורים לביצועיו של הצמיג, לעמידות שלו בלחצים, בחום ובמהירויות גבוהות, הקטנת ההתנגדות לגלגול, שיפור יכולת האחיזה ועוד. העולם התקדם ויחד עם דנלופ החל באמצע המאה המעבר מצמיגים דיאגונאליים לצמיגים ראדיאליים, אלו המוכרים לנו כיום – מסומנים באות R על דופן הצמיג – ודנלופ הפכה לשם דבר בכל הנוגע לאיכות מוצריה, מה שתרם להיותה אחת הנפוצות והמבוקשות בכל היבשות, לא רק בישראל.

 

צמיגים : דנלופ בעידן המודרני

 

חברת דנלופ חגגה 100 שנה להיווסדה בשנת 1988 ובאותה שנה הגיעו רכבים נעולים בדאנלופ למקומות הראשון והשני במירוץ לה-מאן, אחד המפרכים והיוקרתיים בתחום הרכב. זכייה במירוץ זה משמעותה עליונות טכנולוגית המצוייה בטופ של התעשייה, והיתרון הוא שטכנולוגיות מתקדמות, שבתחילה חודרות אל פלח מכוניות המירוץ או רכבי היוקרה, מחלחלות אט אט עד שהן מגיעות בסופו של דבר לצמיגים לרכבים הפרטיים – וכך קרה עם  דאנלופ.

 

הידעת ?

חיישנים לירידת אוויר בצמיגים : פיתוח של צמיגי דנלופ !

 

בשנת 1999 החדירה דנלופ לשוק הצמיגים עוד פטנט מתוצרתה, והפעם בנושא עקיף – לא כזה הקשור לתרכובות הגומי או לניקוז נוזלים על ידי החריצים בצמיג, אלא חיישן מיוחד המזהה ומתריע על אבדן לחץ אוויר בצמיג. השילוב של טכנולוגיות מתקדמות, וכאן מדובר ממש על הייטק, בצמיגים עליהם אנו מסתמכים שישמרו אותנו על הנתיב הנכון, יצרו הערכה רבה ואמון נרחב של הציבור בצמיגים של דנלופ, ולא לחינם. טכנולוגיית ה- WARNAIR נחשבת לפריצת דרך בטיחותית ממדרגה ראשונה והשימושים שלה כיום נפוצים בכל הרכבים שיכולים להנות מיתרונות המערכת. הרשו לנו לנחש, שבקרוב תימצא מערכת התראה שכזו בכל רכב פרטי, בדומה לכל פיתוח שמאפיין בהתחלה את קצה הסקאלה ומתפשט עד לרמות הכניסה.

 

שנת 2000 : המיזוג הגדול עם צמיגי GOODYEAR

 

עוד חברה מובילה, GOODYEAR, חברה לייצור צמיגים בעלת מורשת ארוכת שנים של הצטיינות, מצטרפת בשנת 2000 לחברת דנלופ. האיחוד מוליד את הטוב שבשני העולמות : משאבים טכנולוגיים מובילים מצטרפים לנוסחאות, פטנטים ומסורות של ניצחון על מנת לייצר את הצמיג המשולם, ולא פחות מכך : ואכן כבר בשנת 2002 משחררת דנלופ לשוק את צמיג ה-3S, טכנולוגיה המעניקה לצמיג יכולות פנומנאליות הודות לשלושה אזורים א-סימטריים שונים שבזכותם מצליח הצמיג להעניק רמה יוצאת דופן של שקט בזמן נסיעה, יכולות ספורטיביות גבוהות ולא פחות מכך – בטיחות. לאור ההתקדמות הפכו צמיגי דנלופ בשנת 2003 לספק הצמיגים הרשמי של מרוצי ה-GT בבריטניה – וזו כבר 'חותמת כשרות' שכמעט ואין שני לה. כפי שראינו עד עתה, החברה לא שוקטת על שמריה בתחום הפיתוחים ובשנת 2007 הכניסה לשימוש את ה- Touch Technology™ - מתוך רצון להעניק לנהג תחושת כביש טובה יותר וזרימת מידע דרך הצמיגים, על מנת לשפר את הנהיגה ומעטפת הביצועים. בשנה לאחר מכן הוכנסו לצמיגים – ובפרט לדופן הצמיג - חומרים מתקדמים כגון Kevlar® במטרה לשפר את הניהוג, וכך בא לעולם אחד הצמיגים המשוכללים והמתקדמים ביותר :

Dunlop SP Sport Maxx® TT., צמיג פורץ דרך המשווק גם בישראל. נעולים על רכב מסוג אאודי A4 קוואטרו השיגו הצמיגים מהירות של יותר מ320 קמ"ש, ובאותה שנה הציגה דנלופ תרכובת חומרים לצמיג מתוצרתה המורכבת מ-97% חומר ידידותי לסביבה.

דנלופ בשנים האחרונות

 

חובבי הרכב שבקרבכם וודאי מכירים את המותג הנחשק ואת ההיצע המגוון שקיים עבור כל כלי רכב – וכן עבור שימושים בנהיגה ספורטיבית. בשנת 2009 הוצג צמיג QuattroMaxx

והורכב בין השאר על רכבי SUV – והבולט שבהם היה הפורשה קאיין, שבעזרתם קבע שיא מסלול חדש במסלול נורבורגרינג בגרמניה – הישג משמעותי וניכר, ואם אתם נמנים על הצופים של TOP GEAR אתם ודאי מכירים את השם... וההישגים לא מפסיקים : המגזין המוביל Car & Driver העניק לצמיג מתוצרת דאנלופ -  Direzza® Sport Z1 Star Spec

את המקום הראשון [!]. מיותר להוסיף מילים על הישג זה והוא מדבר בעד עצמו. משם המשיכה ההתקדמות ודאנלופ הפכה לשותפה הרשמית של ב.מ.וו – חטיבת המרוץ, ויחד זכו השתיים במקום הראשון במרוץ אליפות יצרני ה-GT לשנים 2009-2010. באותה שנה נבחר צמיג דנלופ כצמיג החורף של השנה ע"י TyreReviews.co.uk, ובשנת 2011 ניצחה קבוצת הספורט שבעה מרוצי לה-מאן אמריקאיים.

 

2012-2013 :

 

כאן נעצר סיפורנו לעת עתה, ובתקווה ימשיך ברכבכם עם אחד הצמיגים המצוינים של DUNLOP. צמיגים דנלופ משווקים בהצלחה בישראל מזה שנים ארוכות ונהנים ממעמד של מותג-על בתחום. חובבי הנהיגה הספורטיבית ימצאו את מבוקשם, כמו גם בעלי ה'פרייבטים' שרוצים להרכיב את אחד הצמיגים האמינים והבטוחים יותר בעולם. 


צמיגי דנלופ

המאסטרו, פנצ'רייה עם הציוד המתקדם ביותר בארץ ואינספור לקוחות מרוצים, מציעה לכם מכירה והתקנה של צמיגי דנלופ האיכותיים. אם בחרתם דנלופ, תתכוננו לנסיעה הטובה ביותר על הרכב שלכם וצמיגים שיישארו עמכם זמן רב. במאסטרו תקבלו את הצמיגים מבית דנלופ במחיר הטוב ביותר מכולם.

 

צמיגי דנלופ בהתקנת המאסטרו הם הטובים ביותר לרכב שלכם

 

רבים מאיתנו נתקלים בבעיות צמיגים ברכב, בין אם חוסר איזון בין הגלגלים השונים, צמיגים שנפגעים בקלות מחפצים חדים שזרוקים בכבישים וכאלה שפשוט לא עומדים בעומס למשך זמן. כדי לחסוך הגעה חוזרת ונשנית למוסך עם בעיות צמיגים וכדי להבטיח נסיעה בטוחה, יציבה ומאוזנת על כל כביש, התקינו ברכבכם צמיגי דנלופ ותבינו את כל ההבדל. דנלופ הם צמיגים איכותיים ביותר הנודעים בארץ ובעולם במוניטין הגבוה שלהם ובאמינות שלהם על הכביש. המאסטרו פנצ'רייה מתקדמת, מציעה לכם התקנת צמיגי דנלופ ברכב, כולל איזון הגלגלים. המחירים המוצעים במאסטרו עבור דנלופ הם מהמשתלמים ביותר שתראו אי פעם בשוק הצמיגים. כשאתם בוחרים בצמיגי דנלופ, תדעו שהרכב שלכם באמת זוכה לטוב ביותר שיש על הכביש.

 

מתקינים צמיגי דנלופ רק אצל המקצוענים של המאסטרו

 

המאסטרו יבצעו ברכב שלכם את העבודה הכי מקצועית ואיכותית בהתקנת צמיגי דנלופ. המאסטרו מחזיקים בכל הציוד החדשני ביותר להתקנת ואיזון צמיגים וכמו כן בצוות המקצועי שיסביר לכם את היתרונות המובהקים של צמיגי דנלופ עבור הרכב שלכם. צוות המאסטרו נוהג בכל לקוחותיו תמיד בשקיפות ואמינות ללא רבב ולכן תוכלו לסמוך על הייעוץ של צוות המאסטרו בעיניים עצומות. צמיגי דנלופ בהתקנת המאסטרו יישארו איתכם זמן רב ויעניקו לנסיעה שלכם מימד שונה של חוויה על הכביש ובטיחות רבה. עם צמיגי דנלופ בהתקנת המאסטרו תראו איך לא תבקרו בפנצ'רייה המון זמן מההתקנה עצמה, כי דנלופ הם החזקים ביותר. השירות שתקבלו במאסטרו הוא הטוב ביותר שתמיד יכלול טיפול אדיב ושירות ברמה הכי גבוהה. למאסטרו אינספור לקוחות מרוצים שכבר התקינו דנלופ ויצאו לדרך חדשה עם הרכב שלהם.

כותב מאמר:

עיסא פאיד

 צמיגי דנלופ הינם מהצמיגים ויצרניי הצמיגים מהוותיקים ביותר בעולם המודרני ויוצרו לראשונה בשנת 1888 על ידי טכנולוגיה ייחודית אשר פיתח ג'ון דנלופ. צמיגי דנאלופ הינם הצמיגים הפנאומטיים הראשונים ביוצרו בעולם ומהווים פריצת דרך סביבתית ובטיחותית כאחד.

 

צמיגים פנאומטיים

 

צמיגים פנאומטי הינם צמיגים המיוצרים מכמה שכבות גומי מסוגים שונים. ועטופים בגומי אלסטי. היתרון בולט ביותר של צמיגים הפנאומטיים בכל והצמיגי הפנאומטיים של חברת דנאלופ בפרט הינו ביכולת של הצמיג הפנאומטי לעמוד בתנאי שטח קשים במיוחד ולתרום לאחיזתו של הצמיג בכביש ובדרך גם אם מדובר על כביש חלק מאוד או דרך משובשת. הצמיג הפנאומטי מוגן הרבה יותר מפני בלאי מהיר מאשר צמיג רגיל וזאת כאמור, מאחר ומצטיין בהרכב של כמה שכבות אלסטיות של גומי וחומרים כימיים העוזרים לרכב להגביר את החיכוך גם בתנאי שטח ותנאי דרך גרועים במיוחד. צמיגי הרכב של צמיגי דנלופ הינם צמיגים העומדים בתקנים הסביבתיים והבטיחותיים האירופאים המחמירים ביותר ולכן נבחרים צמיגי דנאלופ לאחת החברות הטובות בעולם לייצור צמיגים.

 

צמיגי דנלופ לרכבי שטח

 

צמיגי דנלופ הינם בעלי מבנה ייחודי הבנוי במיוחד לרכבי שטח ונסיעות שטח. צמיגי דנאלופ מיועדים הן לרבי שטח 4X4 והן לאופנועי שטח בעלי נפחי מנוע גבוהים במיוחד. הצמיג מתאים במיוחד לנסיעות שוטח מאחר ועומד בתנאי השטח הקשים שצמיגים אחרים יתקשו לעמוד בהם. נסיעות השטח כוללות פעמים רבות קפיצות וחבטות בגוף רכב השטח ומהמורות הפוגעות בצמיג ומקצרות את חייו. צמיג אשר אינו בנוי משכבות מגנות ואיכותיות השומרות עליו מפני בלאי מהיר אשר יכול להיגרם אחרי כמה נסיעות שטח בודדות במידה ואכן משתמשים בצמיג בעל כושר עמידות נמוך יותר בתנאים של כבישים לא סלולים, ירידות ועליות תלולות, תנאי שטח סלעיים וכדומה.

 

צמיגי דנאלופ לנסיעה על כבישים רטובים

 

 צמיגי דנאלופ מיוצרים על ידי טכנולוגיה חדשנית ומתקדמת הכוללת חריצים עמוקים ורחבים בבסיס הצמיג. חריצים אלה לא זאת בלבד שיוצרים חיכוך אופטימאלי ואחיזה טובה של הרכב בכביש אלה גם אפשרות ליציבות בתנאים של גשמים ורטיבויות על הכביש. החריצים המובנים בתוך צמיגי דנאלופ בעת הנסיעה על הכביש גורמים לייבוש וספיגה מהירה של המים בין חריץ לחריץ ומפחיתים כמעט לגמרי את סכנת ההחלקה ועל ידי כך משפרים את רמת הבטיחות של הנהג והנוסעים לרמת הבטיחות המקסימאלית.

אצלנו במאסטרו תוכלו להתרשם מהמגוון הרחב של צמיגי דנלופ ולקבל שירות התאמה אישי לרכב שלכם. אנו במאסטרו מתחייבים לשמור על סטנדרטים בטיחותיים ואיכותיים גבוהים בכל המוצרים שלנו זאת ועוד להביא אל הצרכן את המוצר המקורי בלבד.

 

צמיגי דנלופ הינם בשורה יחסית לדשה בשוק הישראלי ויצאו אלינו בתחילת שנות ה אלפיים בשנת 2003 אחרי הסערה שחוללו ברחבי העולם.

היום באפשרותכם לייעל ולשדרג את הביצועים של רכבכם ולחסוך היום את הנזק של מחר. השקיעו בצמיגים איכותיים בכדי לא לשלם מחיר יקר יותר בעתיד הקרוב, מחיר כלכלי ומחיר ביטחונם של היקרים לכם.

 

מאסטרו. מנצחים על הבטיחות בכביש.

טואול - בניית אתרים