אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. צמיגי דנלופ
  4. צמיגי דנאלופ- בטיחות על הכביש ובטיחות סביבתית

צמיגי דנאלופ- בטיחות על הכביש ובטיחות סביבתית

צמיגי דנלופ הינם מהצמיגים ויצרניי הצמיגים מהוותיקים ביותר בעולם המודרני ויוצרו לראשונה בשנת 1888 על ידי טכנולוגיה ייחודית אשר פיתח ג'ון דנלופ. צמיגי דנאלופ הינם הצמיגים הפנאומטיים הראשונים ביוצרו בעולם ומהווים פריצת דרך סביבתית ובטיחותית כאחד.

 

צמיגים פנאומטיים

צמיגים פנאומטי הינם צמיגים המיוצרים מכמה שכבות גומי מסוגים שונים. ועטופים בגומי אלסטי. היתרון בולט ביותר של צמיגים הפנאומטיים בכל והצמיגי הפנאומטיים של חברת דנאלופ בפרט הינו ביכולת של הצמיג הפנאומטי לעמוד בתנאי שטח קשים במיוחד ולתרום לאחיזתו של הצמיג בכביש ובדרך גם אם מדובר על כביש חלק מאוד או דרך משובשת. הצמיג הפנאומטי מוגן הרבה יותר מפני בלאי מהיר מאשר צמיג רגיל וזאת כאמור, מאחר ומצטיין בהרכב של כמה שכבות אלסטיות של גומי וחומרים כימיים העוזרים לרכב להגביר את החיכוך גם בתנאי שטח ותנאי דרך גרועים במיוחד. צמיגי הרכב של צמיגי דנלופ הינם צמיגים העומדים בתקנים הסביבתיים והבטיחותיים האירופאים המחמירים ביותר ולכן נבחרים צמיגי דנאלופ לאחת החברות הטובות בעולם לייצור צמיגים.

 

צמיגי דנלופ לרכבי שטח

צמיגי דנלופ הינם בעלי מבנה ייחודי הבנוי במיוחד לרכבי שטח ונסיעות שטח. צמיגי דנאלופ מיועדים הן לרבי שטח 4X4 והן לאופנועי שטח בעלי נפחי מנוע גבוהים במיוחד. הצמיג מתאים במיוחד לנסיעות שוטח מאחר ועומד בתנאי השטח הקשים שצמיגים אחרים יתקשו לעמוד בהם. נסיעות השטח כוללות פעמים רבות קפיצות וחבטות בגוף רכב השטח ומהמורות הפוגעות בצמיג ומקצרות את חייו. צמיג אשר אינו בנוי משכבות מגנות ואיכותיות השומרות עליו מפני בלאי מהיר אשר יכול להיגרם אחרי כמה נסיעות שטח בודדות במידה ואכן משתמשים בצמיג בעל כושר עמידות נמוך יותר בתנאים של כבישים לא סלולים, ירידות ועליות תלולות, תנאי שטח סלעיים וכדומה.

 

צמיגי דנאלופ לנסיעה על כבישים רטובים

צמיגי דנאלופ מיוצרים על ידי טכנולוגיה חדשנית ומתקדמת הכוללת חריצים עמוקים ורחבים בבסיס הצמיג. חריצים אלה לא זאת בלבד שיוצרים חיכוך אופטימאלי ואחיזה טובה של הרכב בכביש אלה גם אפשרות ליציבות בתנאים של גשמים ורטיבויות על הכביש. החריצים המובנים בתוך צמיגי דנאלופ בעת הנסיעה על הכביש גורמים לייבוש וספיגה מהירה של המים בין חריץ לחריץ ומפחיתים כמעט לגמרי את סכנת ההחלקה ועל ידי כך משפרים את רמת הבטיחות של הנהג והנוסעים לרמת הבטיחות המקסימאלית.

אצלנו במאסטרו תוכלו להתרשם מהמגוון הרחב של צמיגי דנלופ ולקבל שירות התאמה אישי לרכב שלכם. אנו במאסטרו מתחייבים לשמור על סטנדרטים בטיחותיים ואיכותיים גבוהים בכל המוצרים שלנו זאת ועוד להביא אל הצרכן את המוצר המקורי בלבד.

 

צמיגי דנלופ הינם בשורה יחסית לדשה בשוק הישראלי ויצאו אלינו בתחילת שנות ה אלפיים בשנת 2003 אחרי הסערה שחוללו ברחבי העולם.

היום באפשרותכם לייעל ולשדרג את הביצועים של רכבכם ולחסוך היום את הנזק של מחר. השקיעו בצמיגים איכותיים בכדי לא לשלם מחיר יקר יותר בעתיד הקרוב, מחיר כלכלי ומחיר ביטחונם של היקרים לכם.

 

מאסטרו. מנצחים על הבטיחות בכביש.

logo בניית אתרים