אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. צמיגי דנלופ
  4. צמיגי דנלופ

צמיגי דנלופ

DUNLOP (דנלופ) הוא מותג בינלאומי מוביל במגוון רחב של תחומים שהעיקריים ביניהם הוא תחום צמיגי הרכב ותחום מוצרי הספורט. חברת דנלופ החלה את דרכה בסוף המאה ה-19 כחברה לייצור צמיגי אופניים וזאת על פי פטנט רשום אותו הגה הממציא ג'ון בויד דאנלופ שעל שמו קרויה החברה.

במהלך המאה ה-20 החלה החברה להתרחב לתחומי ייצור נוספים וביניהם: צמיגי רכב הידועים בשם הכולל צמיגי דנלופ, וזאת לצד ייצור של מחבטי טניס, כדורי טניס וגולף ומוצרי ספורט נוספים המשווקים תחת המותג DUNLOP הנחשב גם למותג מוביל במתן חסויות לאירוע ספורט בינלאומיים.

בשנת 1985 נמכרה חברת דנלופ לקבוצת חברות בריטית אשר מכרה את עסקי הצמיגים של חברת דנלופ לתאגיד יפני שהחל לפעול בסוף המאה ה-20 בשיתוף פעולה אל מול חברת גודייר שאף היא עוסקת בענף ייצור הצמיגים. משנת 1999 ועד היום, צמיגי מותג דנלופ משווקים תחת שם המותג אך 75% מהעלות על החברה ועסקיה בענף הצמיגים שייך לחברת גודייר, ולכן, רוב הדגמים של צמיגי דנלופ מיועדים למכוניות ספורט ומרוץ ולרכבים כבדים וביניהם משאיות ואוטובוסים. יחד עם זאת, גם בעלי רכבים פרטיים יכולים ליהנות מכל היתרונות הנלווים למותג צמיגי הרכב דנלופ, וזאת הודות למספר דגמים פופולאריים של צמיגי דנלופ המיועדים לרכבים פרטיים, הממשיכים להיות מיוצרים על ידי המיזם המשותף לתאגיד היפני ולחברת גודייר (GOODYEAR).

ה-מאסטרו מציג: כל דגמי דנלופ בישראל במקום אחד!

אצלנו ב-'מאסטרו', פנצ'רייה בעלת מוניטין מוצלח וזאת משום המקצועיות של עובדיה, הציוד המשוכלל, ההיצע הרחב של סוגי הצמיגים המוצעים בה והעובדה שהיא מציעה שירותים נוספים תחת אותה קורת גג ועל ידי כך מאפשרת ללקוח לרכז את כל מה שהוא צריך לרכב במקום אחד, פנצ'רייה זאת ידועה כאחת המובילות בתחומה באזור הצפון תוך דגש על הקריות וחיפה. מעוניינים לבחור באותם צמיגי חברת דנלופ מהמגוון הרחב של הדגמים אותם משווקים בישראל, הנכם מוזמנים אלינו.

צמיגי מותג דנלופ מותאמים בין היתר לכלי רכב פרטיים, משאיות, אוטובוסים ורכבי ספורט של כל החברות המובילות. לרשותכם, צוות צמיגאים מיומן ומנוסה המתמחה בביצוע פעולות החלפה והרכבה של צמיגי דנלופ על הצד המקצועי הטוב ביותר, וכל זאת תוך התאמה מרבית בין סוג הרכב העומד לרשותכם ומאפייני הנהיגה הנחוצים לכם לבין דגם הצמיג. אם גם אתם רוצים להבטיח לעצמכם את השירות המקצועי הטוב ביותר ואת מחירי הצמיגים המשתלמים ביותר בצפון, זה הזמן ליצור איתנו קשר ולתאם מועד הגעה. לפרטים נוספים תיאום הגעה לחצו כאן.

תמונה של צמיגים

 

 

 

 

logo בניית אתרים