אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. צמיגי דנלופ
  4. צמיגי דנלופ

צמיגי דנלופ

כל כמה זמן מחליפים צמיגים? איזה צמיג מתאים לג'יפ?

החלפת צמיגים צריכה להתבצע על פי דרגת השחיקה. הבעיה היא שדרגת השחיקה בעצמה אינה קבועה, כי היא תלויה למשל באופן הנהיגה, במהירות הממוצעת של הרכב, במשקל המכונית, בתנאי הכביש או השטח וכן הלאה. עם זאת, אפשר לדעת שהגיע הזמן להחליף את הצמיגים כאשר הגומי שחוק או במידה ומרגישים שאחיזת הכביש נפגעת.

כיום ברור מעל לכל ספק סביר שרצוי לתת עדיפות לדגמים של יצרני צמיגים מובילים. זו הקטגוריה שבה נמצאים למשל צמיגי דנלופ, שיכולים להתאים גם עבור בעלי רכבים פרטיים וגם עבור בעלי רכבי שטח. אם מוסיפים למשוואה את העלות המשתלמת של התקנה מקצועית, מבינים גם למה כדאי לעשות את זה כמה שיותר מוקדם.

לצמיגים שלך יש בית חדש

הצמיגים ברכב משפיעים על אחיזת הכביש, על צריכת הדלק ועל הבטיחות האישית שלך ושל הנוסעים. אם כבר הבנת את זה, בטח ישמח אותך לדעת שדרכנו ניתן להשיג דגמים מובילים של צמיגי דנלופ במחירים מפתיעים.

יצירת קשר עם הנציגים שלנו תאפשר לך ללמוד לעומק על העולם של הצמיגים. כך גם הצמיגים שיהיו ברכב שלך יתפקדו טוב יותר וגם יהיה לך קל להשיג את תחושת הביטחון על הכביש. 

תדירות החלפת צמיגים

התדירות הממוצעת של החלפת צמיגים עומדת על אחת לכמה שנים. אבל כאמור, יש פרמטרים שונים שמשפיעים עליה. כמו כן, יש הבדל בין התדירות המומלצת עבור החלפת צמיגים של חברה מוכרת לבין החלפת צמיגים של חברות קטנות יותר.

צמיגי דנלופ נחשבים להשקעה משתלמת כי הם מחזיקים מעמד יותר זמן. בזכות עמידות גבוהה של הצמיגים האלה, אפשר להמשיך וליהנות מאחיזת הכביש האופטימאלית בלי לחרוג מתוך מסגרת התקציב של תחזוקת הרכב.

צמיגי שטח מול כביש

אחת הסוגיות החשובות בבחירת כל סוג של צמיג היא האם לתת עדיפות לדגמי שטח או כביש. כיום למשל אפשר להתקין צמיגי שטח גם על רכבים פרטיים, או לכל הפחות על רכבי קרוסאובר וג'יפים מקטגוריית הפנאי. מצד שני, צמיגי השטח נוטים להיות יקרים יותר.

כדאי להתקין צמיגי שטח אם אכן יורדים עם הרכב לשטח. במקרים כאלה, העלות של צמיגי השטח תהיה שווה את ההשקעה כי היא תשפר את הבטיחות ואת חווית הנהיגה הכללית. 

היתרונות של צמיגי דנלופ

חברה איכותית חוסכת את רוב ההתלבטויות בשאלה איזה צמיג ייתן את המענה הכי טוב עבור הרכב. בין אם בוחרים בצמיגי כביש או שטיח, היתרון של חברה גדולה בא לידי ביטוי באיכות של חומרי הגלם. כאשר חומרי הגלם שבהם משתמשים על מנת לייצר את הצמיגים הם איכותיים יותר, הם יחזיקו מעמד יותר זמן ולכן גם יחזירו את ההשקעה.

במילים אחרות, ברור שדגמים שונים של צמיגי דנלופ יהיו מעט יקרים יותר לעומת צמיגים שמיוצרים על ידי חברות שאותן אף אחד לא מכיר. אבל אם מכניסים למשוואה את העמידות הגבוהה של הצמיגים האלה ואת העובדה שהם מאוד איכותיים, מבינים שמדובר על השקעה משתלמת.

יש לך שאלות על צמיגים? לנו יש את התשובות

אין סיבה להתפשר על האיכות של צמיגים לרכב. אחד מנציגינו יכול לעמוד לרשותך בהקדם עם תשובות לשאלות הנפוצות, לעזור לך לבחור את הצמיגים הטובים ביותר ובמידת הצורך גם להסביר לך על ההבדלים בין הדגמים והיצרנים. 

אם ברצונך להשיג צמיגי דנלופ וצמיגים אחרים של חברות מובילות – אנו מחכים לקבל את פרטיך ממש עכשיו ודרך האתר הרשמי שלנו. נשמח לעמוד לרשותך ולהתקין צמיגי איכות ברכבך.


logo בניית אתרים