אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. צמיגי הנקוק
  4. צמיגי הנקוק

צמיגי הנקוק

קיימים צמיגים במגוון סוגים, וכמו הרכבים כך גם הצמיגים מתפתחים עם הטכנולוגיה ועונים גם על המראה החיצוני וגם על צורכי בטיחות הרכב והנוסעים בו

 

מאסטרו. הינה אחת מהמשווקות הבלעדיות של צמיגי הנקוק המקוריים

 

יתרון הצמיגים בגשם

יתרון צמיגי הנקוק בגשם תמונה בטכנולוגיה הייחודית שלהם בעת מגע הצמיג במים או אלמנטים מחליקים על הכביש כמו, פיצוץ ביוב או גשמים. צמיגי הנקוק הם צמיגים בעל טכנולוגיה חד כיוונית המאפשרת נסיעה בכיוון החץ של הגלגל, טכנולוגיה זו מאפשרת פיזור יעיל יותר של המים לאורך שטח הצמיג למניעת החלקה הרכב על הכביש בעת בלימה פתאומית או החלקות בעת רטיבות גבוהה על הכביש. אפשרות פיזור המים ברחבי שטח הצמיג ניתנת על עיצובם המיוחד של צמיגי הנקוק. במרכז הצמיג ישנה צלע העוברת בדיוק באמצע והיא זו שמספקת את הורדת החיכוך וההחלקה בעת בלימה או מגע בכביש או שטח רטוב וניקוז המים מהצמיג באופן יעיל.

 

גם יפה וגם חכם

עיצוב צמיגי הנקוק משולבת בטכנולוגיה הכוללת בקרת ושליטה על בטיחות ויציבות הרכב בתנאי הדרך השונים. יחד עם זאת, יצרני צמיגי הנקוק שמים דגש על מראה הצמיג לא פחות מאשר על צורכי הבטיחות שלו ודוגלים שמענה על צרכי הבטיחות אינם צריכים לבוא על חשבון מראה הצמיג. אצלנו במאסטרו תקבלו צמיגי הנקוק המקוריים, אשר נבדקו בקפידה על ידי צוות המומחים שלנו לצמיגים ולצמיגי הנקוק בפרט ותוכלו לשלב אותם עם ג'נטים מעוצבים בעלי מראה יוקרתי . אנו מספקים צמיגים ממיטב היצרניות האיכותיות והמקוריות בהתאמה לסוג הרכב.

 

 

למה דווקא במאסטרו?

ממש כמו השם שלנו, אנו שואפים להיות בקדמת הבמה(או הכביש) בכל הקשור לבטיחות הרכב והנוסע בו . אחד היתרונות הגדולים ביותר ברכישת צמיגי הנקוק היא השם המוכר, האיכות הבלתי מתפשרת והטכנולוגיה המתפתחת.

אצלנו במאסטרו, תמצאו את צמיגי הנקוק המקוריים מהיבואנים הבלעדיים של הצמיגים אשר עוברים את בקרת התקנים ואת הבקרה המחמירה בחברה עצמה, וזאת, בכדי לתת ללקוחות שלנו את הטוב ביותר- לשקט הנפשי שלכם ולבטיחות שלכם והאנשים היקרים לכם.

 

מעוניינים במידע נוסף על צמיגי הנקוק? רוצים לקבל הצעות מחיר ייחודיות? צרו קשר עוד היום או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם עם מידע נוסף ומענה על כל שאלותיכם.

 

מאסטרו. מנצחים על הבטיחות!

logo בניית אתרים