אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. צמיגי טויו
  4. צמיגי טויו

צמיגי טויו

צמיגי טויו - איכות ללא תחרות

כבר שנים שצמיגי טויו נחשבים בקרב מביני דבר לבחירה הנכונה: ציונים גבוהים במבחני רכב, עמידות גבוהה בכל תנאי מזג האוויר, ואחיזת כביש מושלמת - כל מה שצריך להיות בצמיג איכותי. בנוסף לכך, העיצוב המותאם לתנאי השטח המשתנים, נותן ללקוח חווית נהיגה בטיחותית. הטאצ' הייחודי של מעצבי הרכב היפניים, המשלבים סגנון וטכנולוגיה חדשנית, מעניק שדרוג אסתטי משמעותי למראה הרכב. בחירה בצמיגי טויו היא בחירה איכותית ולא מתפשרת. לא לחינם דורגו צמיגי טויו במקום הראשון בסקר מקיף שנערך בצפון אמריקה.

 

יוקרה וניסיון

כבר מ-1945 חברת טויו היפנית מספקת צמיגים בטוחים, איכותיים ויוקרתיים. מראשית הקמתה, החברה שדגלה באיכות המשלבת בטיחות, אחיזת כביש מושלמת, ואורך חיים מירבי כולל עיצוב עדכני וחדשני - הלכה וצברה יותר ויותר לקוחות מרוצים.  כיום, חברת טויו ממוקמת בצמרת יצרניות הצמיגים בעולם. גם חברות של דגמי יוקרה וספורט לא מתעלמות מהאיכות הלא מתפשרת של צמיגי טויו. דגמי הרכבים של אאודי: Audi TT, Audi R8, Audi Q7  - כולם משתמשים בצמיגים האיכותיים של טויו. כמו כן גם מרבית דגמי מאזדה וטויוטה פריוס ההיברידית. ניסיון ויוקרה – זה טויו.

 

טכנולוגיה חדשנית

מחלקת המחקר והפיתוח של טויו מעסיקה את טובי מדעני הרכב בשביל לייצר את הצמיג האופטימלי. הצמיגים נבחנים בסימולציות מורכבות הבודקות אותם בתנאי שטח משתנים: אספלט בטמפרטורה גבוהה ביותר, קור של עשרות מעלות מתחת לאפס, מהירות חריגה ועומס משקל – כל הנתונים הללו נבדקים בקפידה על כלל הדגמים המיוצרים, והמוצר יוצא לשוק רק לאחר שעמד בכל התקנים המחמירים של החברה. הטכנולוגיה החדשנית של צמיגי טויו נותנת את אותותיה גם במשך החיים הארוך של הצמיג. מדי שנה צמיגי טויו זוכים לציונים גבוהים על ידי מגזיני הרכב החשובים בעולם.

 

 

צמיגי טויו– הבחירה המובנת מאליה

צמיגי טויו נותנים מענה מושלם לכל הדרישות מצמיג טוב: בטיחות מקסימלית, אחיזת כביש מושלמת, שחיקה איטית, עמידה מצוינת בתנאים משתנים כגון: קור קיצוני, כביש רטוב או כביש לוהט – כל מה שצריך לדרוש מצמיג איכותי. בנוסף, הטאצ' המיוחד שהמעצבים היפניים נותנים לצמיגי טויו, מעניקלהם מראה עדכני ואטרקטיבי. לנהוג עם צמיגי טויו זה להרגיש בטוח, זה להיות במילה האחרונה בתחום הצמיגים בעולם, להשתמש בטכנולוגיה הכי מתקדמת ובטיחותית ששוק הרכב מציע. לבחור טויו זה לבחור בבטיחות, בטכנולוגיה חדשנית, באיכות וביוקרה. אם קונים צמיג, אז רק טויו - הבחירה המובנת מאליה.  

17/01/2014

logo בניית אתרים