אייקון פלאפון | מאסטרו

פתוח היום

לפרטים והזמנות:

052-8989490


אייקון עמוד הבית | מאסטרו

כתובתינו:

הפנצ'ריה פתוחה בשבת

איזור חיפה והסביבה

054-9249220

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. צמיגי טויו
  4. צמיגי טויו

צמיגי טויו

צמיגי טויו נותנים מענה על כל הדרישות שקיימות כיום בשוק מצמיג איכותי ויוקרתי. הסטנדרטים בהם עומדים צמיגי טויו הם הגבוהים ביותר שיש בעולם: עמידות מקסימלית בטמפרטורות קיצוניות, תגובת חומר מהירה ביותר בפניות חדות, אריכות חיים יוצאת דופן, עמידה תחת עומסי משקל רציניים – כל התכונות הללו מעניקות להם יתרון משמעותי על פני המתחרים שלהם. בכל מגזיני הרכב בעולם צמיגי טויו זוכים לציונים גבוהים ביותר, ובמבחני הבטיחות המחמירים צמיגי טויו תמיד מקבלים את הציון הגבוה ביותר. כשבוחרים צמיג לרכב אז חובה ללכת על הטוב ביותר.

עבר והווה מפואר

כבר מ-1945 צמיגי טויו היו שם נרדף לאיכות יפנית לא מתפשרת. מאז הקמתה חברת טויו ייצרה צמיגים איכותיים ברמת בטיחות לא מתפשרת ליצרניות רכב רבות ויוקרתיות: חברת אאודי היוקרתית משתמשת בהם לדגמיה החדישים ביותר. צמיגי טויו הם חלק בלתי נפרד ממירוצי ראלי דאקאר העולמיים ובשנת 2010 הנהג המפורסם רובי גורדון חרך איתם את המסלול. כיום צמיגים אלו הם שם דבר בתחום רכבי המירוצים ודגמי היוקרה; מהנהג הפשוט שנוסע לעבודה, ועד לנהג מירוצי הכביש או השטח – כולם נהנים מהאיכות הגבוהה ביותר של עולם הרכב המיושמת בצמיגים אלו.

פלא טכנולוגי

מעבדות הפיתוח והמחקר של חברת טויו עושות עבודה שטרם נראתה בתחום זה. שנים של עבודת מחקר על כל דגם ומבדקים ומבחנים מחמירים הכוללים: נסיעות במהירויות גבוהות במיוחד, פניות חדות, בדיקה בתנאי מזג אוויר קיצוני כמו שלג, גשם, או חום שמלהיט את האספלט לטמפרטורות קיצוניות. כל המחקרים והמבדקים הללו באים לידי ביטוי לאחר מכן במוצר המוגמר שנותן תמורה מושלמת לנהג המרוצה. כל תעלה בצמיג, כל חריץ מהונדס בפונקציונאליות כזו שהצמיג יוכל לתפקד בכל תנאי דרך שמציבים לו. לרכוש צמיגי טויו זה להיות בחזית הטכנולוגיה של עולם הרכב. זה ללכת עם הטוב ביותר.

צמיגי טויו - בטיחות מעל הכל

צמיגי טויו נותנים מענה מושלם לאחיזת כביש בכל תנאי דרך. החריצים המהונדסים ותעלות הניקוז יותרים שטח מגע מדוייק ביותר הנותן אחיזת כביש או שטח מקסימלית כך שהנהג יכול לסמוך בבטחה על יכולות הרכב שלו. בגשם שוטף, בשלג, באספלט לוהט, במהירות גבוהה ובעומסים משתנים – צמיגים אלו תמיד יתנו לנהג את חוויית הנהיגה הבטוחה ביותר. לנהוג עם צמיגים מחברת טויו זה להרגיש בטוח, זה להיות בקדמת הטכנולוגיה של עולם הרכב התחום הבטיחות, זה לבחור נכון.

231/01/2014

logo בניית אתרים