אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. צמיגי דנלופ
  4. דנלופ

דנלופ

דנלופ

הסיפור של דנלופ לא היה מתחיל אלמלא התקרר בנו של ג'ון בויד דנלופ, בחורף של שנת 1888. רופא המשפחה רשם לדנלופ הצעיר תרופה לא מאוד שגרתית: רכיבה על תלת-אופן. על מנת שיהיה לילד יותר נוח לדווש, הרכיב דנלופ על גלגלי התלת-אופן צמיגים עשויים קנווס מצופה בגומי נוזלי. שנה מאוחר יותר, כאשר רוכב אופניים מקצוען בשם ווילי היום, אימץ את ההמצאה החדשה של דנלופ וזכה בכמות אדירה של מרוצים, התברר שמדובר ברעיון לא רע בכלל. הניצחון במרוץ פריז-וינה בשנת 1902 חיזק אפילו יותר את מעמדו של דנלופ. הצמיג הראשון של דנלופ שנעשה מקנווס וחוטי ברזל הושק בשנת 1922 והציג אורך חיים גדול פי שלושה מכל צמיג אחר.

צמיגי דנלופ המשיכו לכבוש מסלול אחר מסלול ולשבור שיא אחרי שיא. כולל את שיא המהירות היבשתית שנשבר בשנת 1927 על יד קפטן מלקולם קמפבל שהגיע למהירות של 207 מייל לשעה. בתחילת שנות החמישים חברה דנלופ ליגואר להקמת קבוצת מרוצים. הקבוצה המשותפת זכתה במקום הראשון חמש פעמים באותו עשור, במרוץ ה-24 שעות של לה-מאן. גם בסיומו של מרתון לונדון – סידני שנמשך על פני 16,000 קילומטר ושלוש יבשות, עמד על הפודיום, גבוה מעל כולם, הנהג של דנלופ. בשנות התשעים הציגה דנלופ שני חידושים ששינו לחלוטין את עולם הצמיגים. מערכת שמאפשרת לכלי רכב לנסוע גם במקרה של מחסור באוויר ומערכת התראה הפועלת על ידי חיישנים ומעדכנת את הנהגים במקרה של אובדן לחץ אוויר בצמיגים.

 

דנלופ – מציעים את הטוב ביותר לכל נהג

האיחוד עם ענקית הצמיגים גודייר בשנת 1999 יצר שילוב נדיר בין מסורת ארוכה של תחרויות לבין משאבים טכנולוגיים חובקי עולם. בעשר השנים הבאות, פיתחה החברה טכנולוגיה המאפשרת נסיעה שקטה יותר עם בטיחות מוגברת, טכנולוגיה המשפרת את תחושת הכביש של הנהג וצמיגים המשולבים בקוולאר – סיב סינתטי חזק ועמיד במיוחד. בשנת 2008 הציגה החברה לראשונה צמיג שתשעים ושבעה אחוז ממרכיביו, נוצרו ללא שימוש בדלק שמקורו במאובנים. גם בעשור האחרון המשיכה החברה לפתח מוצרים חדשים, לזכות בפרסים וליהנות מהכרה והערכה של נהגים מסביב לעולם. בהתבסס על המסורת ארוכת השנים ועל היכולות הטכנולוגיות, צמיגי דנלופ ממשיכה להציע לנהגים את הטוב ביותר.

 

דנלופ והרכב שלך

בין אם הזמן שלך על הכביש הוא רק הזמן שלוקח לך להגיע למשרד ולחזור ובין אם נהיגה היא האהבה הגדולה ביותר שלך. בין אם אתה נוהג מחוסר ברירה ובין אם ריחו של הכביש מרגש אותך, אתה זקוק לצמיג איכותי שיידע להגיב לכל מצב על הכביש. הניסיון העצום של צמיגי דנלופ בפיתוח וייצור של צמיגים בחתכים שונים, בקטרים שונים ולמטרות שונות, מבטיח לך שלאן שתרצה לקחת את הרכב שלך יש לך על מי לסמוך. אחרי הכול, יותר ממאה עשרים וחמש שנים על הכביש הן לא ניסיון שאפשר להתעלם ממנו.

 

           

logo בניית אתרים