אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. צמיגי טויו
  4. טויו

טויו

טויו

כשאנחנו מדברים על טויו אנחנו מדברים על מסורת של איכות. החברה הוקמה בשנת 1945 ביפן והפכה בשנת 1966 לחברת הצמיגים היפנית הראשונה שפתחה נציגות בארצות הברית. בסוף שנות השמונים של המאה עשרים, החלה טויו לייצר צמיגים גם על אדמת אמריקה הצפונית. במהלך אותו עשור החלו צמיגי טויו להפגין נוכחות מרשימה על מסלולי המרוצים. נהגים שבחרו בצמיגים של טויו זכו במספר עצום של תארים, האגדה היפנית יצאה לדרך ומאז אי אפשר לעצור אותה. טויו הפכה לחברה מועדפת בקרב נהגים מקצועיים וחובבים, בשטח, על הכביש ועל המסלולים. המטרה המוצהרת של טויו היא שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר לייצור צמיגים, על מנת לאפשר לנהגים לזנק מהר יותר, לעצור בעוצמה רבה יותר, ליהנות משליטה טובה יותר וחווית נסיעה חלקה ושקטה.

 

טויו, לא רק ביצועים

למרות שטויו ידועה בעיקר בזכות צמיגי המרוצים והסמי-סליק שלה, היא לא מזלזלת בצד הבטיחותי, להיפך. למעשה הגדרת הביצועים של טויו אינה כוללת רק מהירות, עצירה, האצה ופנייה, אלא גם אחיזת כביש ושליטה שיאפשרו לכל נהג להגיע בשלום ליעדו. המדענים במחלקת הפיתוח של טויו מצאו דרכים לשלב חומרים טבעיים כמו קליפות אגוזים בייצור הצמיגים, במטרה להפוך אותם לבטוחים יותר עבור הנהגים, הנוסעים והסביבה.

 

טויו, לכל סוגי הכבישים

צמיגי טויו פותחו במיוחד עבור הכבישים של ארצות הברית. משמעות הדבר היא שהם פותחו על מנת להתמודד עם מגוון עצום של סוגי דרך. סימולציות מחשב וניסיונות בתנאי שטח אפשרו למהנדסים של טויו לפתח טכנולוגיות ייחודיות המגבירות את אחיזת הכביש של הצמיגים ואת היכולת שלהם להתמודד עם עומסים גבוהים.

 

טויו, לנסיעה חלקה        

קשה למצוא מילה טובה לומר על צמיגים רועשים, כאלה שמשמיעים שריקות במהירויות גבוהות. טויו פיתחה במשך השנים טכנולוגיה המאפשרת להפחית משמעותית את הרעש מהצמיגים גם במהירויות גבוהות במיוחד. מערכות ייצור חדשניות מאפשרות לחברה לייצר צמיגים מאוזנים להפליא שמאפשרים נסיעה חלקה לאורך זמן. כל היתרונות הללו הופכים את הצמיגים של טויו לצמיגים חלקים ושקטים כל כך, עד שתתקשה לשים לב אליהם בזמן נסיעה.

 

טויו, ביצועים גם באיכות הסביבה

הצמיגים של טויו טובים יותר לא רק על הכביש או המסלול. הם טובים יותר גם לסביבה. אחת המטרות העיקריות של החברה היא לשלב בין טכנולוגיה לאקולוגיה. המשמעות בשטח היא שחברת טויו עושה כמיטב יכולתה על מנת לחסוך באנרגיה ולצמצם ככל האפשר את הנזקים לסביבה.

 

טויו, לא נוסעים לפני שמנסים

המרכז הטכני של טויו, בעיר איטאמי שביפן, הוא אחד המרכזים המתקדמים מסוגו בעולם. הוא מצויד במערכות ממוחשבות ובסימולטורים מתקדמים, המאפשרים לבחון לעומק כל דגם ודגם לפני שהוא נכנס לייצור ועולה על הכביש. כל זה על מנת להבטיח לך כי כאשר אתה קונה צמיגי טויו, אתה קונה את הצמיג הטוב ביותר.

 

logo בניית אתרים