אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. צמיגי דנלופ

צמיגי דנלופ מיוצרים עבור סוגי רכבים רבים ותוכלו למצוא אותם החל מצמיגי דנלופ מאזדה 3 ועד לצמיגים דנלופ במשאיות ענק. כל נהג שמבלה שעות ארוכות על הכביש מבין את החשיבות של הצמיגים ולא סתם הם בוחרים בדנלופ. אז אם אתם עוד לא בחרתם, הנה כמה נתונים על צמיגי דנלופ שיכולים מאוד לעניים אתכם.
צמיגי דנלופ הם הגדרה כוללת לעשרות דגמים של צמיגי רכב המשווקים ברחבי העולם תחת שם המותג DUNLOP. צמיגים אלו יועדו לאורך שנים רבות בעיקר לרכבי ספורט ורכבים כבדים, אך מתחילת שנות ה-2,000, ניתן למצוא היצע הולך וגדל של דגמי צמיגים המיועדים לרכבים פרטיים. צמיגים אלו משווקים אומנם תחת שם המותג דנלופ אך הם מיוצרים על ידי חברת גודייר, וזאת בעקבות שיתוף פעולה אותו מקיימות החברות ביניהן בשני העשורים האחרונים.
היתרונות של צמיגי דנלופ חברה איכותית חוסכת את רוב ההתלבטויות בשאלה איזה צמיג ייתן את המענה הכי טוב עבור הרכב. בין אם בוחרים בצמיגי כביש או שטיח, היתרון של חברה גדולה בא לידי ביטוי באיכות של חומרי הגלם. כאשר חומרי הגלם שבהם משתמשים על מנת לייצר את הצמיגים הם איכותיים יותר, הם יחזיקו מעמד יותר זמן ולכן גם יחזירו את ההשקעה.
במהלך המאה ה-20 החלה החברה להתרחב לתחומי ייצור נוספים וביניהם: צמיגי רכב הידועים בשם הכולל צמיגי דנלופ, וזאת לצד ייצור של מחבטי טניס, כדורי טניס וגולף ומוצרי ספורט נוספים המשווקים תחת המותג DUNLOP הנחשב גם למותג מוביל במתן חסויות לאירוע ספורט בינלאומיים.
עיקר הנסועה בישראל נעשית על ידי רכבים פרטיים והם מהווים את האחוז הגבוה ביותר של כלי רכב בכביש. נהגים רבים יודעים שהצמיג הוא אביזר הבטיחות החשוב ביותר ברכב, שכן הוא זה אשר בסופו של התהליך מייצר מגע עם הכביש, אחיזה, יכולת בלימה ופנייה ועוד. קשה מאוד להפריז
הסיפור של דנלופ לא היה מתחיל אלמלא התקרר בנו של ג'ון בויד דנלופ, בחורף של שנת 1888. רופא המשפחה רשם לדנלופ הצעיר תרופה לא מאוד שגרתית: רכיבה על תלת-אופן. על מנת שיהיה לילד יותר נוח לדווש, הרכיב דנלופ על גלגלי התלת-אופן צמיגים עשויים קנווס מצופה בגומי נוזל
צמיגי דנאלופ הינם מהצמיגים ויצרניי הצמיגים מהוותיקים ביותר בעולם המודרני ויוצרו לראשונה בשנת 1888 על ידי טכנולוגיה ייחודית אשר פיתח ג'ון דנאלופ. צמיגי דנאלופ הינם הצמיגים הפנאומטיים הראשונים ביוצרו בעולם ומהווים פריצת דרך סביבתית ובטיחותית כאחד.
רבים מאיתנו נתקלים בבעיות צמיגים ברכב, בין אם חוסר איזון בין הגלגלים השונים, צמיגים שנפגעים בקלות מחפצים חדים שזרוקים בכבישים וכאלה שפשוט לא עומדים בעומס למשך זמן. כדי לחסוך הגעה חוזרת ונשנית למוסך עם בעיות צמיגים וכדי להבטיח נסיעה בטוחה, יציבה ומאוזנת על כל כביש, התקינו ברכבכם צמיגי דנלופ ותבינו את כל ההבדל. דנלופ הם צמיגים איכותיים ביותר הנודעים בארץ ובעולם במוניטין הגבוה שלהם ובאמינות שלהם על הכביש. המאסטרו פנצ'רייה מתקדמת, מציעה לכם התקנת צמיגי דנלופ ברכב, כולל איזון הגלגלים. המחירים המוצעים במאסטרו עבור דנלופ הם מהמשתלמים ביותר שתראו אי פעם בשוק הצמיגים. כשאתם בוחרים בצמיגי דנלופ, תדעו שהרכב שלכם באמת זוכה לטוב ביותר שיש על הכביש.
דאנלופ [ DUNLOP ] הנה אחת מחברות הצמיגים הוותיקות, המובילות והמוערכות בעולם. האגדה מספרת על בנו של מר ג'ון דנלופ, שרכב על תלת-האופן שלו, התקשה להתקדם – וזכה בתשומת ליבו של אביו שנתן דעתו על חוסר ההתאמה בין הגלגל שהותקן עליהם [ גלגל – ועדיין לא
קצת על צמיגי דנלופ רבים מאיתנו מכירים את איכותם הטובה של צמיגי דנלופ ולאילו שטרם הספיקו להכיר כדאי לדעת את הפרטים הבאים: צמיגי דנלופ, המיוצרים על ידי חברת דנלופ, הם בין הצמיגים הטובים ביותר בעולם. צמיגים אלו מייצגים את כל מה שצמיג טוב ואמין צריך ואמור לייצג. צמיגי דנלופ מיוצרים באמצעות מכשור מתקדם ובשילוב עם כל מה שהטכנולוגיה החדישה יכולה להציע לשם התהליך. בנוסף, הצמיגים הנ"ל משווקים לציבור הרחב במגוון גדלים כך שגם אתם תוכלו למצוא את הצמיג המתאים ביותר עבורכם. לצמיגי דנלופ יש אחיזה חזקה וטובה בכביש ולכן ניתן לנסוע עמם ללא חשש הן בכביש יבש והן בכביש רטוב. ומה מאפשר אחיזה זו? למעשה אחיזה זו מתאפשרת תודות למבנה המיוחד המאפיין את הצמיג- מבנה זה מסייע בניקוז מים ומונע החלקה על הכביש.
צמיגי דנלופ הינם בעלי מבנה ייחודי הבנוי במיוחד לרכבי שטח ונסיעות שטח. צמיגי דנאלופ מיועדים הן לרבי שטח 4X4 והן לאופנועי שטח בעלי נפחי מנוע גבוהים במיוחד. הצמיג מתאים במיוחד לנסיעות שוטח מאחר ועומד בתנאי השטח הקשים שצמיגים אחרים יתקשו לעמוד בהם. נסיעות השטח כוללות פעמים רבות קפיצות וחבטות בגוף רכב השטח ומהמורות הפוגעות בצמיג ומקצרות את חייו. צמיג אשר אינו בנוי משכבות מגנות ואיכותיות השומרות עליו מפני בלאי מהיר אשר יכול להיגרם אחרי כמה נסיעות שטח בודדות במידה ואכן משתמשים בצמיג בעל כושר עמידות נמוך יותר בתנאים של כבישים לא סלולים, ירידות ועליות תלולות, תנאי שטח סלעיים וכדומה.
המאסטרו יבצעו ברכב שלכם את העבודה הכי מקצועית ואיכותית בהתקנת צמיגי דנלופ. המאסטרו מחזיקים בכל הציוד החדשני ביותר להתקנת ואיזון צמיגים וכמו כן בצוות המקצועי שיסביר לכם את היתרונות המובהקים של צמיגי דנלופ עבור הרכב שלכם. צוות המאסטרו נוהג בכל לקוחותיו תמיד בשקיפות ואמינות ללא רבב ולכן תוכלו לסמוך על הייעוץ של צוות המאסטרו בעיניים עצומות. צמיגי דנלופ בהתקנת המאסטרו יישארו איתכם זמן רב ויעניקו לנסיעה שלכם מימד שונה של חוויה על הכביש ובטיחות רבה. עם צמיגי דנלופ בהתקנת המאסטרו תראו איך לא תבקרו בפנצ'רייה המון זמן מההתקנה עצמה, כי דנלופ הם החזקים ביותר. השירות שתקבלו במאסטרו הוא הטוב ביותר שתמיד יכלול טיפול אדיב ושירות ברמה הכי גבוהה. למאסטרו אינספור לקוחות מרוצים שכבר התקינו דנלופ ויצאו לדרך חדשה עם הרכב שלהם.
בשנת 1999 החדירה דנלופ לשוק הצמיגים עוד פטנט מתוצרתה, והפעם בנושא עקיף – לא כזה הקשור לתרכובות הגומי או לניקוז נוזלים על ידי החריצים בצמיג, אלא חיישן מיוחד המזהה ומתריע על אבדן לחץ אוויר בצמיג. השילוב של טכנולוגיות מתקדמות, וכאן מדובר ממש על הייטק, בצמיגים עליהם אנו מסתמכים שישמרו אותנו על הנתיב הנכון, יצרו הערכה רבה ואמון נרחב של הציבור בצמיגים של דנלופ, ולא לחינם. טכנולוגיית ה- WARNAIR נחשבת לפריצת דרך בטיחותית ממדרגה ראשונה והשימושים שלה כיום נפוצים בכל הרכבים שיכולים להנות מיתרונות המערכת. הרשו לנו לנחש, שבקרוב תימצא מערכת התראה שכזו בכל רכב פרטי, בדומה לכל פיתוח שמאפיין בהתחלה את קצה הסקאלה ומתפשט עד לרמות הכניסה.
logo בניית אתרים